Skocz do zawartości
HanPL

[Sprzedam] CD-Action Numery 36-223 (Detale w poscie )

Polecane posty

Witam wszystkich.

Mam do sprzedania swoją kolekcję cd-action, jako że nie mam miejsca, gdzie jej składować a trochę szkoda, żeby trafiła na makulaturę, jeśli ktoś może kupi wybrane numery, które go interesują :)

Kolekcja wygląda następująco Numery zaczynają się od 36 nastepnie przerwa do numeru 50 potem od nr 60 do 104 i od 104 do 124
Reszta kolekcji jest już kompletna. (ale w razie czego proszę pytać o wybrany numer)

Całą kolekcję wystawiłem na portalach wiadomo jakich (nie wiem, czy mogę dodać tutaj linki więc wolę nie ryzykowac :P ) więc jak coś pisać na PM chyba że można wstawić linka to prosił bym o info.
Dodaję parę screenów z kolekcji 
do przejrzenia.

Numery jak widać są w róznych stanach od perfekcyjnych do takich co maja juz troszke odklejone/naderwane boki.
Jak coś numery 36/50-60 interesuje mnie 5zł za sztukę inne cena do ustalenia (w tym numery specjalne )  jestem otwarty na wszelkie propozycję.

Wysyłka przy mniejszej ilości była by kurierem Inpost 16zł przy większej ilości to niestety w grę wchodziłby tylko odbiór osobisty ze względu na wagę, chociaż można pewnie byłoby się dogadać w tej kwestii (wysyłki )

 

20201019-103132.jpg

20201019-103318.jpg

20201019-103355.jpg

20201019-103601.jpg

 

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...