Jump to content
Sign in to follow this  
major21

Prenumerata

Recommended Posts

Tak. Osoby, które wykupiły prenumeratę jeszcze za czasu wydawania CDA przez wydawnictwo Bauer, nadal będą otrzymywać magazyn.

Niepokoi mnie zapowiedź spikaina ze wstępniaka numeru 10/2020 : "W międzyczasie opracujemy nową prenumeratę- i prawdopodobne, że to w niej znajdą się pełniaki".

Dlaczego ?? Kupuję Was od ponad 20 lat, od 12 nie opuściłem ani jednego numeru. Tym niemniej wolę kupować w kiosku , bo nie lubię Poczty Polskiej (zarabia wtedy znajomy kioskarz a nie znienawidzona przez mnie instytucja), a poza tym nie chcę czekać aż listonosz się dowlecze, wolę mieć nowy numer już, teraz , zaraz, najlepiej o 6 rano w co czwarty czwartek , jak tylko otworzą kiosk. Dlaczego miałbym zostać pozbawiony pełniaka ?

Poza tym, wydaję mi się że istnieje sporo osób, które magazyn kupują okazyjnie , gdy spodoba im się jakaś gra. Albo jadą do sanatorium i kupują na zasadzie "no teraz będę miał czas poczytać i pograć". Czytelnicy to nie tylko zagorzali fani. Naprawdę tak świetnie stoicie finansowo że możecie z takich osób zrezygnować ? No, chyba że łapówka za ocenę The Last of Us II była aż tak kosmiczna ;)

W dniu 30.08.2020 o 22:38, DaeL napisał:

Tak. Osoby, które wykupiły prenumeratę jeszcze za czasu wydawania CDA przez wydawnictwo Bauer, nadal będą otrzymywać magazyn.

hm, a ja z ostatnim numerem dostałem do podpisania "papierek", że "w związku z nabyciem czasopisma CD-Action przez [...] wyrażam zgodę, aby to nowy wydawca realizował zakupioną przeze mnie prenumeratę"; na kopercie adres zwrotny do wydawnictwa Bauer...

o co cho...?

mam to podpisać i odesłać?

jak nie odeślę, to nie dostanę kolejnego numeru?

• Upvote 1