Skocz do zawartości

Earth 2150 The Moon Project - brak filmików


Polecane posty

  • 1 month later...

U mnie nawet po zainstalowaniu kodeków indeo i ustawieniu zgodności z win 98 intro się wyświetla a kiedy chce się wyświetlić jakiś inny dowolnej frakcji, to gra się zawiesza i słychać tylko dźwięk :( sprawdzałem to na win xp i viście w wersji instalacyjnej jak i na najnowszym patchu. Mam wersję z Komputer Świat Gry, chyba to nie ma z tym nic wspólnego bo kilka lat temu też instalowałem z KS Gry i wtedy o ile pamiętam to wszystko działało jak należy. Czy ktos wie w cyzm ryecy, bo jak ukończę kilka misji to włącza się filmik i nie mogę przejść dalej ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na filmikach (można je odtworzyć spoza gry, np. VideoLANem), to przeinstaluj grę wybierając instalację standardową (choć jak znam KSG, to instalacja pełna jest jedyną opcją) albo przenieś folder z filmami (bodajże Video) w inne miejsce na dysku (skasowanie lub zmiana nazwy też powinno dać podobny efekt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam, mam ten sam problem co powyżej, to znaczy słychać muzykę, nie ma obrazu, gra się zawiesza i trzeba restartować komputer. Wgrałem kodeki indeo, wgrałem paczkę z kodekami dzięki którym nawet mój media player umie odtwarzać wd1, nie pomogło. Usunięcie, przesunięcie, czy zmiana nazwy folderu "Video" też nic nie pomaga (o dziwo nawet po przeniesieniu go, wciąż słychać ścieżkę dźwiękową filmików). Wgranie normalnej, zamiast pełnej instalacji też nie pomogło. Nie wiem już co mam robić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Pisze ten post dla dobra ogółu, bo jest sporo takich tematów, bez rozwiązania tego problemu.

Miałem ten sam problem, podziałało ustawienie kodeka ffdshow żeby się nie uruchamiał wraz z Earthem / Moon Projectem / Lost Souls

jak to zrobić:

wejdź w konfiguracje video (audio też) Konfiguracja dekodera obrazu ffdshow / Ustawienia Direct Show, zaznacz Nie używaj ffdshow w... , kliknij Edytuj..., później Dodaj... i wskaż TheMoonProject.exe

pozdr RaV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...