Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Moją pierwszą grą był Kapitan Pazur. Nie przeszedrzy niej bardzo dobrze .

Drugą grą był chyba Kangurek Kao, którego już za bardzo nie pamiętam.

Trzecią produkcją był Far Cry w którego zagrywałem się tak mocno jak w Pazura. Jakiś czas temu zakupiłem go w przecenie na steam i bawię się równie dobrze jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TES 3 Morrowind złota edycja

Pamiętam jak dostałem kompa, ale bez gier, i tak kumpel mi za 15zł sprzedał swojego TESa 3 Morrowinda Złota edycja z Ekstra Klasyki.

Nie miałem okazji widzieć tej gry jak kolega grał, i teraz nadarzyła mi się okazja, i gra bardzo mi się spodobała.

Zawsze lubiłem tongue_prosty.gif grać Leśną Elką, bo nią grając nasowały wspomnienia z Władcy Pierścieni jak tam się pojawiały piękne Elfki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga: Gniew Wikingów. Było to gdzieś w okolicach 2001 roku, czasy wczesnej podstawówki i pierwszy komputer. Chciałam w coś pograć i dość szybko doszłam do wniosku, że Saper i Pasjans jednak mi nie wystarczą. Namówiłam mamę na wizytę w Empiku. Nie pamiętam czemu wybór padł akurat na S:GW, ale nie żałowałam. Wiele godzin przeleciało mi wtedy przed monitorem, a niebieskie pudełko z pierwszej Extra Klasyki do tej pory zajmuje honorowe miejsce w moim domu. Później przyszła pora na Jagged Alliance 2 i na miłość mojego życia, czyli Baldur's Gate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą był Half-Life 1 razem z modem Counter Strike.Pamiętam jak kolega miał boxa z H-L'em, a Cs'a zgrał mi na płytkę. Głównie grałem w moda, jednak gdy mi się znudził ( trochę czasu minęło jak mi się znudził ) pograłem w H-L'a. Początkowo nie podobał mi się, ale póżniej, gdy się oswoiłem do gry, wsiąkłem jej klimat. Grało się genialnie do ostatniego bossa. Za nic go nie mogłem przejść icon_mad.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...