Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Najlepsza gra sieciowa?

Polecane posty

No to Cię zaskocze, bo mi ostatnio wkręciła się gra "Flyff - Fly For Fun". Mangowo-cukierkowa grafika, latanie na desce i miotle. Troche radochy daje, a jest zabawniejsze od WoW'a, którego nie trawie i się na niego nie nawrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie grało mi się przez sieć w Settlersów:Narodziny Imperium. Ale to bardziej zalicza się do innej grupy sieciówek, gdzie multi jest tylko dodatkiem, a single podstawą gry. Ale ładna grafika i ciekawy system rozwoju mista, bardziej ułatwiony i gra się całkiem miło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...troche tego mam,ale wg.mnie i tak bede stawil metka na 1 miejscu ( Metin2 ).^^

Mozna sie niezle pobawic grajac w grupie i samemu rowniez fajnie,a jezeli komus nie podobaja sie oficjane serwery to moze pograc na tzw. OPach ( Open Serverach ) gdzie "expi" sie duuuzo szybciej.

Tyle ode mnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo się spodobał Tactical Ops:Wojna z Terrorem i dziękuje CDA za tego pełniaka!

Wsiąkłem w ta gre na maxa,ciekawe mapy,fajne pukawki i nie ma koniecznosci moim zdaniem zupełnie niepotrzebnego w FPS-ach zdobywania poziomów doświadczenia żeby np. zdobyć lepszą broń vide War Rock.Gra jest bardzo podobna do CS-a,ba nawet jest tam kilka map z countera (oczywiście zrobionych przez fanów, np.Dust 2), ale i tak MOIM zdaniem o wiele lepsza.

Zdecydowanie polecam ! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak.Metin2 super gierka,bardzo :down: .Ta grafika,ten super item shop bez którego wbicie +75 lvl i bycie kimś na pvp jest nieosiągalne dla przeciętnego gracza.Więcej w niej bugów niż samych graczy.I to graczy, u których co drugie słowo jest ,,żal'' ,,noob''. Lepiej omijać z daleka niż się wciągnąć w to,a potem żałować straconego czasu przy tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra sieciowa? hmmm... Myślę, że Crysis Wars to godny polecenia FPS online. Gram w niego od ponad pół roku i sie nie nudzi :P Można sobie popykać w niego w 3 trybach - Instant Action, Team Instant Action i Power Struggle czy jakoś tak. Więcej sieciówek nie polece bo takiego rodzaju gry mnie nie interesują, oprócz CW ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 dragons o ile ktoś lubi grindować.

Hmm.... Sniper Elite całkiem fajne jest - było na coverze cda nr 148.

No i oczywiście Diablo 2 LoD Battle.net - spędziłem przy niej tyle czasu, że chyba się tego zliczyć nie da. Po części powiem, że był to zmarnowany czas - bo jednak teraz stwierdzam że nie ma co tyle siedzieć nad grą. Ale grało się naprawdę przyjemnie, postaci miałem nakoksowane tak, że tylko prawdziwi wymiatacze mogli mi podskoczyć. Gra się naprawdę zarąbiście. Co prawda przez pierwszy miesiąc - dwa będziemy wyzywanie od noobów, obrażani itp ale potem to minie i to my będziemy wyzywać innych :D

Jak ktoś ma dużo czasu i lubi lać zarówno PvP jak i PvM to polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMORPG: Niezaprzeczalnie Line][Age :) Gra ma to coś, bardzo dobry system PvP, co prawda questy słabe, ale grafika to nadrabia. :))

FPS Online: Z takich typowych powiem, że WarRock mnie nawet zaintrygwał, ale mimo wszystko Call of Duty: United Offensive w wersji mp jest boski. :) Trzyma mnie przy sobie do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie lubi Left 4 Dead?! Polecam tą gre, jest świetna. Ot tak zwykły shooter, ale tak ważnego Co-opa nie ma chyba żadna inna gra. Tam stracisz jednego członka zespołu to praktycznie twoja drużyna leży. Polecam w szczególności tryb kontry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragnarok Online - Koreańskie MMORPG, które ma nie powtarzalny klimat. <3333 Osobiście gram na prywatnym polskim serwerze KDR (KDR.net.pl). Znajdziecie tam wszystko na temat instalacji itd. Polecam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Guild Wars.

2.CoD4.

3.BF2.

4.Dragonica.

5.Metin 2.

6.MU Online.

...

...

...

99.WoW

100.Tibia.

Zakładam że mogą być gry gorsze od WoWa (fakt,jest,Tibia...),ale ja takich nie znam.Dla mnie WoW to po prostu kiepskie dno.

wez nie przesadzaj, ok? na miejscu WoWa powinien byc nedzny Metin, ktory moim zdaniem nic soba nie reprezentuje. Nedzna grafika, grind zakrojony na szeroką skale, a typowe lvlowanie wyglada tak - latasz po najblizszej okolicy, atakujesz po 1 mobie z trojki (czemu sa zawsze 3? nawet jesli obok stoi ich 10 kolejnych?), ktore biegna za toba. potem kladziesz wszystkie 3-4 ruchami. Aaaa, zapomnialem ze mikstury na leczenie sa nielimitowane, wiec ciezko jest tam zginac. Dnoo, żenua i ogolnie żaaal.vgh.onet.wp.vgh.tnb.pl. ;PPP podziekowalem po 5 minutach. Za duzo wymagam po obcowaniu z WoWem. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio przypadł do gustu Savage 2 A Tortured Soul. Ciekawa gra bo to połączenie MMO, RTS, RPG i FPS-a. W grze chodzi o to, że mamy dwie rasy - ludzie i bestie, które walczą miedzy sobą(serwery ludzie vs. ludzie i BvB są rzadko spotykane). Do 32 graczy na serwerze. Ogólnie gra przypomina Team Deathmach z FPS-ów. Głównym celem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Walka odbywa się na miecze, łuki, kostury, czary, pistolety, karabiny, pazury, kły itp. :P Każda ze stron ma 7 klas do wyboru. Za zabicie wroga dostaje się EXP(co level dostajemy 4 punkty do wydania na 4 współczynniki) oraz złoto(kupujemy za nie mikstury, ulepszenia typu większa ilość amunicji, ale również dostęp do lepszych klas).

A gdzie tu element RTS? Otóż przed meczem drużyna wybiera sobie dowódcę czyli gościa, który nie bierze bezpośredniego udziału w walce. Dowódca ogląda pole bitwy z lotu ptaka(czyli właśnie tak jak w RTS-ach), rzuca czary i stawia budowle, które dają korzyści dla walczących czyli dostępne nowe umiejętności, klasy czy przedmioty w sklepiku. Oczywiście gra nie może istnieć bez swojego odpowiednika konta Premium :D Jednak korzyści, które daje nie skazują "darmozjadów" na porażkę.

Osobiście gram i polecam! Podoba mi się, że możesz wybrać postać, która będzie odpowiadała twojemu stylowi np. wolisz zostać z tyłu i pomagać dowódcy - zostań budowniczym(bardzo fajna klasa - niespodziewanie swoim młotem walczy sprawnie - powoli ale silnie), chcesz walczyć na froncie - wojownik, sabotaż i walka łukiem - łucznik, typowy medyk - kapłan, atak w centrum bazy - behemot/katapulta itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak.Metin2 super gierka,bardzo :down: .Ta grafika,ten super item shop bez którego wbicie +75 lvl i bycie kimś na pvp jest nieosiągalne dla przeciętnego gracza.Więcej w niej bugów niż samych graczy.I to graczy, u których co drugie słowo jest ,,żal'' ,,noob''. Lepiej omijać z daleka niż się wciągnąć w to,a potem żałować straconego czasu przy tej grze.

Skomentowalbym...ale kazdy ma swoje zdanie,wiec sie powstrzymam.Jedyne co moge dodac, to to,iz bugi sa sprawa BETY,ktora juz daawno powinna byc pelna wersja,ale kochane GF ma grajacych gleboko w...nosie,dlatego ZACZYNAJACYM I BARDZIEJ WYBREDNYM (ale i tym,ktorzy tez szanowne GF maja gleboko) polecam darmowe-prywatne serwery z darmowym IS-em i zwiekszonymi...mozliwosciami (?).

1.Guild Wars.

2.CoD4.

3.BF2.

4.Dragonica.

5.Metin 2.

6.MU Online.

...

...

...

99.WoW

100.Tibia.

Patrz wyzej.Tylko,ze tutaj dodam,iz Tibia ma "ten klimat",ktory zadko spotykalem w MMORPGach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia IMO ma to 'cos' co przykowa do monitora jak nic innego. Ale w moim przypadku tylko do ok. 20 lvl bo wtedy uswiadamiamy sobie, ze ta gra jest w pewnym sensie 'plytka'. Nie potrafie tego sprecyzowac zwlaszcza, iz uczucia sa subiektywne wiec nie moge w ten sposob mowic za kazdego. WoW jest niezly, ale az tak mnie nie wciagnal. Z sieciowych shooterow to oczywiscie CS (w kazdej wersji fenomenalna gra). CoD4 mnie tez wciagnal, ale strasznie mnie razi brakiem balansu broni, zasiegiem granatow i innymi, ze tak to nazwe 'niedorobkami' gameplayu. CS jest bardziej zbalansowany co jest wynikiem dluuugoletniego wsparcia tworcow. W sieci fajnie mi sie tez gralo w C&C3 choc to na pewno nie gra specyficznie sieciowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż grałem w wiele gier multi,ale zawsze po większej ilości godzin zmieniałem tytuł na inny.Chyba najdłuższy czas jaki spędziłem przy grze sieciowej był stary dobry poczciwy CS.Który tym czymś przykuwał przed monitor.Ostatnimi czasy gram w FEARA Combata ale i tak pewnie po 2 tygodniach mi przejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chair112-dla mnie Metin jest o tyle lepszy,że on ma takie małe "coś" co mnie do siebie ciągnie,a WoW tego "czegoś" już nie ma.I co,chcesz mi wmawiać że moje osobiste zdanie jest mylne i Metin to zło?Ok,porównajmy.Grind-w obu miejscach.Miksturki-też możesz kupować i tu i tu praktycznie bez dużych wydatków.I też moby możesz położyć kilkoma ruchami.Tylko że tam jesteś ograniczony do JEDNEGO mobka,bo większa ilość rozwali cię w pół sekundy.I teraz zacytuję ciebie:

Dnoo, żenua i ogolnie żaaal.vgh.onet.wp.vgh.tnb.pl. ;PPP podziekowalem po 5 minutach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Metin nie przyciągnął. Grałem w niego 2-3 godz po czym podziękowałem i odinstalowałem. Z WoW'em było trochę inaczej, na początku z kumplami zaczęliśmy grać na prywatnym serwerze i grało się nawet fajnie, ten tydzień. Potem Ci, którym się spodobało kupili oryginał i grali dalej, a inni przestali po tym tygodniu (w tym ja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Ja gram w 4 gry sieciowe przy których spędzam dużo czasu.

Battlefield 2

Świetny MMOFPS w którego ciągle gram od kilkunastu miesięcy i mi się jeszcze nie znudził.

Project Reality (mod do BF 2)

No cóż to chyba najlepszy mod jaki widziałem, podobne do ArmA

Forgotten Hope 2(mod do BF 2)

Mod przeniesiony w realia WWII (front Afrykański), ten mod mi przypomina CoD 2 gdzie część kampanii rozgrywała się na tym właśnie froncie, są tu takie lokacje jak El-Alamein, Tobruk i wiele innych lokacji, tutaj jest też o wiele więcej czołgów niż w zwykłym BF 2 także dochodzi do dużych bitew pancernych.

Company of Heroes

Świetny singiel i multi przy którym się bardzo przyjemnie gra.

gram też czasami w Medievala 2 TW bitwy multi, ale to gra gdzie dominuje singiel.

Przy tych grach spędzam najwięcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 :D Ogromny arsenał broni, dodatki do niej (celowniki optyczne, uchwyty, granatniki), dużo rodzai rozgrywek (ctf, dm). Gra w moim osobistym rankingu jako strzelanina sieciowa zdetronizowała CS-a. W COD4 można grac grac grac i się nie nudzi :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 - z tego samego powodu co xDante, co potwierdzają rankingi na Xfire, a poza tym gram ze znajomymi.

Lineage 2 - jak dla mnie najlepsza gra, ma dobry system PvP i Siege w których na raz bije się bardzo dużo osób, co wygląda super (

), no i też nie gram sam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...