Jump to content
Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Recommended Posts

Hmm, zza czasów Amigi to na pewno Sensible Soccer, Jaguar (moja pierwsza gra wyścigowa :D), i wiele innych, których już nie pamiętam. A na pierwszym PC Kapitan Pazur oraz Jazz Jackrabbit 2 (dostałem te dwie gry równocześnie, stąd podałem te 2 tytuły).

Moja pierwsza "prawdziwa" to Destruction Derby 2 albo Duke Nukem 3D. Niepamiętam, która to bo to dawno było, ale wiem że odpalałem ją na moim pierwszym kompie. To była żyleta-z Windowsem 98 na poładzie. :D

Pierwsza gra to Kangurek KAO 1,2 :D Grało się świetnie, a gra była dla mnie fantastyczna. Niedawno chciałem sobie pograć, ale napędowi ani się śniło czytać taki antyk :P

Wyłączając pegasusowe "przelotne miłości", to niezapomniany War Craft II Beyond the Dark Portal wraz z Tides of Darkness, rozpracowany na platformie o wdzięcznej nazwie... SEGA Saturn :)

Za swoją pierwszą gre uważam Crash-a Bandicoot-a na PS1. Ponieważ to właśnie ją byłem w stanie zapamiętać we czesnych latach. Prawdopodobnie pierwszą-pierwszą moją grą był stary Flashback.

Moją pierwszą grą był Kapitan Pazur. Nie przeszedrzy niej bardzo dobrze .

Drugą grą był chyba Kangurek Kao, którego już za bardzo nie pamiętam.

Trzecią produkcją był Far Cry w którego zagrywałem się tak mocno jak w Pazura. Jakiś czas temu zakupiłem go w przecenie na steam i bawię się równie dobrze jak kiedyś.

TES 3 Morrowind złota edycja

Pamiętam jak dostałem kompa, ale bez gier, i tak kumpel mi za 15zł sprzedał swojego TESa 3 Morrowinda Złota edycja z Ekstra Klasyki.

Nie miałem okazji widzieć tej gry jak kolega grał, i teraz nadarzyła mi się okazja, i gra bardzo mi się spodobała.

Zawsze lubiłem tongue_prosty.gif grać Leśną Elką, bo nią grając nasowały wspomnienia z Władcy Pierścieni jak tam się pojawiały piękne Elfki.

Edited by Altek1600

Saga: Gniew Wikingów. Było to gdzieś w okolicach 2001 roku, czasy wczesnej podstawówki i pierwszy komputer. Chciałam w coś pograć i dość szybko doszłam do wniosku, że Saper i Pasjans jednak mi nie wystarczą. Namówiłam mamę na wizytę w Empiku. Nie pamiętam czemu wybór padł akurat na S:GW, ale nie żałowałam. Wiele godzin przeleciało mi wtedy przed monitorem, a niebieskie pudełko z pierwszej Extra Klasyki do tej pory zajmuje honorowe miejsce w moim domu. Później przyszła pora na Jagged Alliance 2 i na miłość mojego życia, czyli Baldur's Gate.

Moją pierwszą grą był Half-Life 1 razem z modem Counter Strike.Pamiętam jak kolega miał boxa z H-L'em, a Cs'a zgrał mi na płytkę. Głównie grałem w moda, jednak gdy mi się znudził ( trochę czasu minęło jak mi się znudził ) pograłem w H-L'a. Początkowo nie podobał mi się, ale póżniej, gdy się oswoiłem do gry, wsiąkłem jej klimat. Grało się genialnie do ostatniego bossa. Za nic go nie mogłem przejść icon_mad.gif.

A moją pierwszą grą w jaką grałem był Mario, jeszcze za czasów Pegasusa. Ale była radocha... jak to się zawsze wkurzałl, gdy już jesteśmy trzy skoki od zamku a tu... spadamy w przepaść z ostatnim życiem.

Moją pierwszą grą była Contra jeszcze z Pegasusa. Jak to się świetnie strzelało, skakało, strzelało skacząc...Wspomnienie wink_prosty.gif

Tak pamiętam, bo grałem w nią z Tobą Prezagu ;)

Kaczki na pegazusa. Nigdy nie zapomnę tego pistoletu, który był w zestawie. I oczywiście samej konsoli, których miałem kilka, bo co chwila się psuła :(

Pierwsza gra z jaką miałem styczność? Z konsol nie podaję, bo to dla mnie bez sensu. A na kompie? Ciężko powiedzieć... Na pewno przed 2000 rokiem jeszcze.

Przypuszczalnie któraś z tych byłą pierwsza:

1. Command & Conquer

2. Diablo

3. Starcraft

4. GTA

5. Colin McRae Rally

6. Jagged Alliance

7. Carmageddon

8. Heroes of Might & Magic 2

9. Need For Speed 2

10. The Settlers 2

Prawdopodobnie któraś z tych powyższych gier była "tą pierwszą".

Edited by XeoN

Pierwsze chyba były "Kaczki" w Pegasusowej wersji. Powrócić do niej jednak nie było mi dane, chociaż po chwili zastanowienia - może to i lepiej ;).