Skocz do zawartości
MaXKiller

Słuchawki bezprzewodowe z adapterem do PC ~150 zł

Polecane posty

Witam.

Rodzicielka zgłosiła mi zapotrzebowanie na bezprzewodowe słuchawki do komputera (który parę lat temu pomogliście mi zbudować i nadal trzyma się świetnie :) )
Już miałem w koszyku Philipsy i nagle mnie tknęło. Na płycie głównej nie ma bluetooth i potrzebny jest adapter USB. Kiedyś był dołączany do większości modeli, a teraz jak szukam to wszystkie słuchawki łączą się samodzielnie i nie wygląda na to by adapter był w zestawie ;/ 

Słuchawki będą głownie do oglądania Netflixa. Mikrofon zbędny. Nauszne, ale najlepiej ze słabą izolacją, żeby słyszała co się w domu dzieje. Najważniejszy adapter, najlepiej dedykowany by same się łączyły i nic już nie musiała klikać.

Znalazłem takie, ale chyba wszystkie bez adaptera. 
Bluedio Turbine Monitor

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth-5-0-bluedio-tm-8761034649?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

Audictus Winner
https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-nauszne-audictus-winner-7675698043?utm_content=mfc&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

Philips BASS+ TAH4205BK/00
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-philips-bass-tah4205bk-00-bezprzewodowe-9370904552

Dziękuję za każdą pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dość późno ale pamiętaj o jednym - OPÓŹNIENIA dźwięku względem obrazu - na bluetooth nieuniknione ale zależy jak bardzo zauważalne - jak do filmów to muszą być jak najniższe opóźnienia. Z dedykowanym adapterem to albo bardzo stare bluetooth albo nowe po sygnale podobnym do WIFI najczęściej na 2,4 Ghz. Niestety z bluetooth to tylko z kodekiem aptx LL lub adaptive. Próbowałem różnych słuchawek BT i zawsze oddawałem ze względu na opóźnienia... Chcę słuchawki i do grania i oglądania filmów i do muzyki - takie uniwersalne i o ile opóźnienia nie są eliminacyjne dla muzyki (no chyba że teledysk) do dla filmu i gry to już jest bardzo zauważalne. Weź to pod uwagę. Niestety nie mam godnego polecenia modelu choćby ze względu takiego że szukasz słuchawek właśnie do czegoś co nie może mieć opóźnień - tutaj to tylko BT 5.0 i wyżej wraz z aptx LL lub adaptive.

Z tego co zauważyłem to jedynie Philipsy z Twoich propozycji są na BT 5.0 ale nie wiem czy obsługują aptx LL lub adaptive

Edytowano przez DDragon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...