Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

WWWeekendowy konkurs #12: "Pokaż, jak kibicujesz"

Polecane posty

Nie żebym narzekał (nie planuję brać udziału w konkursie), ale uważam, że prace typu "wygrzebane zdjęcie z Euro 2008" albo "klocki lego/moje pluszaki w roli kibiców" świadczą raczej o tym, że brakuje Wam pomysłów (i część w ogóle nie przejdzie, jak zawsze - trzeba dokładnie czytać temat konkursu, bo potem jest "ale czemu nie ma mojej pracy???!!!11111") ... i ja już bym wolał w ogóle pracy nie zamieszczać (może dlatego nie zamieszczam?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja już bym wolał w ogóle pracy nie zamieszczać (może dlatego nie zamieszczam?).

A kiedykolwiek na jakikolwiek zamieściłeś???!!! :laugh:

Każdy interpretuje to na swój sposób. Skoro wstawiłem fotkę, to znaczy, że jakaś tam żaróweczka mi się w łepetynie świeci i jestem w stanie coś wykombinować; coś co wg mnie pasuje do konkursu. Musi być jakaś różnorodność. Jak to by wyglądało, jakby każden jeden wyskoczył jako męska cheerleaderka? :laugh:

Jak ja uwielbaiam czytać takie komentarze. Ludzie sami nic nie zrobią a narzekają na innych :laugh::laugh::laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wydaje mi się, że samo do boju orki czy zwycięstwo dla ludzi obraża trochę autorów świata. Którzy w samym bitewniaku proponują nam pięć narodowości ludzi z wspaniałym "Imperium" na czele :)

I tu się nie zgodzę, bo właśnie samo "Do boju orki" pasuje bardzo dobrze, ponieważ, świat Warhammera nie kończy się na 40k gdzie są "Kosmiczne orki". A w samej grze Bloodbowl rasą grywalną są właśnie orki, więc dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja już bym wolał w ogóle pracy nie zamieszczać (może dlatego nie zamieszczam?).

A kiedykolwiek na jakikolwiek zamieściłeś???!!! :laugh:

[...]

Jak ja uwielbaiam czytać takie komentarze. Ludzie sami nic nie zrobią a narzekają na innych :laugh::laugh::laugh:

No właśnie problem w tym, że zamieściłem i to nie raz. Tylko wcześniej byłem pod innym nickiem. W wwwekendowym konkursie startowałem co najmniej raz, wcześniej jeszcze na okładkę CD-A i konkursie na parodię CD-A (to ja wygrałem kolekcjonerkę Wiedźmina). Ja nie narzekam, ale uważam, że to bez "sęsu" zamieszczać pracę, która i tak się nie zakwalifikuje do oceny. Szkoda czasu. No chyba, że robić to dla funu, ale też uważam to za stratę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wywaliliście moje zdjęcie? Trudno, umieszczę je jeszcze raz. Proszę zwrócić uwagę na broń w lewym dolnym rogu - pałka podstawowa broń kibica.

http://img520.imageshack.us/i/kaszana16.png/

Alternatywny link: http://www.fotka.pl/5bedda0958/kaszana16.html

Tapet się do postów nie wstawia. Teraz jest dobrze. [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molek123 nieźle wpadłeś a raczej twój fotograf! Na głównym planie koleś anarchista i ateista w jednym (rozumiem że to przebranie) a na drugim planie Jan Paweł II i Różaniec-psuję kompozycję!Przytnij bo pasuję jak woda do ognia ;).

O widzę zdanie z menusów DOW:40k też je lubię :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molek123 nieźle wpadłeś a raczej twój fotograf! Na głównym planie koleś anarchista i ateista w jednym (rozumiem że to przebranie) a na drugim planie Jan Paweł II i Różaniec-psuję kompozycję!Przytnij bo pasuję jak woda do ognia ;).

O widzę zdanie z menusów DOW:40k też je lubię :happy:

1. Dobra. Tylko muszę do wieczora poczekać, bo tata zabrał aparat, a ja przez przypadek usunąłem zdjęcie z kompa.

2 Nie tylko wy lubicie te zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...