Skocz do zawartości
major21

Prenumerata

Polecane posty

Niepokoi mnie zapowiedź spikaina ze wstępniaka numeru 10/2020 : "W międzyczasie opracujemy nową prenumeratę- i prawdopodobne, że to w niej znajdą się pełniaki".

Dlaczego ?? Kupuję Was od ponad 20 lat, od 12 nie opuściłem ani jednego numeru. Tym niemniej wolę kupować w kiosku , bo nie lubię Poczty Polskiej (zarabia wtedy znajomy kioskarz a nie znienawidzona przez mnie instytucja), a poza tym nie chcę czekać aż listonosz się dowlecze, wolę mieć nowy numer już, teraz , zaraz, najlepiej o 6 rano w co czwarty czwartek , jak tylko otworzą kiosk. Dlaczego miałbym zostać pozbawiony pełniaka ?

Poza tym, wydaję mi się że istnieje sporo osób, które magazyn kupują okazyjnie , gdy spodoba im się jakaś gra. Albo jadą do sanatorium i kupują na zasadzie "no teraz będę miał czas poczytać i pograć". Czytelnicy to nie tylko zagorzali fani. Naprawdę tak świetnie stoicie finansowo że możecie z takich osób zrezygnować ? No, chyba że łapówka za ocenę The Last of Us II była aż tak kosmiczna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 22:38, DaeL napisał:

Tak. Osoby, które wykupiły prenumeratę jeszcze za czasu wydawania CDA przez wydawnictwo Bauer, nadal będą otrzymywać magazyn.

hm, a ja z ostatnim numerem dostałem do podpisania "papierek", że "w związku z nabyciem czasopisma CD-Action przez [...] wyrażam zgodę, aby to nowy wydawca realizował zakupioną przeze mnie prenumeratę"; na kopercie adres zwrotny do wydawnictwa Bauer...

o co cho...?

mam to podpisać i odesłać?

jak nie odeślę, to nie dostanę kolejnego numeru?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2020 o 09:57, lilas napisał:

Witam,

a gdzie zgłaszać teraz problemy z prenumeratą. Bo jeszcze nie dostałem swojego egzemplarza numeru 11/2020.

 

W dniu 3.10.2020 o 20:58, Gwardiq napisał:

Ja również papierek podpisałem i odesłałem ale czasopismo do tej pory do mnie nie dotarło.

 

Nie wiem co to za papierek ale chyba daliście się wrobić w jakąś grę Bauera, który przestał zajmować się prenumeratą.

Ja nie otrzymałem żadnego papierka, a całą dystrybucją nie zajmuje się już Bauer tylko Fantasyexpo.

Piszcie więc albo na taki adres albo na taki:   reklamacje@cdaction.pl   ,  lidia.ukleja@fantasyexpo.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nowy tutaj, witam serdecznie wszystkich forumowiczów oraz redakcję 'gazety'.

Przekopując się przez forum nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie dotyczące wysyłki za granicę. Z Bauerem jakoś to szło i mimo nieraz sporych opóźnień, czasopismo docierało całe i zdrowe. Teraz jednak nie widzę opcji prenumeraty z wysyłką do Wielkiej Brytanii a obsługa wersji elektronicznej woła o pomstę do nieba. Nie wspominając już o braku kodów do pełniaków i tego niesamowitego wrażenia obcowania z fizycznym dziełem wielu wybitnych umysłów i zapachem farby drukarskiej, który tak niezwykle miesza się z aromatem świeżej kawy i rogalika z czekoladą oraz okazjonalnie prostuje włoski w nosie skręcone po brutalnym ataku fetoru produktów przemiany materii wypychanych na świat po przetworzeniu darów natury.

Moje pytanie w związku z powyższym jest następujące:

Czy jest, albo czy w niedługim czasie będzie, możliwość wykupienia prenumeraty z dostawą za granicę? (Wielka Brytania)

I w gruncie rzeczy rodzące się kolejne pytanie - czy jest możliwość zakupu numerów wcześniejszych z tego roku? Przez wiadome zawirowania i fakt zablokowania przez stronę Bauera prenumeraty w ogóle, nie mogłem już ponowić zamówienia. A jak wspomniałem wcześniej, wersję elektroniczną obsługuje się kiepsko. No i ciężko przenosić komputer z pokoju do pokoju parę razy dziennie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 20:26, Grzesko napisał:

Cześć. Kupiłem prenumeratę z opcją w której mam dostęp do archiwum starych numerów. I tu jest problem. Gdzie to archiwum znaleźć. Chyba wszystko przejrzałem i już nie mam pomysłów 😆

Jeszcze nie ma. Jest o tym napisane na stronie zakupu prenumeraty.

  • dostęp do archiwalnych wydań magazynu w wersji cyfrowej(*).

(*) Jesteśmy w trakcie przygotowywania archiwum wydań cyfrowych i będzie ono stopniowo poszerzane. Dostęp do niego będzie aktywny w czasie trwania prenumeraty.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...