Skocz do zawartości

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)


Gość JacHoO

Polecane posty

W czasie roku szkolnego nie było to takie trudne. Zbierało sie dzienne kieszonkowe, przed szkołą szło się do kiosku i nabywało. Pomijając fakt, że czekałam, aż wrócę do domu, żeby wyjąć CDA z plecaka i zacząć czytać.

W okresie wakacyjnym jest również metoda z dziennym kieszonkowym albo wziecie z zaskoczenia. Przy tym drugim należy po prostu wypatrzyć CDA w kiosku, zaproponować, że się pójdzie na zakupy, wziąć trochę wiecej kasy i nabyć CDA pod pretekstem zrobienia zakupów. Zakupy też się robi, ale mina rodziców - bezcenna.

Chociaż ostatni nr nabyłam z zaskoczenia, ojciec mi dał kasę na zakupy, a że mi wystarczyło po zrobieniu owych zakupów, no to... Minę miał bezcenną, ale powiedział, że mam szczęście, że CDA wychodzi co miesiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A ja mam imieniny pod koniec roku więc zawsze rodzice z babciami(znowu babcie!!!) zrzucają się i jest te 150zeta na prenumeratę. Tylko czemu raz przychodzi dzień później :evil: a raz dzień wcześniej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

U mnie jest tak(wogule cześć jestem nowy)że poprostu dostaje 20 zł miesięcznie a jak nie dostane do mówie do mojem mamy,,Mamuni wyszło już czasopismo co sobie kupuje``

Mama: I co w związku z tym

Ja: No i potrzebuje 20 zł wiesz to jest moje hobbi kupować te czasopismo

Mówie wam działa :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zbieram kasy na CDA. Co miesiąc mama mi kupuje... :lol:

Tak samo, jak gotuje obiadki i daje całusy na dobranoc... :lol:

Ja wojnę o kasę na CDA toczę co miesiąc. Zbyt skąpym jestem ( :D :lol: :D) żeby z kieszonkowego płacić więc co miesiąc jakąś historyjkę muszę wymyśleć. Ciekawe na jak długo mi pomysłów starczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto moja droga:

podchodze do mamy i mowie:

[J]A: mamo, bardzo ci dziekuje ze mi dzisiaj dasz 15 zyla na nowy sidiej

[M]AMA: co ???

[J] no proszeeeeeeeeeeeeeee

...

jesziemy samochodem do szkoly..

[J] szkoda ze mi nie dasz kasy na ten sidiej bo chcialem ci powiedziec ze wczoraj dostalem 6-tke w szkole

...

i wtedy auto skreca w strone kiosku... a reszta jest chyba oczywista... :twisted: :D8) :twisted: :D8) :lol: :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy auto skreca w strone kiosku... a reszta jest chyba oczywista...

Pisk opon, trzask samochodu uderzającego w kiosk, wycie syren nadjeżdżajcej karetki, podwiezienie do szpitala, kilka tygodni urlopu... :mrgreen:

trzeba ci przyznac ze masz poczucie humoru 8) ale ja naprawde tak wyskubuje kase 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po kupuje cda po prostu ze swoich ciężko zarobionych pięniędzy, ewentualnie cos tam do starszych wyskubię,

Ja robię podobnie - za własne (ciężko wyskubane od babci ;D) pieniądze... Ale czasem jak dostaję parę groszy na coś do jedzenia w szkole, to nie wydaję tych pieniędzy, a potem mam na CDA. Wolę wydawać te drobne, niż grubsze banknoty... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostaję kasę okolicznościowo(urodziny, itp.) i jak od babci czy zarabiam to wykładam ze swoich, a jak nie to mama mi daje pieniądze, bo wie że to dla mnie jak narkotyk. Kilka razy się zdarzyło, że kasy nie było i kiedy ją dostałem to CDA już w sklepach nie było. Właśnie dlatego nie miałem okazji przejrzeć 01/07 i 02/07, a szkoda, bo słyszałem że Eld napisał coś ciekawego w felietonie...

PS Czasem mówię mamie że jak idzie coś kupić to żeby mi kupiła i tak też zdobywam CDA. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...