Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kebabKILLA

Motorola E8 - opinie

Polecane posty

Jak w temacie, chciałbym poznać Wasze opinie o tym modelu gdyż zamierzam go sobie nabyć. Od razu mówię - szukałem opinii w internecie ale mnie niezbyt satysfakcjonują. Głównie dlatego, że są pisane przez młodych ludzi (takie mam odczucie), którzy mają ten telefon od dwóch tygodni tudzież miesiąca i podniecają się cały czas. Czytałem również opinie poważniejsze ale to również nie to o co mi chodzi. Interesują mnie opisy tego telefonu od ludzi, którzy mają go długi czas, zdążyli się z nim dobrze zaznajomić i potrafią mniej więcej obiektywnie o nim opowiedzieć.

Głównie interesują mnie odpowiedzi na te pytania:

1. Jak długo trzyma w pełni naładowana bateria przy umiarkowanym i intensywnym korzystaniu z telefonu i jego funkcji?

2. Jak wygląda spasowanie elementów? Czy po dłuższym użytkowaniu (ok. 4-6 m-cy i dłużej) coś się zmieniło np. trzeszcząca obudowa, wyrobiona klawiatura, itd. ?

3. Doszły mnie słuchy, że jego główna wada to bardzo awaryjna klawiatura, czy to prawda?

4. Czytałem, że oryginalny soft trochę muli. Po wgraniu nowego ze strony Motoroli ponoć komórka chodzi o niebo lepiej. Czy po wgraniu nowego softu stracę gwarancję?

4 Jeśli zrobisz to oprogramowaniem producenta nie stracisz gwarancji. Wszelkie własne ingerencje w soft telefonu, w stylu zmiana czcionki itp to strata gwarancji TU masz narzędzie do aktualizacji softu, ale jeśli kupujesz nowy telefon prawdopodobnie będziesz miał najnowszy soft.

Edytowano przez James

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.