Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

http://allods-online.pl/

Czy słyszałeś o czymś takim?

Słyszałem. Nie grałem. Popłakałem się ze śmiechu podczas oglądania trailera na oficjalnej stronie.

Heja! Gdzie ta recenzja tibi?! Boshe obiecywaliście ją już z pół roku temu! dry.gif

Nie ja ją obiecywałem, i nikt nie mówił, że to będzie recenzja... ale już niebawem. :)

Miałeś okazje zagrać w Dofusa? Bardzo ciekawa gra, nie "pachnie" tak grindem i ma fajny klimat.

Zbyt landrynkowe, nie poważyłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości... W najnowszym CDA, w swoich zawodach roku piszesz między innymi o Darkfallu, w związku z tym pytanie: Piszesz to co tylko usłyszałeś o grze lub wyczytałeś czy miałeś okazję sam zagrać?

Pytam, bo wiem, że wielu graczy, którzy spodziewali się złotych gór po premierze opuściło grę, ale teraz wraca, bo po niemal roku od premiery AV dokonało ogromnego postępu w rozwoju gry. Żeby nie było - nie jestem aktualnie jakimś wielkim fanem tytułu, sam ostro się nakręcałem na grę, zakończyłem po 2 miesiącach od premiery, ale pi razy oko orientuję się co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lord Riddick

Słyszałem, choć nie powiem bym był nią jakoś przesadnie zainteresowany.

@ bandyta

KLIK

Grą interesowałem się od dawna, i interesuję się nadal, na bieżąco przeglądając info nt. patchy itd. Zdaję więc sobie sprawę z faktu, że grę dość mocno poprawiono i wzbogacono, jednak dla mnie osobiście "totalną porażką" nie była rozgrywka (grałem jedynie ze dwie godziny u znajomego zapaleńca, czyli tyle co nic), a rozmaite okoliczności wydania. Gorzej niż lekceważący sposób traktowania graczy i recenzentów, szereg obietnic niespełnionych bez podania przyczyn, obecna na forum cenzura, żałosny support i cały szereg innych niezrozumiałych dla mnie decyzji - to wszystko stanowi podręcznikowy wręcz przykład "jak nie należy wydawać gier MMO". Wiem, że i rozgrywka w wielu aspektach była początkowo tragiczna, ponieważ jednak nie mam własnego konta, na ten temat nie chcę się wypowiadać. A nie mam, bo nie stać mnie na wydanie 300 zł na tego typu grę.

Wolę zaczekać na Mortala Online, którego również śledzę od dłuższego czasu... i o którym mogę póki co powiedzieć, że przynajmniej pod jednym względem twórcy są o wiele mniej lekceważący. Przekonał mnie o tym pewien otrzymany wczoraj e-mail. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy "stress test" MO bym się nie napalał za bardzo, crashowanie serwera nie jest fajne ;)

No ale ponoć później mają być 2 tygodnie OB. Życzę szczęścia developerom Mortala - będzie im potrzebne, ponoć w związku z problemami finansowymi są zmuszeni wydać niedopracowany produkt (to samo zresztą pewnie było w przypadku DFO), ale taki już niestety los małych firm ;)

A z tym co mówisz o DFO po prostu nie sposób się nie zgodzić, takie coś naprawdę zniechęca. Aczkolwiek zaznaczam, że jakby teraz jakiś fan "oldskulowej" rozrywki spróbował to niekoniecznie spotkałby go zawód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tekstu rozpoczynajacego któryśtam akapit w tekscię o tibii, a mianowicie "jaka tibia jest każdy widzi" nie zaczerpnąłeś czasem stąd? Gameplay mojej twórczosci wiec jeśli tak to fajnie.

Nie, nie widziałem wcześniej tej produkcji. Tamto stwierdzenie bazuje na cokolwiek rozpowszechnionym wyrażeniu, nie musiał więc być znikąd zerżnięty. ;)

Czy Ty monku, także - jak pozostała grająca część redakcji - grasz w WoWa na realmie dedykowanym pewnej Lady, i jestes poza walką ? Wieeeesz o co mi chodzi.

Wie(ee)m o co chodzi, gram jednak na innym realmie, dedykowanej pewnym liniom lotniczym. ;) I póki co, mimo teoretycznie aktywnego konta, w zasadzie pozostaję out of combat, tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszą być cholernie "śmiertelne" linie lotnicze

Coś mi się pochrzaniło. Winienem był raczej rzec, że mój realm poświęcony jest Tym, Co w Świetle Się Zrodzili. ;)

Monk na jakim nośniku wydany był wolfenstein???

Na widłowym. Skąd i dlaczego akurat do mnie to pytanie?

lubisz gry?? hihi xD

Nie. Haha. :DDDDDDDD !!1 lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mnichu, jako że jesteś niejako redakcyjnym specem od mmo, mógłbys polecić zupełnemu laikowi w tej kwestii jakiąś ciekawa pozycję z tego gatunku?

Jestem graczem z kilkunastoletnim stażem, lecz w żadne mmo nie grałem, a niełatwo jest coś znależź w obecnej mnogości tytułów. Dodam od razu, że niepodzielny władca, WoW, nie przekonuje mnie słitaśną grafiką i ogólnym kolorytem.

Szukam czegos mroczniejszego, w co mógłbym się wkręcić, dlatego zwracam się o pomoc do fachowca :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony gatunek gier ???

cRPG. To była prowokacja? :)

Szukam czegos mroczniejszego, w co mógłbym się wkręcić

Może koła w Harleyu? ;)

Mówiąc poważnie - mroczny jest z założenia Warhammer Online, choć i tam w modelach postaci trudno doszukiwać się Wielkich Przedwiecznych i fotorealizmu. To jednocześnie w gruncie rzeczy raczej typowe MMO, a że ostatnio wprowadzono nielimitowane - czasowo - triale, to może warto? Ba, zapewne sam zajrzę tam niebawem, żeby sprawdzić co tam Mythic majstruje. Na swój sposób "mroczny" (czy raczej brutalny, bo słonecznych plaż jest tam sporo) jest też Age of Conan. Liczbą aktywnych graczy nie powala i początki miała tragiczne, jeżeli jednak otrzymała na MMORPG.com najbardziej poprawionej gry ubiegłego roku, to coś w tym musi być. Trudno mi jednoznacznie wskazać na jakikolwiek tytuł - każdy ma własne preferencje i co do tego, kogo chce zabijać, i w jaki sposób chce to robić.

Jeżeli jednak masz ochotę na nieco "łagodniejsze" przejście od single'a do MMO, to tak, Guild Wars jest dobrym wyborem. To w ogóle pozycja obowiązkowa z zasady.

Czy wraz z Cataclysmem wrócisz do WoWa ?

Raczej tak, choć nie wiem na jak długo. Gram (grałem?) Hunterem, a że klasa ta przejdzie w dodatku najpoważniejsze zmiany ze wszystkich - wypada mi to zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegos mroczniejszego, w co mógłbym się wkręcić

Może koła w Harleyu? ;)

Mówiąc poważnie - mroczny jest z założenia Warhammer Online, choć i tam w modelach postaci trudno doszukiwać się Wielkich Przedwiecznych i fotorealizmu. To jednocześnie w gruncie rzeczy raczej typowe MMO, a że ostatnio wprowadzono nielimitowane - czasowo - triale, to może warto? Ba, zapewne sam zajrzę tam niebawem, żeby sprawdzić co tam Mythic majstruje. Na swój sposób "mroczny" (czy raczej brutalny, bo słonecznych plaż jest tam sporo) jest też Age of Conan. Liczbą aktywnych graczy nie powala i początki miała tragiczne, jeżeli jednak otrzymała na MMORPG.com najbardziej poprawionej gry ubiegłego roku, to coś w tym musi być. Trudno mi jednoznacznie wskazać na jakikolwiek tytuł - każdy ma własne preferencje i co do tego, kogo chce zabijać, i w jaki sposób chce to robić.

Jeżeli jednak masz ochotę na nieco "łagodniejsze" przejście od single'a do MMO, to tak, Guild Wars jest dobrym wyborem. To w ogóle pozycja obowiązkowa z zasady.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Zacznę od Warhammera, jako że na razie jest darmowy, a potem się obaczy :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...