Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

Witaj, mam takie jedno pytanko do Ciebie.

Jako ze jestes uznawany w redakcji za znawce gier MMO chcialem uzyskac od Ciebie informacje, na temat Dungeons and Dragons Online. Glownie interesuje mnie, jak sie ma Free2Play do aktualnego kontentu gry, czyli np. czy jest ograniczenie levelu (podobnie jak w LOTRO), no i generalnie czy po wbiciu maksymalnego levelu za kontent trzeba placic, czy jednak np. raidy sa dostepne od reki? I ostatnia kwestia, jak oceniasz ta gre porownujac ja do innych produkcji F2P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo ludzi pisze do Was maile z zapytaniem np. "Czy moglibyście ocenić moje recenzje" lub coś w tym stylu?

Z pytaniem proponuję zwrócić się do tematu z ogólnymi pytaniami do redakcji... choć myślę, że rzadko się to nie dzieje.

Co sądzisz o piłkarskich MMORPG? Czy zagrałbyś w coś takiego?

Koncept uważam za pozytywnie nietypowy i póki co chyba jeszcze nie do końca wykorzystany. Sam bym jednak w takie coś raczej nie grał - nie jestem fanem piłki nożnej.

A jak masz na imie?

Toż już odpowiedziałem, przeczytaj Pan moją odpowiedź raz jeszcze. :)

Dungeons and Dragons Online

Nie jestem na bieżąco, choć z tego co kojarzę, płacący mieli przewagę zauważalną (płatny content, dodatkowe klasy postaci). KLIK. Grę oceniam raczej wysoko - jest zauważalnie inna od typowych podróbek WoW-a stworzonych nie-bardzo-wiadomo-po-co na Dalekim Wschodzie... a ponadto mam swoje małe zboczonko na punkcie D&D, więc nie jestem obiektywny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, rzeczywiście, nie wspomniałem... trochę ze sklerozy, ale też dlatego, że spośród jakiejś trzydziestki dziennikarzy tylko jeden zdążył - tuż przed zakończeniem eventu - dorobić się swojego statku. Zdobywasz go w toku fabuły i masz jeden, odpowiedni dla Twojej klasy, ale możesz go modyfikować. Niestety, nie za wiele umiem na ten temat powiedzieć (są pomieszczenia dla "odblokowanych NPCów", stacje do nauki profesji), bo twórcy od razu przeszli do pokazu przelotu statkiem i strzelania do Republiki, po czym event się nagle zakończył i pogoniono nas do hotelu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myhym , dzięki, ah jeszcze jedno pytanko. Wiesz coś na temat abonamentu ?

Tyle, że będzie. Informacje o cenach są zwykle ujawniane na krótko przed premierą MMO, wraz z podaniem cen pudełek. Ponieważ BioWare nie chwali się żadnymi specjalnymi rozwiązaniami można chyba założyć, że będzie to standardowe 13 euro/pojedynczy miesiąc.

Co jeśli można spytać myślisz o League of Legends ?

Że to fantastyczna gra, w którą cały czas z przyjemnością pogrywam. Oraz że do pełni szczęścia brakuje mi w grze co najmniej kilku alternatywnych map.

Na co teraz czekasz (gra)?

Najbardziej chyba na Guild Wars 2 i Diablo 3.

Napisałeś że planety w ToRrze są małe. A czy jest ich chociaż dużo?

Sporo, choć miałem okazję zbadać tylko Huttę i Dromund Kaas, oraz zajrzeć przelotem na Korriban i Ord Mantell. Tutaj masz pełną listę.

Jaki jest twój stosunek do rodzimego Geralta?

Zdecydowanie lepszy, niż do zagranicznego. ;) A tak serio - uwielbiam opowieści o tym panu. Tyczy się to zarówno książek (niepowtarzalny klimat świata, mistrzowsko skonstruowane dialogi), jak i gry. A może gier? :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kogo z redakcji lubisz najbardziej?

2. A kogo nie?

3. Jak masz na imię?

4. Chciałbyś mieć dziewczynę?

5. Co myślisz o roku z lat 80?

6. Co Cię najbardziej zaskoczyło w Smugglerze?

7. A co najmniej?

8. Co sądzisz o ateistach?

9. I Agnostykach

10. Jak długo będziesz pracował w CDA?

11. Jakiego języka polałbyś się uczyć i dlaczego byłby to chiński?

12. Mieszkasz daleko od redakcji?

13. Chciałbyś, żeby w redakcji pracowały jakieś kobiety?

14. A może nie?

15. Co jest największą zaletą FA?

16. A co największą wadą FA?

17. Nie uważasz, że komuś takiemu jak ty to wstyd chodzić do tanich sklepów? Robisz to wogóle?

18. Jaki jest twój najlepszy tekst w CDA?

19. A jaki najgorszy?

20. Jaka jest według Ciebie najważniejsza cecha dobrego recenzenta.?

21. Czy ty jesteś w swoim mniemaniu dobrym recenzentem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy SW:TOR da radę wyjść w tym roku kalendarzowym ?

Takie są obietnice i myślę, że jest to termin możliwy... ale nie pewny, skoro o takim end-game wciąż wiadomo praktycznie tyle, co nic.

Jaką postać preferujesz musisz chyba mieć jakąś którą najbardziej pogrywasz? HHHMMM

Gram wieloma championami. Renekton, Nasus, Mordekaiser, Cho'gath, AP Tristana, Gragas... Szkoda, że nie Lee Sin.

1. Kogo z redakcji lubisz najbardziej?

2. A kogo nie?

Chcesz, żebym wyleciał?

3. Jak masz na imię?

Przed chwilą ktoś o to pytał.

4. Chciałbyś mieć dziewczynę?

A skąd założenie, że nie mam?

5. Co myślisz o roku z lat 80?

A którym, bo było ich dziesięć? ;) Za takim Queen(em?) przepadam, ale generalnie wolę nowszą muzykę.

6. Co Cię najbardziej zaskoczyło w Smugglerze?

Sandały.

7. A co najmniej?

Skarpety.

8. Co sądzisz o ateistach?

Na stos z nimi!

9. I Agnostykach

I tych też!

10. Jak długo będziesz pracował w CDA?

Do wydania najnowszego numeru CDA. Sam zobaczysz, dlaczego. Ale... to będzie mistrzowski koniec.

11. Jakiego języka polałbyś się uczyć i dlaczego byłby to chiński?

Polałbym się uczyć, to ciekawe. Chciałbym kontynuować naukę norweskiego.

12. Mieszkasz daleko od redakcji?

Warszawa (studia) jest daleko, Olsztyn (dom właściwy) jeszcze dalej.

13. Chciałbyś, żeby w redakcji pracowały jakieś kobiety?

14. A może nie?

Toć pracują, choć może niekoniecznie w charakterze członków zespołu redakcyjnego. Z pewnością obecność kobiety do pewnego stopnia - znowu - zmieniłaby pracę w redakcji.

15. Co jest największą zaletą FA?

16. A co największą wadą FA?

To, co każdego wielkiego forum. Z jednej strony możliwość pogadania na interesujące tematy z wieloma osobami o różnych poglądach, z drugiej - obecność trolli i ludzi, którzy słownika ortograficznego użyli jeden raz, uszczelniając okna.

17. Nie uważasz, że komuś takiemu jak ty to wstyd chodzić do tanich sklepów? Robisz to wogóle?

o_O A kim ja jestem, żeby nie chodzić do tanich sklepów? Jako student sporą część zakupów robię w Biedronce i z zasady staram się nie przepłacać.

18. Jaki jest twój najlepszy tekst w CDA?

19. A jaki najgorszy?

Nie mi to oceniać. W najbliższym numerze znajdzie się coś, co może zostać uznane - w zależności od gustów - zarówno za najlepsze, jak i najgorsze. ;)

20. Jaka jest według Ciebie najważniejsza cecha dobrego recenzenta.?

Nieuleganie trendom i wierność własnemu sumieniu. Jeśli coś uznawane jest za klasyka, a ja widzę w tym gniot, to nie będę pisał wbrew sobie, aby przypadkiem nie wyjść przed szereg i nie zostać zjechanym, że przecież "X, Y i Ó dały 11/10, a ty tylko 7".

21. Czy ty jesteś w swoim mniemaniu dobrym recenzentem?

Z pewnością mam wiele rzeczy do poprawienia, ale cieszy mnie, że piszę na tyle zjadliwie, by po trzech latach nadal publikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za elaborat. Dokończ wobec tego zdania:

1. Dzięki kobietom zrozumiałem, że...

2. Mac Abra nigdy nie pozwoliłby mi na...

3. Cormac byłby najbardziej zadowolony, gdybym...

4. Ghost był na mnie zły...

5. Enki powiedział mi kiedyś, że...

6. Smugllera poprosiłbym najchętniej o...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dzięki kobietom zrozumiałem, że...

:pokerface: Że nie jestem cierpliwym człowiekiem. A serio, to o kończenie takich zdań proś raczej zgrzybiałych donżuanów, których doświadczenie życiowe jest nieco większe od mojego. Ich odpowiedzi na podobne pytania będą miały więcej sensu i wyższą (bo jakąkolwiek) wartość, ja się średnio nadaję do mądrego kiwania głową, klepania po pleckach i przerywanego pykaniem fajki "bo widzisz, wnusiu, te kobiety..."

2. Mac Abra nigdy nie pozwoliłby mi na...

Buzi w czółko...? Co to za pytanie.

3. Cormac byłby najbardziej zadowolony, gdybym...

Się pomylił w twierdzeniu, że Diablo 3 jednak wyjdzie w tym roku? Nie mam pojęcia. -.-'

4. Ghost był na mnie zły...

Gdy będąc latem na praktykach w redakcji uruchomiłem WoW-a celem złapania screenshota. Serwery już wcześniej ledwie ciągnęły, więc gdy jeszcze odpaliłem WoW-a, na admin-rage nie trzeba było długo czekać.

5. Enki powiedział mi kiedyś, że...

Idzie do babci.

6. Smugllera poprosiłbym najchętniej o...

Cierpliwość. Pozwalającą np. przez lata mierzyć się nawet z najbardziej "specyficznymi" pytaniami czytelników. :ninja:

Poważnie ? Dopiero co wstałem i słabo kojarzę ale odchodzisz z CDA ?

:trollface:

A grasz na US czy Eu

A na EU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj. A kto w redakcji będzie pisał RZETELNE recenzje odlskulowych erpegów? :P Nie odchodź! Ja nie chcę nubskiego erpegowca gema ani patrzącego na bajery Allora! Come back! :)

A poza tym, to kogo mainujesz w LoLu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chce znacząco usprawnić matchmaking, który ma dążyć do balansowania liczby healerów w obu drużynach (dajcie mi to w innych grach!).

Age of Conan ;)

Co więcej, chcą umożliwić zabawę w PvP postaciom, które często w tym trybie nie mają racji bytu, tj. tankom. Sposób na to jest prosty ? zastąpienie zdolności odpowiedzialnych w PvE za prowokowanie komputerowych przeciwników czymś adekwatnym do PvP. Dla przykładu ? taunt, którym mój ? w PvE przyciąga do siebie wroga tutaj sprawia, że wybrany przeciwnik zadaje mniejsze obrażenia, jeśli atakuje kogoś innego, niż mniej.

W WAR też było coś w tym stylu jak pamięć mnie nie zawodzi.

Do wydania najnowszego numeru CDA. Sam zobaczysz, dlaczego. Ale... to będzie mistrzowski koniec.

trollface.jpg

oh i c wat u did der :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan (...) W WAR też było coś w tym stylu jak pamięć mnie nie zawodzi.

Miałem po prostu na myśli, że z zasady takie problemy nie są rozwiązywane. :)

1. Bazując na znanych Ci informacjach, jak jednym angielskim słowem określiłbyś rozgrywkę w TERA ?

2. A grafikę i AI?

Cieszę się, że spytałeś! Punkt pierwszy określiłbym jako immersive, do opisania drugiego użyłbym słowa robust. Powiem więcej: TERA jako całość jest bardzo exciting! Z pewnością się ze mną w tych sprawach zgodzisz.

Czy przed dostaniem się na praktyki, pisałeś wcześniej do CDA?

Tak, rok czy dwa.

Czy po zakończeniu studiów przeniesiesz się do Wrocławia?

Nie mam pojęcia - ciągnę też drugi kierunek, więc trochę czasu w stolicy mi jeszcze zostało. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśka lubisz, w LoLa grasz, z gier rpg wzięła się Twoja ksywka... Jeśli odejdziesz dowiem się kim jest Smuggler, powiadomię wszystkich o Jego tożsamości a na końcu oznajmię, że Ty mi to powiedziałeś:(. A, pytanko- grałeś w zamieszczanego na coverze Mythosa? Co myślisz o grze? Mnie bardzo podoba się pomysł penetrowania lochów z drużyną rodem z MMO:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...