Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Najlepsza gra sieciowa?

Polecane posty

1.Call of Duty 4- System klas i wyzwań, za szybko sie nie znudzi.

2.Soldier of Fortune 2- Często można trafić na fajnych ludzi do grania, takich widoków po strzale z shotguna nie znajdziesz nigdzie. :wink:

3.Guild Wars- Grałem w to często u kolegi świetna gra.Wbrew temu co mowi większość fanów WoW, tu taktyka jest potrzebna do walki. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^1.To spuść mój głos w WC :)

2.A to w Medievalu jest tryb multi?...Jeżeli tak-ktoś tam gra w ogóle?Bo mam zainstalowane,to może,może...

3.A właśnie-jak to z Fifą 09 jest?Ciekawe to?Bo mam zamiar zakupić sobie...

1. A spuszcze :D

2. Jest i to jaki.... czy ktoś w niego gra? Po Empire total war nieco graczy odeszło, ale proponuje zajrzeć na www.totalwar.org.pl , to się dowiesz ile osób gra :D

3. Wystarczy wgrać patche (15 - 20 min razem ze ściągnięciem), zaktualizować składy (po wejściu do multi jest taka opcja, u mnie trwało 10 sec) i gramy! Jeśli chodzi o multi Fifa jest najlepsza ze sportówek, PES jest łatwiejszy w obsłudze (niewiele), ale ma straszne serwery, i tak jak mówilem ping 3000 i lagi jak choinka 5metrowa to normalka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra sieciowa podobno WoW, ale nie dla mnie nienawidzę gier MMO z wielu powodów, tym bardziej tych za które trzeba jeszcze płacić abonament, są co prawda darmowe MMORPG ale wiele z nich nudzi mi się dość szybko, nie lubi takiego bezsensownego grindu, wykonywania śmiesznych questów w stylu przynieś, podaj, pozamiataj ;p. Ale za to uwielbia fps sieciowe szczególnie takie gdzie jest co-op. A do tych najlepszych sieciówek w które grałem zaliczył bym UT 2k4, 3 no i Original War ;p, ciekawy jest te Battlefield:Heroes czemu ? Nie ma tam super wymiataczy i jest z darmo :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra sieciowa to: Wolfenstein Enemy Territory. Gram od ponad 5 lat i nadal mi się nie znudziła.

Potem długo długo nic a dalej:

ET: Quake Wars - na razie od niej odpoczywam, może jak będę miał lepszy sprzęt to wciągnie mnie jeszcze bardziej;

CS 1.6 - dla mnie fajna jest przez tydzień może 2 tyg., potem nudzi mi się i odkładam ją na 1-2 miesiące;

Carom 3D - bilardzik, dobra do takiego każualowego pogrania;

Medal of Honor: Allied Assault - ten sam problem co z CS-em, jak zatęsknie to gram przez jakiś czas a potem znowu ląduje na półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantica Online - autorzy pokazali jak sensownie zastosować mikropłatności by ludzie chętnie z nich korzystali,jednocześnie nie dyskryminując tych którzy grają kompletnie za free.

Gra sensowna,bezstresowa,jednoczesnie stawiająca na czystą rywalizację opartą (prócz itemów) na doświadczeniu i taktyce.

W pojedynkach gracze podzieleni są na dywizje,dzięki czemu nie ma ryzyka trafienia na kogoś totalnie poza naszym zasięgiem.Dzięki temu zabiegowi nawet mając niski poziom gracz nie czuje się wyjęty z rozgrywki,a ci nie mający czasu na dłuższe rozwijanie postaci,mogą skupić się na rywalizacji na niskich poziomach.

Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW - wciaga na wiele godzin i oferuje wiele rzeczy 'do zrobienia'.

CS - ze wzgledu na poziom trudnosci na niektorych serwerach mozemy grac latami i nie osiagnac perfekcji. To mi sie podoba bo gdy gre juz opanuje w calosci i wymiatam to radosc z niej ucieka.

CoD4 - bardzo grywlna i znacznie przystepniejsza alternatywa dla CS. Przy tym znacznie szybsza i rozbudowana co moze sie wielu osobom podobac.

Eve Online - bardziej rozbudowane MMO i bardziej wciagajace od WoW. W to nie da sie grac 'od czasu do czasu' bo raz, ze wciaga, dwa wymaga zaangazowania. To mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...