Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Gość JacHoO

Chciałbym się dowiedzieć jak wyskubujecie kasę na CDA :) Ja to robię tak :

Ja - Maaamoooo :) dzisiaj jest TEN dzień

Ma- Jaki ?

Ja- No CDA wychodzi...

Ma- I co w związku z tym ?

Ja- eee no ten tego :roll: jakieś 20 zł by się przydało

Ma- A swoich niemasz ??

Ja-Niee wydałem

Ma-Dobra ale pójdziesz po kartofle

Ja-No problem :D

No jak widzicie moja droga po CDA jest prooościutka :) A jak jest u Was ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe, hłe... moja jest jeszcze prossza od dwóch miesięcy... po prostu czekam sobie, aż mi przyjdzie kolejny numer CDA pocztą... Nie dość, że wygrałem prenumeratę w konkursie, to jeszcze przysyłają mi to listem poleconym w ładniutkiej kopertce :)

A gdy nie mam prenumeraty, to po prostu w dniu wydania idę do EMPiK-u i tam wydaję 20 swoich ciężko zarobionych zlociszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lishoo

Wiesz co :?: temat wcale nie najgłupszy ale zobaczymy co powie DION :) i inni moderatorzy. A ja najpierw zbierałem na CDA potem kupowałem na zmiane z bratem, potem gdy mama zobaczyła że to nałóg nie pozostawało jej nic innego jak mi co mieśiąc kupować kekarstwo, ale teraz muszę sam kupowac, ale jak narazie to brat funduje CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BuSSoL

ehh topic chyba zniknie niedlugo ale moge sie wypowiedziec :)

Ja mniej wiecej tydzien przez premiera nowego cda zaczynam smencic mamie ze niedlugo wyjdzie kolejny numer mojego ukochanego czasopisma itp. i tak codziennie .... :P no i w wigilie tego codownego dnia wyciagam ( czasem siła ) od niej 20zl i nastepnego dnia o 6 rano stoje juz pod kioskiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat do zamknięcia...

A skąd ja mam kasę? Nie ma lekko, mi nikt CDA nie kupuje. Zreszta sam tak sobie z rodzina ustaliłem. Dzięki temu codziennie coś mi się tam skubnie, a na CDA zawsze mi się uda zaoszczędzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miesięcznie dostaję od rodziców 30 złotych. Nie jest to dużo, ale w spokojności wystarcza. I tak przez 12 miesięcy. Ma to swoją dobrą stronę - jak trochę oszczędzę to mam kasę na jakąś grę :) .

PS Czyżby coś się stało DIONOWI?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Mi się udaje zaoszczędzić z kieszonkowego. Jakoś się wstydze prosić co miesiąc rodziców o pieniądze. Co jak co, ale na CD-A szmal muszę jakoś wygospodarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe' date=' hłe... moja jest jeszcze prossza od dwóch miesięcy... po prostu czekam sobie, aż mi przyjdzie kolejny numer CDA pocztą... Nie dość, że wygrałem prenumeratę w konkursie, to jeszcze przysyłają mi to listem poleconym w ładniutkiej kopertce

Ja zwykle wyłudzam kasę os taty :D No wicie taki skarbnik. A pozatym to z tym masz szczęście. Ja na grę od CDA czekam miesiąc - i chyba nie wierzę ze mi przyślą:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe' date=' hłe... moja jest jeszcze prossza od dwóch miesięcy... po prostu czekam sobie, aż mi przyjdzie kolejny numer CDA pocztą... Nie dość, że wygrałem prenumeratę w konkursie, to jeszcze przysyłają mi to listem poleconym w ładniutkiej kopertce

Ja zwykle wyłudzam kasę os taty :D No wicie taki skarbnik. A pozatym to z tym masz szczęście. Ja na grę od CDA czekam miesiąc - i chyba nie wierzę ze mi przyślą:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle wyłudzam kasę os taty :D No wicie taki skarbnik. A pozatym to z tym masz szczęście. Ja na grę od CDA czekam miesiąc - i chyba nie wierzę ze mi przyślą:)

Tjaaa... tyle że ja nie wygrałem tego od CDA a od CD-Projektu i oficjalnie nie jestem wpisany w prenumeratę CD-Action. Organizator konkursu wystawił zlecenie wysyłania na sklep wirtualny, stąd dostaję przesyłki poleconym :D Ale fakt, szczęście z tym to miałem nieliche :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kupuję CDA to nigdy cłkowicie za cudzą kasę. Proszę najwyżej o część kasy. Muszę wyłożyć kasę sam, tak więc azdroszczę trochę tym "bezproblemowym klientom" CDA :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kupuję CDA to nigdy cłkowicie za cudzą kasę. Proszę najwyżej o część kasy. Muszę wyłożyć kasę sam, tak więc azdroszczę trochę tym "bezproblemowym klientom" CDA :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u mnei jest tak, ze moja droga do CDA konczy sie na checi kupienie numeru archiwalnego, ktorego jeszce nie mam, a ze nie mam zadnego od wrzaesnia, to jakos moje postepy w czytaniu CDA sie skonczyly ;). Slowem, nie moge wyskubac kasy na nowe CDA :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

A ja najczęściej sam sobie funduje CDA. Z kasy którą dostaje na urodzinki i inne takie święta. No chyba, że już moje zasoby finansowe się wyczerpią to zaciągam pożyczkę u...rodziców. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie logicznie-od czego mam brata? :D Tak tak, od kupowania CDA^^. Lecz on jakiś czas temu uznał, że już nie będzie marnował pieniędzy i ja kupuję. Zawsze jakoś się udaje wyciągnąć kasę ["mamusiu, ale Grześkowi wczoraj dałaś kasę na jakieś durne pismo, a mnie na CDA nie dasz?"] :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam metode taką: JA <chyba se kupie w tym miesiący CDA>

Mama <a innych wydatków nie masz>

Ja <no mam ale chciałbym sobie CDA kupić>...

tak pare razy

Ja , <no nie wiem co sobie kupić, czy CDA czy karte do telefonu???>

Mama <dobra kupie ci to CDA tylko marudzić przestań>

proste i skuteczne, tylko wymaga dnia czy dwóch, i to niedługo przed wydaniem numeru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się odłożona kasa ze stypendium powoli kończy, więc chyba będzie powrót do odkładania kasy (wiecie ze odkładając codziennie od 20 - 50 groszy można przez 8 miesiecy jakies 150 złotych uzbierać? Normalnie nie wiem jak mi sie to udało:)) i wyciągania od mamy. No i jeszcze studia:(

Nie wiem jak wam, ale po tym co sie ostatnio działo, uważam każdy nowozałożony (i to jeszcze przez czytelnika) temat za warty zamknięcia. Wypaczona psychika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzień przed wydaniem Cda ide do dziadka mówie mu że kasa mi sie skończyła na pismo a on daje mi bez rzadnych problemów :D

fajnie jest z takim dziadkiem (zresztą wszyscy są tacy, jednak nie wszyscy ich mają)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja albo wykładam ze swoich, albo mam inną metodę [prosta jak but, ale jaka skuteczna!]: jadę razem z tatą ilub bratem do EMPiK-u, wybieram CDA, podchodzimy do kasy- no i zaczynam szukać kasy po kieszeniach. Zanim coś wynajdę, to już tam rodzinka się zrzuci :). A na kolejny nr CDA będę mieć kasę ze sprzedaży RAM-u [dorzucę tylko drugą dychę].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz

U mnie kasa zawsze sie jakos znajdzie. Ale od jakiegos czasu na miesiac przed nowym CDA mam juz kase odlozona w bezpiecznym miejscu :wink: I tak co miesiac. Taki "CDActionowy depozyt" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...