Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

Tak BTW, to miło, że zagram w MMO bez starych, oklepanych ras.

A, hm... czy to Ty jesteś autorem zapowiedzi GW2, którą przeczytamy we wtorkowym numerze?

I jeszcze apropos pierwszej części - czy Ty też uważasz (jak wielu graczy, patrząc na różnych forach), że wprowadzenie Herosów trochę zepsuło grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW IMO to wszystko to LOL i ROFL! a ocb? :huh:

Dzień dobry, cześć i czołem,

pytacie skąd się wziąłem?

Jestem wesoły Romek

Mam na przedmieściu domek

A w domku wodę, światło, gaz

Powtarzam zatem jeszcze raz:

Jestem Wesoły Romek... :blink:

A tak na serio to jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nhm... Nie wiem, komu dokładnie zadać to pytanie, ale recenzowałeś MapleStory. Kiedyś. I napisałeś tam, że to największe MMORPG, jako że ma 82 miliony użytkowników. Czy coś w ten deseń. To się powtórzyło w tym artykule o MMORPG ogólnie w ostatnim numerze.

No I ja tu bym chciał walnąć objection.gif

ponieważ tu (Wikipedia, i to angielska) mi pisze, że to RuneScape jest takowym największym MMORPG, mając 104 miliony kont.

Możesz mi to wytłumaczyć jak w takim fachowym czasopiśmie o grach może się zdarzyć taki błąd?

(Pytanie do Ciebie jakoże napisałeś tą recenzję MapleStory i ten artykuł o MMO, więc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny???

Już gdzieś pisałem - głównie metal w różnych odmianach. Ciężkie, lekkie...

Możesz mi to wytłumaczyć jak w takim fachowym czasopiśmie o grach może się zdarzyć taki błąd?

Mogę... bo to nie błąd. Info nt. Runescape'a pojawiło się w Sieci (a więc zawitało i na Wiki) niedawno - w chwili pisania artykułu to dane nt. Maple Story były najświeższe. :)

czy masz zamiar wypróbować bądź próbowałeś DA:początek

Zamierzam... i żałuję, że nie mieszkam we Wrocławiu, by móc grać już teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę... bo to nie błąd. Info nt. Runescape'a pojawiło się w Sieci (a więc zawitało i na Wiki) niedawno - w chwili pisania artykułu to dane nt. Maple Story były najświeższe.

...udało mi się tylko zrozumieć że RuneScape zyskało te ze 20 mln kont przewagi w ciągu odcinka między napisaniem artykułu a moin postem. A w to jakoś nie wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę... bo to nie błąd. Info nt. Runescape'a pojawiło się w Sieci (a więc zawitało i na Wiki) niedawno - w chwili pisania artykułu to dane nt. Maple Story były najświeższe.

...udało mi się tylko zrozumieć że RuneScape zyskało te ze 20 mln kont przewagi w ciągu odcinka między napisaniem artykułu a moin postem. A w to jakoś nie wierzę.

Dane byly wyciagane z wikipedii(tak wnioskuje) i w ciagu tego okresu one poprostu zostaly zaktualizowane, wczesniej zapewne Runescape wedlug wikipedii mial mniej graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o muzyce Reggae (polskie) ?

Nie słucham, nie sądzę.

2. Byłaby szansa abyś napisał recenzję gry online Project Powder?

"Free Racing Game"? Raczej nie moje klimaty. Sorry, Winnetou!

Kiedy dadza Ci mozliwosc napisania jakiejs recenzji do np tematu numeru? Bo z tego co widzialem w ostatnim numerze to wredny Mac Abra dopuscil Cie do jakiegos kaszankowatego tytulu. BTW fajne masz recenzje.

Tematy numeru to raczej teksty eksluzywne, do napisania których potrzebne byłoby wydelegowanie Gdzieś Daleko lub chociaż stała obecność w redakcji. Jako współpracownik "na odległość", chwilowo szanse mam na to marne. Niemniej, gdyby redakcja chciała posłać kogoś do ArenaNet celem sporządzenia relacji z powstawania GW2 - będę się bił. BTW dzięki. :)

Witam nowego redaktora! Życzę wielu sukcesów, mało przypiekania żywcem(specjalność Smugglera), i...i dużo pizzy. Jakie jest Twoje zdanie o Second Life?

Cietoply, dzięki & dzięki. Second Life to raczej nie dla mnie, wolę życie albo własne, albo totalnie fikcyjne, nie zaś "drugie ja"... choć możliwość zarobienia paru tysięcy dolarów? Czemu by nie!

...udało mi się tylko zrozumieć że RuneScape zyskało te ze 20 mln kont przewagi w ciągu odcinka między napisaniem artykułu a moin postem. A w to jakoś nie wierzę.

I dobrze, bo to nie tak. Po prostu informacje nt. tak dużej liczby kont w RS pojawiły się (gdziekolwiek, czy to w formie newsa od producenta, czy jako aktualizacja artykułu na Wikipedii) PO napisaniu artykułu. PRZED uczynieniem tegoż to Maple Story uważane było za największą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, choć sumarycznie to chyba World of Warcraft dał mi najwięcej radości... jeżeli chodzi o sprawy gamingowe rzecz jasna. ;) Z drugiej strony, toczone przy udziale kolegów z pokoju wielogodzinne, nocne potyczki w Quake Live też stanowią ciekawe doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś przywalić z tak grubej rury? Mam poważne wątpliwości, co wybrać... miesiąc ciężkich, ale znośnych robót, czy ból krótki, ale intensywny... sam nie wiem.

Gdy stanę się Fajny i Popularny, będę produkował własne rankingi, póki co jakiejś listy nie mam... A poważnie - L2 praktycznie nie znam i średnio się orientuję, jak tam obecnie sprawy stoją. A Aion? Z pewnością znalazłby się za Guild Wars* i WoW-em, jednak ogólną pozycję miałby wysoką. W końcu gra jest naprawdę dobra... jednak moja doba ma tylko 24 godziny.

(*) W ostatnim GameWalkerze Phnom zrobił ze mnie fanboja WoW-a zestawialnego z Enkim. To nie fair, bo jeśli poczuwam się do fanbojstwa w czymkolwiek, to tylko w GW. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam niecodzienne pytanie :) W ostatnim artykule - Historia najMMOwsza - napisałeś już na wstępie, cytuję: "Swego czasu w CDA przyjrzeliśmy się historii gier spod znaku Massive Multiplayer Online." Moje pytanie brzmi: w którym numerze? Przejrzałem archiwa mojego CDA i albo jakiś numer pominąłem albo po prostu nie było takiego artykułu :) Pytam, bo dostałem zadanie napisania o MMO w pracy semestralnej i chciałbym wrzucić trochę historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam niecodzienne pytanie W ostatnim artykule - Historia najMMOwsza - napisałeś już na wstępie, cytuję: "Swego czasu w CDA przyjrzeliśmy się historii gier spod znaku Massive Multiplayer Online." Moje pytanie brzmi: w którym numerze? Przejrzałem archiwa mojego CDA i albo jakiś numer pominąłem albo po prostu nie było takiego artykułu Pytam, bo dostałem zadanie napisania o MMO w pracy semestralnej i chciałbym wrzucić trochę historii.

Praca semestralna o MMO, mówisz? Ciekawa sprawa. :) Z tego co pamiętam, artykuł o historii MMO znalazł się dwóch wydaniach Życia w Sieci... jednak nie pamiętam których, co za wstyd. Niestety nie posiadam wszystkich numerów z ŻwS (kącik prowadziłem od 08/07) i mogę Ci tylko powiedzieć, że teksty ukazały się po lutym 2008. Przekopałem się przez posiadane przeze mnie numery CDA i choć uroniłem niejedną łzą nad swymi artykułami, akurat tych poświęconych Historii nie znalazłem (z 2008 sam mam tylko z 5 numerów, resztę czytałem w bibliotece ;) ).

Monk czy chodzisz w włochatych gatkach jak Wojownicy Manowar z okładki into glory ride ?

Ach, i przez tę niefortunną fotę z profilu wszystko się wydało. Dobrze więc - zgadza się, chodzę w takich gaciach (drapią niemiłosiernie, nie polecam), jeżdżę na Harleyu w którym nawet opony są ćwiekowane i wymachuję cepem bojowym z napisem "Zakopane 1987". Mówiąc serio - początkowo imydż Manowara był totalnie żenujący, potem zrobiło się - niewiele - lepiej, jednak sytuację skutecznie "naprawił" swym kosmicznym buractwem i rozbuchanym ego Joey "My Metal Is So Strong Cuz My D*ck Is So Long" DeMaio. Niemniej, pominąwszy kaszaniastą oprawę, paru ich nowszych kawałków lubię posłuchać... A skąd koszulina? Oj, to długa i skomplikowana historia. :ninja:

Co sądzisz o Age of Conan? to mmo ma szansę przetrwanie pośród innych tytułów?

Zaryzykuję stwierdzenie, że póki co przetrwa, jednak w stanie dalekim od zdrowia. Funcom spróbuje jeszcze wycisnąć z graczy trochę kasy na sprzedaży Godslayera, ponieważ jednak najpewniej da to co najwyżej niewiele, to pociągną tytuł do czasu premiery The Secret World. Co dalej - nie wiem. Niemniej gdybym szukał gry, w której mogę spędzić ostatnie lata życia, raczej nie byłby to AoC. Szansą byłoby powtórzenie zabiegu z Anarchy Online, tj. udostępnienie przynajmniej części gry za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Używam tej ksywki (Monk) nieco dłużej, pisałem pod nią recki gierek na różne portale (dla przykładu Skizo w 2008, ale mogę poszukać czegoś starszego), działałem jako txt-writer na demoscenie..

Trochę zażenowany się czuję, gdy piszesz, że ktoś się pod kogoś podszywa, gdy odpowiadasz w tym wątku komuś na pytanie o osobę o tym samym nicku. Byłbym wdzięczny gdybyś używał pełnego rozwinięcia swojej ksywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daloby rade zebys zrobil recke (...)

Perfect World i Archlord były swego czasu wspominanego w ŻwS, a co do recenzji - się zobaczy. :)

Cześć.

Czołem. Zdaje się, że mówiąc o podszywaniu się miałem na myśli pełną wersję ksywy, poza tym chyba nie byłem wtedy zbyt poważny - trudno pieklić się o taką bzdurę. Zresztą w przypadku gołego "Monka" raczej trudno mówić o jakiejś przesadnej oryginalności - objedziesz za zajęcie "Twojego miana" każdego z piętnastu tysięcy internautów stosujących go w tej czy innej formie?

Wersja krótsza ksywki jest dużo wygodniejsza w użyciu i mniej pompatyczna, pozwól więc że będę ją stosował wedle własnego uznania. Zwłaszcza, że rejestrując się gdziekolwiek i tak stosuję z reguły pełną nazwę, by wiadomo było kto zacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałbym "Guild Wars", by jednak nie zaśmiecać Sieci kolejnymi postami Ludzi Świadomych NieMMOwości Tego Tytułu... World of Warcraft. Po prostu.

I jeszcze coś - ostatnimi czasy ładnych parę razy dostałem na GG uroczy spam z przesyłanymi z paru numerów pytaniami o to, co będzie pełniakiem w następnym CDA. Nie wiem skąd wzięła się ta osoba (raczej nie sądzę, by naraz pojawiło się paru takich zapaleńców) ani gdzie znalazła mój numer... ale nie tędy droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...