Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FrankSlade

Rozwiązany: Gears of War, Berserkerka - prośba

Polecane posty

Zakupiłem sobie GoW i mam problem z wyczuciem czasu w ostatniej sali z Berserkerką. Nigdy nie udaje się uskoczyć, choć próbowałem już tyle razy, że hej! Czy ktoś z GoW-em mógłby mi pomóc przejść fragment. Jeśli tak, prosiłbym o wiadomość PM, albo w temacie. Będę dostępny w piątek wieczorem i w sobotę;) Liczę na Wasze dobre serca...

Gość luq92

Tylko na jakiej zasadzie ta pomoc ma polegać? Bo ja bez problemu ten fragment przeszedłem. Tylko nie przywieźli mi kompa z serwisu a na tym co mam to GoW nie ruszy.

Masz trzy sale i ogródek. Stoisz przed drzwiami i jak ona jest około 2-3 metry od ciebie skaczesz w bok nawracasz i do następnego pomieszczenia i tak samo a na zewnątrz używasz młota świtu i brawo!

To nic bardzo trudnego. Sam na początku miałem drobne problemy, ale jakoś sobie poradziłem. Poprostu trzeba pobróbować i chwile się pomęczyć. Gdy troche się pobawisz na 100% sobie poradzisz. Z początku zdaje się to trudne, ale później to łatwiejsze jest...

Oh, no ja wiem jak ją załatwić. Ale może w trybie co-op by ktoś ze mną zagrał ten fragment?;) Bo naprawdę, nie daje już rady

Dobra, już ktoś mi pomógł. W zasadzie ja sam;) jeszcze mi się ręce trzęsą. Ale jakbym miał jakiś problem, to mogę liczyć na wasza pomoc, prawda?:P

Edytowano przez FrankSlade

W IV akcie, trzeba tak się ruszać żeby niszczyła filary podpierające dach. Jak góra spadnie, będzie można użyć Młota Świtu. Nie chcę cię martwić, ale to (wg mnie) jest trudniejsza walka, niż ta w I akcie. :nuke:

Edytowano przez altair14

Oh, no ja wiem jak ją załatwić. Ale może w trybie co-op by ktoś ze mną zagrał ten fragment?;) Bo naprawdę, nie daje już rady

Dobra, już ktoś mi pomógł. W zasadzie ja sam;) jeszcze mi się ręce trzęsą. Ale jakbym miał jakiś problem, to mogę liczyć na wasza pomoc, prawda?:P

Chłopie to szykuj sobie aparat tlenowy czy coś bo przed Toba jeszcze nie jeden pojedynek z Barserkerkami, że o Brumaku nie wspomnę...

Druga walka poszła miodzio;) Po prostu mnie do pasji doprowadzał Markus, który zamiast w bok, skakał do kolumny w ostatnim pomieszczeniu, tam się przyczepiał i... miazga

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.