Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aragon

Nokia n73

Polecane posty

Witam jestem tu nowy i chcę kupić w najbliższym czasie telefon, praktycznie już wybrałem ale chcę usłyszeć wasze opinię na temat tego telefonu. :geek:

Wybrałem go ze względu na Aparat i Symbiana wyglądem też nie grzeszy :tongue:

Co o nim sądzicie? Macie inne propozycje? Dawajcie linki...tylko Allegro :cool:

Pozdro :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główną wadą N73 jest poooowolne działanie. Miałem go dwa miesiące po wejściu na nasz rynek i już wtedy był zdecydowanie za wolny... Sprzedałem go po 3 tygodniach użytkowania i był to chyba najwolniejszy fon jaki miałem (a miałem ich trochę :P).

Jak Gofer polecę ci n95 - jak byś posiedział trochę na allegro to za 600 zł wyrwał byś go w dobrym stanie. Chociażby tu nie dużo drożej w dobrym stanie - KLIK. Co prawda powyżej 600 ale myślę, że warto dołożyć te 50 zł (z przesyłką) i mieć dobrego fona w dobrym stanie za dobre pieniądze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to N73 troszke wolno chodzi i sie przycina...kumpel ma i niby jest zadowolony no ale coz kazdy na cos narzeka wiec telefonu idealnego jeszcze nie ma i chyba nie bedzie bo kazdy chcialby cos miec innego...

Osobiscie posiadam N79 "mydelko" czy jestem zadowolony w 100% TAK!! Pewnie niektorzy beda sie czepiac bo ten telefon nie ma tego i tamtego lecz ogolnie posiada wszystko to co kazdy uzytkownik by chcial miec jest jedno ale cena waha sie od 1100 do 1600 wiec nie wiem czy ten telefon cie zainteresuje ale polecam aparat 5 mega, wifi, duzy wyswietlacz, no i duzo bajerow odtwarzacz mp3 <-- to akurat teraz ma kazdy nowy telefon posiada. No i jeszcze jedno telefon ma symbiana lecz jeszcze ani razu mi sie nie zawiesil a mam go od ok. 6 mies.

No ale jezeli sie uparles na tego N73 to raczej odradzam jezeli denerwuje cie przycinanie zawieszanie itp.

Za to polecam 6500 slide, 5610 telefon typowo muzyczny

a jezeli chcesz z seri N to n85 n86 n79(polecam hehe) no i moze jeszcze n81 jezeli interesuja cie tego typu telefony i w tym przedziale cenowym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...