Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Najlepsza gra sieciowa?

Polecane posty

Wlasciwie to tylko 2 gry przyciagnely mnie na dlugi (kilka lat;p) okres czasu. Odpowiednio StarCraft oraz Guild Wars. Pierwszego przedstawiac raczej nikomu nie trzeba, drugiego tak samo. Kto gral ten wie z jaka moca potrafia przyciagnac obydwie gry ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,co do sieciowych shooterów...

1.CoD4

2.BF2

3.Z tego co widzę to Enemy Territory,nie miałem okazji grać,ale wygląda świetnie

4.Frontlines:Fuel of War.

5.Battlefield Heroes

6.Wolfenstain Enemy Territory (jakoś tak,wciąga...ale z czasem straciła swój urok :()

...

...

...

100.Porówno CS 1.6 i CS:S...Już widzę te bluzgi,ale takie moje "racje"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,co do sieciowych shooterów...

1.CoD4

2.BF2

(...)

...

...

...

100.Porówno CS 1.6 i CS:S...Już widzę te bluzgi,ale takie moje "racje"...

Podzielam Twoje zdanie w tej kwestii. Nie wiem czemu, ale mnie CS nie zachwyca, wręcz odpycha. A co do MMO to według mnie największy wpływ na to w co się gra ma to czy się gra samemu czy z kumplami. Można grać samemu w WoWa i po krótkim czasie bokiem wyjdzie, ale też można grać z kolegami w Metina 2 i się przy tym dobrze bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead na prawdę daje rade, drogie nie jest, a zabawy multum. Najlepiej namówić 3 kumpli i tworzyć własne squady, w tedy zabawa jest najlepsza:) (co jak co ale z ruskami jednak ciężko się dogadać jak nawet nie wiesz jak takiego nick przeczytać:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tactical Ops z CDA NR 150. Grałem w nią, gram i będę grać bo po prostu w ciąga. Najlepsze serwery to capture the flag ale i zwykłe całkiem dobre, lecz trzeba znaleźć serwery gdzie są ludzie do grania. Dzięki Ci CDA za tą grę :happy: !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardzo przypadł do gustu Quake Live. Grafika i dźwięki nie najnowsze i nienajlepsze, ale klimat trzymają. Za to dynamika i grywalność stoją na świetnym poziomie. A jakie emocje dostarcza gra...achh....

Podoba mi się też miła społeczność i stosunek właścicieli gry Battlefield Heroes do graczy. Już tłumaczę... Nie zapłaciłem za tą grę ani złotówki, a mimo to co jakiś czas dostaję na maila kody aktywujące różne bonusy za które normalnie trzeba by sypnąć normalnym groszem. Jedyne co mi pozostaje to podziękować twórcom....

Jeśli chodzi o MMO to stawiam na Guild Wars i jego wszystkie dodatki... Twórcy musieli stworzyć świat od podstaw i podołali temu zadaniu tworząc bardzo oryginalne universum, gdzie mogą się mieścić tysiące historii....Gra grafikę ma bardzo ladną, lokacje bardzo różniorodne i ciekawe, a fabuła każdej części jest świetna i wciągająca. Jest to gra w której najwięcej czasu spędziłem na zwykłej eksploracji mapy. Twórcy ukryli także dużo nawiązań do dodatków lub do nadchodzącego powoli Guild Wars 2. Chociażby widziałem wszystkie smoki ukryte w grze, które mają się przebudzić i siać terror w Guild Wars 2. Co bardzo ważne to to, że gra nie ma abonamentu i nie szkoda odstawić jej na chwilę dla innej gry, a później z przyjemnością się wraca by poznać nowe magiczne istoty.

Świetną grą, ostatnio do kupienia w taniej serii, jest też Enemy Territory: Quake Wars. Od zakupienia jej trochę po premierze, do dzisiaj pykam z mym bratem po LANie i najciekawsze jest to ,że wygrywamy mniej więcej na zmianę. Mapy i misje, które trzeba na nich wykonać są ciekawe. Jedyne co doskwiera to wg. mnie słabe audio, zwłaszcza głosy "komentatorów, którzy informują np. "o zabraniu dysku z danymi przez Stroggów."

Podam Wam także grę która osobiście niezbyt przpadła mi do gustu. Mówię oczywiście o "Władca Pierścieni: Podbój". Z jednego powodu wg. mnie warto pograć w tą grę w sieci....Uczucia towarzyszące wcieleniu się w Aragorna i rozgromieniu Sarumana, albo odwrotnie są niezapomniane i świetne....

Podsumowując jeśli chodzi o gry kompletnie darmowe to polecam Quake Live. Jeśli zaś chodzi o gry przy których trzeba zapłacić za pudełko to polecam Guild Wars'a, a dla fanów FPS-ów, Enemy Territory: Quake Wars.

Railgun na Was czeka !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WarRock - bardzo fajny fps. Liczy się zgranie i umiejętności. :] Grafa niezła, największym minusem są cheaterzy, a także częste laggi. Ale i tak codziennie przyciąga do siebie mnóstwo graczy :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza gra sieciowa to CS 1.6

Nie jestem fanem MMORPGów, może dlatego, że bardzo bardzo dawno temu mój kumpel próbował mnie zainteresować Tibią, ale zniechęciłem się po tym jak nie podołałem w walce ze szczurem :pppp. Moje zdanie jest takie, że wszystkie MMORPGI to strata czasu. Może gdyby dzień miał z 50 godzin spróbowałbym zagrać w jakiś tytuł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Guild Wars.

2.CoD4.

3.BF2.

4.Dragonica.

5.Metin 2.

6.MU Online.

...

...

...

99.WoW

100.Tibia.

Zakładam że mogą być gry gorsze od WoWa (fakt,jest,Tibia...),ale ja takich nie znam.Dla mnie WoW to po prostu kiepskie dno.

:down:

ludzie przeważnie uważają że WoW to śmieć, bo nigdy w niego nie grali, albo grali parę minut... to tak jakby zakładać, że wolimy powiedzmy zapiekanke od pizzy, bo nigdy nie próbowaliśmy pizzy... przy okazji, też kiedyś byłem maniakiem GW i uważałem WoWa za śmieć, teraz jest jednak inaczej, doceniłem jego otwartość świata, bez liniowości czy ostro zarysowanej fabuły... tak naprawde WoW jest znacznie inteligentniejszą produkcją od GW, ponieważ sam styl gry dopracowujemy z czasem, a nie jak w GW, ściągamy gotowy build z internetu typu wciśnij [1][2][3] -> wygrałeś! W WoWie mamy taką kolejność SKILL>GEAR dlatego właśnie WoW wymiata inne sieciówki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Ty chyba tylko w triala grałeś :X

WoW to grind,grind,grind,grind,grind,czas na odetchnięcie i kupienie/sprzedanie itemów,grind,grind,grind,"oddanie" questa,grind,grind,grind,zabijanie graczy przeciwnego "sojuszu" którzy mają 20lvli niżej,grind,grind....

A i sporo wi WoWie widziałem (jak już pisałem-od miast początkowych po Outland...) żeby stwierdzić,że to DNO

I w WoW nie liczy się skill,a to,jaki masz lv/ekwipunek.A w GW możesz mieć nawet najlepszą broń w grze (to był chyba Voltaic Spear,czyż nie?),to bez builda NIC nie zdziałasz.I 9/10 graczy ma SWOJE buildy.Ja np. w większości mam swoje,a te z wiki to cienki margines.

I gdzie masz liniowość w GW?Nie musisz robić questa głównego jeden po drugim.I właśnie ta fabuła jest NAJLEPSZA w GW i daje przewagę w tym wyścigu.

Niedługo (prawie 3 lata,hoho...) wyjdzie GW2,które KOMPLETNIE zdominuje WoWa,a kto tego nie przyzna,będzie....no,ja już wiem kim będzie...

Next-jeżeli WoW jest inteligentny,to ja jestem ksiądz.Questy?A jakże w WoWie rozbudowane!Mamy do wyboru "zabij-przynieś" albo "idź pogadaj"!Takiej różnorodności nie ma nigdzie!

Otwartość świata?To jest to!3h biec z jednej lokacji do drugiej żeby oddać questa!

Więc zagraj NA POWAŻNIE (GvG,FA,JQ,HA,TA,nawet RA,HB,vanq,Urgoz,Deep,UW,FoW,UWSC....) w GW,a potem porównuj.

Bo i tak WoW to porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisałeś można by powiedzieć "WoW! Widziałeś Outland!!!" pro player (no life) dochodzi do Outlandu w 3 dni, to że go widziałeś nic nie znaczy, też se mogę powymieniać, pograj, zobaczysz Ulduar, Naxxramas, OS czy EoE i zobaczysz co lepsze. W GW nie masz tej epickości WoWa, nie masz czegoś takiego jak boss którego 25 osób bije przez 15min, żeby na koniec cieszyć się z lootu jak z prezentów pod choinką. Co do mnie to się mylisz, przeszedłem wszystkie kampanie GW, mam 7 postaci PvE na 20lvlach (większość w elitarnych zbrojach) i 1 PvP (do grania różnymi klasami), grałem w niego rok, byłem wszędzie tam gdzie się popisujesz znajomością nazw i skrótów. Moim OSOBISTYM zdaniem WoW jest o wiele lepszy ze względu na swój klimat, uważaj co chcesz, ale NIGDY nie stawiaj WoWa koło tibii (z małej litery ze względu braku szacunku do tej "produkcji") bo wywołasz tylko kontrowersje

PS. te 9/10 ludzi ma właśnie buildy z neta, pograj AB to zobaczysz że każdy np derwisz gra mniej wiecej tymi samymi skillami

PPS. GW też nie jest wolne od grindowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...