Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janu

Assassin's Creed- wyłącza się bez powodu

Polecane posty

Gość Frashoot

To może tak : jeżeli rzeczywiście jest to oryginał, to niech nam szanowny pan wystawi na forum zdjęcie pudełka z płytą Assassina. I będzie wszystko jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem... i mam oryginalną wersję gry.

Mam najnowsze stery do karty graficznej, najnowsze patche, wszystko co tylko można i lipa.

Najpierw gra wyłączała się już w animunie na początku gry, ale odpaliłem na dx10 i teraz po 0.5-1h.

Moja konfiguracja to:

System - Vista SP1

Procesor - Intel Core 2 Quad Q8200

Karta graficzna - Nvidia 9600GS

Ram - 2GB

PROSZĘ O POMOC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać...? MAM ORYGINALNĄ WERSJĘ GRY! Gdybym miał pirata darował bym sobie pisanie tutaj. Więc zamiast wmawiać mi, że nie mam oryginała to poszukaj sobie na forum, że mnustwo ludzi to ma z oryginałami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo*.

Ja mam oryginała, i tylko za pierwszym uruchomieniem gry mi się tak stało (wywaliło grę). Potem ściągnąłem update'y od ubi, i było słodko.

Kraker, grzeczniej by wypadało. W sumie próbują ludzie Ci pomóc, więc nie leć z ryjem od razu. Z tego co widać i słychać, to takie rzeczy w większości przypadków tylko z crackami się zdarzają. Spróbuj napisać do ubisoft'u, skoro masz oryginała to nie ma problemu, i powinni Ci pomóc, doradzić coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila wszystko wyjaśnię. Ja też mam oryginalną wersję i ten sam problem. Pobrałem łatkę Ubisoftu i nic. Możliwe że jest to problem z biosem, wszystkie gry Ubi ci tak będą działać. Może ci pomóc reinstalacja systemu choć to i tak zostanie ale będzie rzadziej występowało - gry Ubi mają takie coś w sobie że niestety nic nie zrobisz, łatki nie pomogą, bo to i tak będzie :/

Gry Ubisoftu w których zauważyłem ten problem:

AC;

Oblivion;

Morrowind;

Zauważyłem to także w:

Fable: Zapomniane opowieści.

PS: przeczytałem trochę dogłębniej temat - ja miałem trochę inny problem bo mi gra p zabiciu bosa się zatrzymywała, później się robił restart kompa, ale może mój post pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...