Skocz do zawartości

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)


Gość JacHoO

Polecane posty

Gość _DRNK_

U mnie wyglada to roznie. Niemniej najwiecej pieniedzy wydaje na nowe wydawnictwa muzyczne oraz koncerty wiec moje oszczednosci topnieja w zastraszajacym tempie. Co miesiac nie starcza mi na CDA z wyzej wymienionych powodow. Coz nie mam stalego zrodla gotowki :wink: Rodzicie jak to rodzice zawsze gdy chce aby dali mi na cos troche pieniazkow zaczynaja prowadzic ze mna rozmowe. Po co ? Na co ? Gdzie ? Jesli chodzi o CDA to czesto okazuje sie, ze bez problemu otrzymuje zadana ilosc pieniedzy ale dopiero po kilku minutach rozmow o ocenach i mojej nauce. Pewnie wplyw na ich deceyzje ma fakt, ze kupuje tylko kilka numerow w roku. W sumie w temacie gier komputerowych jestem na biezaco i serwisy growe zastepuja prase.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość raceCh-

Ja problemów nie mam. Kupuję za kasę z miesięczniówki (skromna, 30 PLN, ale wystarcza), ewentualnie za kasę za strony internetowe/programy. Czasem CDA dostaję w prezencie od rodziców - jak zajmę wysokie miejsce w konkursie albo coś przydatnego w domu zrobię (tzn. jakąś stronkę dla firm posiadanych przez rodzinę, a trochę tego jest: mdb.pl. 2g.pl, s.2g.pl, bujniewicz.com, film.bujniewicz.com etc.. W każdym razie jak jak stronę zrobię, to przez 2-3 miesiące dostaję CDA w przencie. Cały rok można tak przeżyć :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! A ja pochwalę się nową metodą!

RadaZ : "Mamo, mamo! Mój rysunek jest w CDA."

A nie "Rysunek wedle mojego pomysłu"? :twisted: Col.

Tłumaczenie całej biurokracji rodzicom nie owocuje pozytywnie. Uderzenie musi być szybkie, zdecydowane i precyzyjne. A poza tym tylko za pierwszym razem było wymagane. Teraz każdy wie, o co chodzi. RadaZ

Mama : "Tak? Pokaż..."

Uwaga! Moment kluczowy! :twisted:

RadaZ kręcąc oczkami, ze smutkiem w głosie :roll: : "Nie mam kasy, żeby kupić... ale wiesz..."

Mama zrezygnowana : "Ile?" :?

RadaZ : "Tyle co zwykle..." :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teknomen
Ja problemów nie mam. Kupuję za kasę z miesięczniówki (skromna, 30 PLN, ale wystarcza), ewentualnie za kasę za strony internetowe/programy. Czasem CDA dostaję w prezencie od rodziców - jak zajmę wysokie miejsce w konkursie albo coś przydatnego w domu zrobię (tzn. jakąś stronkę dla firm posiadanych przez rodzinę, a trochę tego jest: mdb.pl. 2g.pl, s.2g.pl, bujniewicz.com, film.bujniewicz.com etc.. W każdym razie jak jak stronę zrobię, to przez 2-3 miesiące dostaję CDA w przencie. Cały rok można tak przeżyć :P).

To sie slabo cenisz stronka = 3 miesiace za free czasopisma!!! Tani jestes nawet jak i dla rodziny!!! 60zl za strone heheh!!!

Ja tam nie musze tak kobinowac!! Jedna przepracowana noc na dyskotece za konsoleta i mam na rok cdactio!! Nie mowac ile jeszcze mi kasy zostaje!!! tej nocki!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xantulus

MA droga po CDA jest taka.*

Tata(gdzieś w okolicach nowego CDA :) ): Czy już twe czsopismo jest w kioskach.

JA:Jeszcze nie ale za dwa (jeden) dzień wyjdzie

Tata: czy masz na nowy numer

JA : Albo mam(czasem wcześniej gdzieś schowam na CDa abym czasem tego nie stracił i mam spokój) i mówie że mam albo nie mam i dostaje je więc ma droga do CDAprzeważnie jest prosta czasem jest inaczej takie jest życie ale odkąd kupuje CDA chyba od 2 roku powstania (włacznie) nie kupiłem tylko jednego numeru z powodów finasowych o czasie ale w późniejszym terminie zakupiłem :) Więc mam całą CDA ale zmiesci sie tam jescze nakład z jednego roku potem trzeba szukać nowego miejsca do przechowywania (żadnego CDA nie wyrzuciłem nie sprzedałem itp)

A pare razy udało mi się poprostu zarobić na CDA pomagam ludziom przy kompach w różnoraki sposób. Powiem jedno najlepiej CDA smakuje jesli sam na niego zapracuje ale ostatnio mi to nie idzie buuu :( ale tu odzywa sie moja oszczędność (nie sknerstwo :):P) i tak mam na CDA.

[b]ENDE

FIN

KONIEC :)

*(treść rozmowy indetycznie nie musi wyglądać ale sens jest ten sam :):P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toreno

ja to mam baardzo ciężko, bo co miesiąc regularnie kupuje:

-CD Action

-PSX Extreme

-Neo Plus

-i w zależności od jakości numeru - play/ komputer świat gry (choc to straszne sztywniaki są)

-4 razy Przekrój

tyle....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja juz od poltora roku mecze rodzicow o premumerate ale sa nieugieci... :evil:

A z wyciaganiem kasy na CDA tez roznie... czasem udaje sie dwa dni przed pojawieniem sie GO w sklepach a czasem [duuuuzo czesciej :roll: ] mam GO na dzien przed ukazaniem sie kolejnego. I tak numer marcowy mialam 12 podczas gdy nr kwietniowy ukaze sie za dwa dni. I znowu bede czekala... ech.. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raceCh-
W każdym razie jak jak stronę zrobię, to przez 2-3 miesiące dostaję CDA w przencie. Cały rok można tak przeżyć :P).

To sie slabo cenisz stronka = 3 miesiace za free czasopisma!!! Tani jestes nawet jak i dla rodziny!!! 60zl za strone heheh!!!

Ja tam nie musze tak kobinowac!! Jedna przepracowana noc na dyskotece za konsoleta i mam na rok cdactio!! Nie mowac ile jeszcze mi kasy zostaje!!! tej nocki!!!!

A kto powiedział, że ja kasy nie zbieram/wydaje?

Poza tym, dla rodziny strony robię za free, potem tylko dostaję CDA czy co tam chcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego roku nie mam problemu z zakupem mojego CDA.

W marcu wyjeżdżam do Germanii do roboty na tydzień. Pierwsze co robię po powrocie to wykupuje prenumeratę CD-ACTION. W tym roku już mogę sobie pozwolić nawet na edycję DVD :lol:

Ale niestety nie każdy ma tyle szczęścia co ja :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cpt.Drake

Kasa na CDA przychodzi jakoś sama =] np. ostatnio znalazłem 20 zł w portfelu oO ciekawe jak się tam znalazły =] a tak na serio - jakoś zawsze sieuzbiera. 20 zł na miesiąć to nie wielkie pieniądze jak za taką jakość. to jak z grami CDProjektu. tanie i zaje**ste =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiak

A tak na marginesie to czy wy redaktorzy jesteście zadowoleni z tego, że przez was dzieci nie jedzą przez parę dni aby zaoszczędzić na nowy numer? Ciekawe ile już nastąpiło zgonów spowodowanych nerwicą cdakszonicą (o f**k ale lol co ja w ogole gadam :) )?

No, słuszna uwaga, ta w nawiasie, z jednym wyjątkiem - przekleństwa w innych językach też nie są zbyt dobrym pomysłem. Oczywiście, nie wszystkie rozpoznamy, w zaufaniu powiem, że możecie kląć po węgiersku ile wlezie, chyba że ktoś Was wsypie... - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rzadnych problemów z kupnem CDA nie mam :D ... bo nie tylko ja lubie je czytać hehe... mój Ojczulek zawsze przeglada "NA LUZIE" wiec nawet nie musze chodzić do kiosku po CDA... On sam mi je do domu przynosi :wink: :lol: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...