Skocz do zawartości
Michalking

Kaczor Donald

Polecane posty

On ‎8‎/‎9‎/‎2017 at 10:17 AM, bulaj said:

Egmont szykuje wznowienie sagi ,,Życie i Czasy Sknerusa Mckwacza'' autorstwa Dona Rosy. Po raz pierwszy w Polsce rozdziały główne i dodatkowe serii zostaną wydane w jednym tomie (do tej pory były dwa wydania tej serii ale zawsze w dwóch tomach )

A propos….

 

Jakby ktos nie mial nigdy stycznosci, to powyzej ma male  omowienie wraz z ciekawostkami. A w 31 minucie zaczyna sie temat bledow w polskim wydaniu…

Ja z kolei zamowilem sobie wydanie anglojezyczne…

mcduck.thumb.png.c497118afa5106e808408726604d39c8.png

...poniewaz jest "bogatsze" i "pelniejsze" (27 minuta w tym filmiku powyzej).

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba były oryginalne polskie wydania, które ukazały się po 2000. Ta reedycja to te same historie?

1762089412_Wszystkietrzy.thumb.jpg.7dc8f12b7e35f573edfa4bdcee454230.jpg

Przez was odkurzyłem te komiksy i teraz będę musiał je przeczytać, a kupka wstydu tylko rośnie ;( 

P.S. Tom II to były chyba przygody Darkwing Duck'a, z tego co pamiętam z dzieciństwa, ale nie wiem czemu nie kupiłem

P.S. 2 Jeszcze przypomniałem sobie o starych numerach Kaczora Donalda z okolic 2000 roku na strychu. No i kupka wstydu jeszcze bardziej puchnie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 numer Kaczora Donalda pojawił się w przedsprzedaży : https://egmont.pl/Kaczor-Donald-11-1000.-numer,22141953,p.html?abpid=2945&abpcid=283&utm_source=ads4books&utm_medium=baner&utm_campaign=a4b Premiera już 25 października 2019r. Obecność numeru w sklepie Egmontu sprawia iż można dodać tysięczny numer pisma przy okazji np. zamówienia na Kaczogród Carla Barksa czy  Dona Rosy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 numer Kaczora Donalda już w sprzedaży !
A w środku :
- 43 strony komiksów
- dwa plakaty XXL (wybór okładek z różnych lat magazynu + drzewo genealogiczne Kaczora Donalda Dona Rosy)
- święcąca upiorna łapa
- ,,Czy wiesz, że ... " (ciekawostki na temat magazynu i komiksów Disneya)
- wywiad z panem Tomaszem Kołodziejczakiem
- dwa wirtualne prezenty (Kaczor Donald 1994/01 , komiks Carla Barksa ,,Korona Czyngis Chana " )
- wielki konkurs jubileuszowy (do wygrania m.in : kolekcjonerskie T-shirty, bidon, gry na konsolę Kingdom Hearts, zestaw Lego, roczna prenumerata Kaczora Donalda , pakiet zawierający Kaczogrody Barksa i Życie i Czasy Sknerusa McKwacza Dona Rosy , tomy Gigantów Poleca, pamięć usb, konsolę Xbox One)

Tysięczny numer będzie okryty następującą obwolutą :
u1xtm5ang6n7_t.jpg
A oto jego okładka :
2zajoi95bnl3_t.jpg

Numer dostępny jest również w sprzedaży w internecie : https://egmont.pl/Kaczor-Donald-11-1000.-numer,22141953,p.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, jak to się świat zmienia! Jeszcze nie tak dawno "Kaczory" w Polsce stanowiły synonim komiksów dla dzieci, były raczej wstęp do "poważniejszych" lektur. Tymczasem od roku, dwóch wydaje się nad Wisłą kolekcje Carla Barksa, Dona Rosy, które cieszą się dużą popularnością (ba, mają miejsce nawet dodruki wybranych tomów). To miłe , że kaczki w końcu zatriumfowały ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...