Skocz do zawartości
kamdo

Bierzecie udział w konkursach

Polecane posty

Sam biore bo w sumie jak sie nie gra to sie nie wygrywa. Nie wygrałem do tej pory wiele. Ale w sumie to nie wiem od czego jest to zależne, jedna osoba ma szczęście, druga ma tego szczęścia mniej. Mam znajomą, która wygrała naprawdę sporo. Ja w zyciu mialem moze z kilka wygranych w totka. Ona wygrala juz konkursow setki. No ale z drugiej strony ona o wiele częściej gra. 
Dziennie pochlania jej to pare godzin.

Sam ostatnio wygrałem... kabanosy w Netto. W sklepie jest obecnie loteria, można dostać zdrapki przy zakupach i wygrać coś na miejscu. No i zarejestrować się na stronie oraz grać o nagrodę główna.  https://www.25latrazem.netto.pl/

Edytowano przez chances
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prawie 20 lat temu wygralem w ,,konkursie" kitekata. Tj. wlasny kot mnie w nim wystawil. Wyslalem pare kodow z opakowan po kocim zarciu, a w zamian kot wygral album na oczywiscie jego zdjecia oraz bodajze jakas zabawke i miske.

Tez niewiele pozniej wygralem wraz z kolegami w organizowanym przez dzielnice konkursie na szopke bozo-narodzeniowa. Nasz projekt wyroznil sie nowoczesna interpretacja sceny, w ktorej szopka byl przystanek autobusowy na tle blokow, a twarza czarnego z trzech krolow byla wycieta z gazety twarz popularnego wtedy Emanuela Olisadebe :D

W obu konkursach nagrody byly tak niesatysfakcjonujace, ze raz na zawsze odpuscilem sobie takie ,,okazje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...