Skocz do zawartości
konrado

Resident Evil 7, nie można zapisać gry

Polecane posty

Witam,

zainstalowałem sobie z Xbox Game Passa PC Resident Evila 7. Grało się bardzo dobrze aż do dnia wczorajszego, gdy gra odmówiła mi możliwości zapisania gry. Za każdym razem pojawiał się komunikat "Nie można zapisać gry". Po ponownym odpaleniu gra nie wykrywa żadnego mojego zapisu i nie pozwala dostać się do menu głównego informując, że "Nie można utworzyć zapisu". 

Podobna sprawa była zgłoszona tutaj https://bit.ly/36zrnL8 , ale ja nie mam konsoli, żeby spróbować tego rozwiązania. 

Macie może pomysł jak sobie z tym poradzić inaczej?

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, problem który poruszasz zdarza się w różnych grach komputerowych, ale nie przypominam sobie, aby występował w rezydencie, bo z tego co pamiętam gra sejwuje się automatycznie. Rozumiem, że grę Masz na komputer stacjonarny. Próbowałeś uruchomić grę jako administrator-ppm<uruchom jako administrator. Może jest jakiś patch, po wgraniu którego grę można sejwować. Możesz wpisać w Google PC biohazard save gamę. Jak będę miał więcej czasu, to zobaczę z ciekawości.

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 17:55, Michal30 napisał:

Witaj, problem który poruszasz zdarza się w różnych grach komputerowych, ale nie przypominam sobie, aby występował w rezydencie, bo z tego co pamiętam gra sejwuje się automatycznie. Rozumiem, że grę Masz na komputer stacjonarny. Próbowałeś uruchomić grę jako administrator-ppm<uruchom jako administrator. Może jest jakiś patch, po wgraniu którego grę można sejwować. Możesz wpisać w Google PC biohazard save gamę. Jak będę miał więcej czasu, to zobaczę z ciekawości.

Powiem szczerze, że ja osobiście w żadnej grze z takim problem się jeszcze nie spotkałem. Resident ma automatyczne zapisy + "manualne" w ściśle określonych miejscach. Autosave też nie mógł się utworzyć, bo cały czas wyskakiwał wspomniany komunikat. 

W sumie widzę, że nic z tego raczej nie będzie. Gdzieś czytałem, że niektórym pomaga usunięcie ostatniego zapisu z dysku i synchronizacja z plikami w chmurze. Oczywiście w moim przypadku nic to nie dało. Wiem co zrobić, żeby w ogóle móc zacząć grę od nowa, ale cóż z tego jak zaraz znów może zdarzyć mi się podobna sytuacja - jedna z osób miała taką historię. Trzeba więc pogodzić się z sytuacją :-(  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, sorki, że tak długo nie odpisywałem. W wielu grach miałem to samo. Na pewno jest jakiś sposób. Może ten film pomoże Resident Evil 7 NIE POWIODŁO SIĘ ZAPISU GRY Poprawka .. Problem z zapisem w Resident Evil 7, lub to Resident Evil 7 nie udało się zapisać gry FIX, albo Resident Evil 7 BioHazard nie zapisuje gry Naprawiono | Dwiema metodami. Zdaję sobie sprawę, że grać co chwila od nowa, lub odgniatać tyłek i kręgosłup godzinami, żeby na raz przejść całą grę, to lipa. Defender Masz wyłączony? Jak nie, to z prawej strony jest zielone okno do pobrania bez asystenta, https://www.dobreprogramy.pl/Defender-Control,Program,Windows,99375.html.

Jeśli to nie pomoże, daj znać, to pomyślimy czy coś innego da się z tym zrobić, bo skoro u mnie gra zapisuje się normalnie, to dlaczego u Ciebie by nie miała się zapisać.

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...