Skocz do zawartości

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)


Gość JacHoO

Polecane posty

Jestem niepełnoletni więc mam jedynie pracę dorywczą z której sam opłacam sobie komórke + internet i mam 30 złoty na miesiąc jeszcze. Jeśli chodzi o CDA u mnie w domu są 3 hasła SMSowe:

Matka: Ziemniaki

Ojciec: Zapalniczka

Ja: CDA

I jak coś takiego dostaniesz nie wymigasz się u mnie ;) Wrócenie do domu bez jednej z wyżej wymienionych rzeczy oznacza śmierć głodową ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mnie tam starsza funduje za moje wyjątkowe osiągnięcia w nauce ,ale to czasami ,przeważnie kombinuje ,kiedyś nawet złoto w WoW sprzedawałem ale ledwo na CDA z tego starczało a co dwa miechy prepaid by trzeba kupić na który trzeba kombinować w pojedynke więc wychodzi tak ,że w sumie CDA kupuje raz na 2 miesiące .

Pewnie mnie pobijecie ale to nawet możliwe i da się bez CDA żyć (i przeżyć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kasę wyskubuję rezygnując z innych dóbr ^^ I tym mnie najbardziej CDA "wkurza". Mam 2 dyszki, mogę:

a)Kupić doładowanie do telefonu

b)Kupić dziesięciopak w LIDLu

c)Kupić Pratchetta w antykwariacie

d)Kupić jakąś Klasykę w EMPIKu

e)Kupić CDA

Ostatnio byłem zdecydowany na zakup porządnej gry z klasyki, bo myślę sobie "eee...juz po świętach, marne recenzje będą, lepiej kupię Riddicka"

No i patrze i co widzę? Riddick w CDA... Nie miałem wyjścia. A na dziesięciopak za zimno jakos tak, poza tym po Sylwestrze nie miałem ochoty ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest spox jak nie mam kasy na cd-a to mi sklepikarka daje na kreche a ja jej przynoszę kase jak mam 8) , a i tak dostaje 50 zł na miesiąc tylko jak mam słabe oceny to mi rodzice nie dają kieszonkowego. A z robotą to niezbyt bo mam 14 lat :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu, od rodziców zawsze się kaskę weźmie ^^

Skoro ojciec pracuje, to on zarządza finansami i coś jednak z tego mam :)

2007 to 1 rok bez opuszczonego numeru :D

No i w razie czego jest jeszcze babcia, hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...