Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

To całkiem na temat, z pewnością bardziej niż pytanie o parę gier, które mają ze mną naprawdę niewiele wspólnego. :)

Nie, RoM nie zadowoliło mnie w pełni. Chociaż podtrzymuje twierdzenie, że to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) darmowych MMORPG, sam nie do końca się w nim znajduję (zwłaszcza po dzisiejszym evencie ;) ). Parę rzeczy mi nie pasuje, nie mam też czasu na grind - wolne chwile wolę spożytkować nieco inaczej. W grze się od czasu do czasu pojawiam, jednak nie mogę powiedzieć bym miał ambicję dosięgnąć najwyższego poziomu itd. Całe szczęście, że dodatek mogę testować na serwerach dla prasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w recenzji (czy raczej w ramce), chodzi o naprawdę niewielką wzmiankę. Nie mam nawet pewności, czy chodzi o Morrigan, i czy należy wiązać z tym jakieś nadzieje. Może robię z igły widły.

W mojej wersji epilogu jeden z ostatnich "slajdów" mówił o tym, że mój bohater wyruszył w nieznanym (dla "narratora") kierunku, podobno śladami jakiejś czarnowłosej czarodziejki. Czarnowłosych czarodziejek, za którymi postać gracza mogłaby ruszyć, nie było w tej grze za wiele.

:)

Grałem nową postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pewnego jesiennego poranka, parę lat temu (31 lutego 2012), redakcję nawiedził diabeł imieniem Boruta z Boru, i zapowiedział: "zaprawdę powiadam wam, albo będziecie robić wydania specjalne i oddawać mi cześć wydając w ciągu roku 13* numerów, albo dostaniecie wuwuzelą w łeb, każdy z osobna". I tak powstały wydania specjalne. Również od tamtego czasu Smuggler trenuje grę na trąbach jerychońskich a Enki zaczyna każdy dzień od łyżki tranu.

(*) W kabale "13" to tzw. "the number of the beast". Liczba ta oznacza również zamążpójście w przeciągu dwunastu tygodni oraz obfite plony w przypadku roślin strączkowych przy jednoczesnym wzroście zachorowań na gronkowca. :sad:

A serio: naprawdę nie wiem, czemu to pytanie zadano właśnie mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

TERA jest bardzo gorąco. Ba, niektórzy mogliby też powiedzieć, "TERA jest bardzo gorąca". A serio - gra zapowiada się obiecująco (a która nie), ale nie miałem jeszcze czasu się nią bardziej zainteresować. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Monk. Pytałem już w innym wątku ale zapytam jeszcze raz. Czy mógłbyś mi odpowiedzieć na parę pytań odnośnie Dragon Age? Jeśli tak oto one:

Jak odblokować profesje Mag Krwi i Łupieżca?

Gram wersje konsolową(Xbox360) i skończył mi się limit postaci nie wie jak je usunąć. To dla mnie pytanie szczególnie ważne bo nie zdążyłem odblokować jeszcze 15 ,,aczików".

Ile razy przeszedłeś podstawkę? (ja 3, raz elfem magiem, potem wojownik elf miejski i człowiek wojownik)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować profesje Mag Krwi i Łupieżca?

Grałem w wersję na PC, niemniej zakładam, że mechanizm odblokowywania jest podobny. Generalnie trzeba być złym,

zanieczyszczając prochy i ugadując się z demonem w Pustce

, choć odpowiednie książki można też było gdzieś kupić. Dokładne opisy masz poniżej, zjedź do zakładki Unlocking i kliknij "banner".

http://dragonage.wikia.com/wiki/Blood_Mage

http://dragonage.wikia.com/wiki/Reaver

Ile razy przeszedłeś podstawkę?

Raz, Krasnoludzkim szlachciem. :)

Grałeś kiedys w gre Cabal online?

Kieeedyś, przez krótką chwilę. Nie pamiętam za wiele, poza tym że walka była mocno slasherowo-mangowa. Nie moje klimaty, choć zdaje się, że to się ludziom właśnie najbardziej w tej grze podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w cabalu podoba się zroznicowane postacie, Warrior(miecz), Force Shielder(miecz i tarcza, Force Blader(miecz i orb), Forca Archer(łuk), Wizzard(dwa orby), Blader(dwa miecze). Każda postać zcharektyzowana pod swioją klase.

Plansze sie zdobywa z miarem level'i, a jest ich całkiem sporo zaczynając od trzech. Misij dużo jak i głównych tak i pobocznych. Ewektowne skille napoczątek sprawiły u mnie podziw, a czym lepsze skille tym jeszcze bardziej efektowne, a klas ze skillami też jest ponad dziesiec. Choć z czasem skille tak bardzo nie podniecają...to i tak warto je zobaczyć.

Ale są też minusy, niektóre elementy są zdycydowanie nie dokończone jak PvP - często jest tak, że ten co pierwszy zacznie atak ten wygrywa ale za to dopracowana grafika, Jak dla mnie mimo wszystko jedna z lepszych darmowych MMOrpg, a grałem w wiele.

Plusy +

muzyka, grafika, postacie, duża ilość potworów, Wiele questów...

Minusy -

...choć czasem zawiele, PvP(ale nie wszystkie walki), dość dostateczna ilość broni, zbrój.

To taki skrót.

Nie wiem po co to napisałem ale jakoś mnie podkorcilo jak byś chciał więcej to powiedz bo czasem pisze recenzje..

A mam pytanie. Byłą kiedyś recenzja Cabala w CDA??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo cieszę się że Monk docenia w pełni Dragon Age, i nie krytykujęgo iż jest gorsze od BG o Mass Effect 2. Niech se niektórzy TERAZ odpalą Baldura i zobaczymy cóż powiedzą.

Ja podstawkę DA ukończyłęm dwa razy: miejskim elfem wojem i człekiem wojem. A dodatek elfickim magiem.

PS: pisałeś kiedy opowiadania jakie? ja tak, ale to mało chwalebne wypociny.

RPGi rządzą! DA forever i basta....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo cieszę się że Monk docenia w pełni Dragon Age, i nie krytykujęgo iż jest gorsze od BG o Mass Effect 2. Niech se niektórzy TERAZ odpalą Baldura i zobaczymy cóż powiedzą.

Nie do końca rozumiem pogrubiony fragment, jednak - przy całym uznaniu dla Dragon Age'a - ja i tak wolę Baldura. :)

PS: pisałeś kiedy opowiadania jakie? ja tak, ale to mało chwalebne wypociny.

*kaszel* Przyznam się, jak coś już zostanie opublikowane. :icon_redface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* raz po raz zaznacza ten czarny pasek * Trzeba przyznać fajny trik. Powiedz jak to robisz?

I jeszcze parę pytań:

Ze stałych współpracowników masz najmniej stron na forum drażni cię niedocenianie twojego kunsztu czy raczej to olewasz?

Jest jakieś RPG na które czekasz teraz najbardziej?

Masz zamiar kupić Pieśń Leliany?

Która z lokacji w DA podobała ci się najbardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak to robisz?

W oknie pełnej odpowiedzi masz po lewej (lub w rozwijanym "Wstaw specjalny obiekt") narzędzie o wiele mówiąc nazwie SPOILER.

Ze stałych współpracowników masz najmniej stron na forum drażni cię niedocenianie twojego kunsztu czy raczej to olewasz?

Eee? Mówisz o tym, że niniejszy temat ma najmniej stron? Nie wiem, czy to kunszt niedoceniony, czy fakt, że założyłem ten temat o wiele później od reszty redakcji, czy może jeszcze co innego. Tak czy siak, nie jest on dla mnie jakimś wyznacznikiem popularności czy jakości tekstów. Zresztą pozostałe tematy, poza z zasady popularnym topikiem kolegi Lenca, nie należą do współpracowników, a do stałych członków redakcji pracujących w siedzibie we Wrocławiu.

Jest jakieś RPG na które czekasz teraz najbardziej?

Dwie odpowiedzi naciągane: Guild Wars 2 i Diablo 3. A z bardziej klasycznych cRPG - czwarty Gothic. Dotychczas nie byłem wielkim fanem serii, być może ta do mnie przemówi.

Masz zamiar kupić Pieśń Leliany?

Raczej nie. Nie jestem aż takim fanem, by bawić się w DLC. Być może kiedyś kupię zbiorczą paczkę z wszystkimi dotychczasowymi, ale póki co się na to nie zanosi.

Która z lokacji w DA podobała ci się najbardziej?

Pustka, a jakże. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Monku, pytanie a propos Guild Wars 2, bo pewnie wiesz trochę więcej ode mnie - czy mikropłatności (bo to, że będą wyczytałem w najnowszej zapowiedzi na stronie CDA) będą dotyczyć itemów wpływających na siłę postaci, czyli będzie można kupić bronie, zbroje, szybsze expienie itp., czy może tylko różne pierdoły w stylu: kosmetyczne zmiany ubioru czy mounty? Czy może nic jeszcze nie wiadomo na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro będzie miał miejsce update w grze Allods Online - Volume 1: Revelations of Gipat, który podniesie maksymalny poziom postaci do 42, wprowadzi mounty, oraz całą masę innych usprawnień. Czy interesowałeś się tym tytułem albo masz zamiar się zainteresować? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...Risen?

Nie angażuję się w spory, która gra jest "prawdziwym" Gothikiem, zastosowałem się jedynie do oficjalnej nomenklatury. Przypominam, że od paru miesięcy gra nazywa się Arcania: Gothic 4. :)

czy mikropłatności w GW2 (...)

Wiadomo póki co tylko tyle, że jakieś będą. Obstawiam (i mam nadzieję), że będzie to coś a'la GW1, a więc np. opłata za dodatkowe sloty postaci. Na szczęście w którymś z wywiadów powiedziano, że w przypadku jedynki koszty utrzymania gry nie były nigdy problemem - liczę, że i tu będzie podobnie, a pudełka wystarczą.

Czy interesowałeś się tym tytułem albo masz zamiar się zainteresować?

Tak. Tylko jeszcze nie wiem, jaki będzie rezultat. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk, to Ty grałeś/grasz/cośtam w RoMa? To fajnie ;) Ale jak to Ty, to pewnie na Cath'ie, tak? A jeśli tak, to czy będzxiesz też może grał/grasz na Saoraid'zie? To tak BTW xD

A główne pytanie, wybacz, niestety słabo Cię, jako redaktora znam: jaki gatunek gier najbardziej preferujesz? RPGi, jak wynika z kontekstu, czy też może coś innego?

Dzięki za odpowiedzi z góry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...