Skocz do zawartości

Imprezy i koncerty


Cardinal

Polecane posty

Metallica

28.05.08

Stadion Śląski, Chorzów

miejsca stojące: 125 PLN

miejsca siedzące III: 125 PLN

miejsca siedzące II: 150 PLN

miejsca siedzące I: 185 PLN

VIP: 770 PLN

btw: co za debile kupują miejsca VIP-owskie? Jak w ogóle można siedzieć na koncercie???

Podobno jest jakiś bankiet i godzina spędzenia z "gwiazdami"(gwiazdy haha)

plus pewnie koszulki i inne pierdoły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 737
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 weeks later...

AUSTRALIAN PINK FLOYD Katowice, Spodek, 01.03.2008, godz. 19.

Ceny od 90 zł

Zamierzam się na to wybrać. Widziałem filmiki z koncertów i powiem ,że jako floydowy wyjadacz :P świetnie grają. Wiadomo nie ma tego ,co ma oryginał (wokal i te solówki :shock: ) ale chyba każdy wie ,że nie będzie nam już dane obejrzeć na żywo koncertu pierwowzoru... A Ci panowie z Australii z poparciem samego Gilmoura odwzorowują ich koncerty wraz z tymi pięknymi iluminacjami świetlnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nadchodzącym masters of rock i wacken?

Masters of Rock - przyjarzałem się liście zespołów i praktycznie same epiki i sonaty arktiki...bez zbroi i buzdyganu nie ma co iść ;] Zaorać

Wacken - w sumie prezentuje się nienajgorzej, dla siebie znalazłem: At The Gates, Carcass, CoB, Excrementory Grindfuckers, Gorerotted i może Killswitch Engage ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

:) Bileciki na Aussie Pink Floyd zakupione, pisząc to mogę je nawet potrzymać w łapkach... ^_^ Mam nadzieję ,że się nie zawiodę

Zaś na 100% 28.05 też będę na Śląsku... Metallica i wio!

Szczerze mówiąc to z poważniejszych koncertów te będą moimi pierwszymi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutal Assault XIII - 2008

Brutal Assault vol. 13 Open Air Festival Of Extreme Art

14-16 August 2008 e.v

Na razie potwierdzone bandy :

Behemoth,

Exodus,

Six Feet Under,

Kataklysm,

Swallow the Sun,

Primordial,

Textures,

Beheaded,

Inveracity

Do Czech nie mam znów bardzo daleko, więc pasuje się zastanowić. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho co to nam Vader sprezentował na własne urodziny:

30.08.2008 Warszawa, Stodoła:

Vader

Nile

Rotting Christ

Krisiun

Grave

+ inni jeszcze niepotwierdzeni :)

No cóż... po raz enty wypada tego Vaderka zobaczyć :D Terminowo też całkiem ładnie :)

edit 01.02 kolejną potwierdzoną kapelą jest GOREFEST :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a po ile są bilety na te koncerty? Strasznie mnie kuszą, ale chyba nie zdołam wytrzymać finansowo :?

Ciężko powiedzieć, bo oficjalnie nic nie wiadomo ;]

Napalm w Ostravie kosztował mnie 250 K? (jakieś 35zł) więc myślę, że w warszawie/wrocu będzie podobnie. Może 10-15 zł więcej. W końcu dodatkowo masz Suffocation :wink:

A na Vadera to zupełnie nie mam pojęcia, pewnie coś w przedziale 80-100zł (tyle gwiazd + ponad dwu godzinny set Wiadra...). W każdym razie, cena nie ma znaczenia 8) Oby tylko RC grało tak samo dobrze jak na BLITZKRIEG 4...

btw: 23 czerwca w Ostravie (a 22 w Pradze) gra Testament... Że też jak zwykle wszyscy omijają Polskę ~~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A na Vadera to zupełnie nie mam pojęcia, pewnie coś w przedziale 80-100zł (tyle gwiazd + ponad dwu godzinny set Wiadra...). W każdym razie, cena nie ma znaczenia 8) Oby tylko RC grało tak samo dobrze jak na BLITZKRIEG 4...

No nie wiem czy wyrobią sie z biletami do "stówy"....Ale co tam, dla samego Nile i GF moge zapłacić 2x tyle :P

P.S Testament nie omija Polski, będą grać na Hunter Fest. :wink:

I teraz pojawia sie problem... Skąd brać na to wszystko pieniądze?! :?

ENTOMBED -- kolejna z gwiazd jubileuszu Vadera :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutal Assault XIII - 2008

Brutal Assault vol. 13 Open Air Festival Of Extreme Art

14-16 August 2008 e.v

Na razie potwierdzone bandy :

Behemoth,

Exodus,

Six Feet Under,

Kataklysm,

Swallow the Sun,

Primordial,

Textures,

Beheaded,

Inveracity

Do Czech nie mam znów bardzo daleko, więc pasuje się zastanowić. :]

Nie ma się tu co zastanawiać!!! byłem na BRUTAL Assault vol XII i nikt nie narzekał :) po pwostu nie można tego przegapić!!! to nie to co metalika (jak dla mnie chłam i zawsze będzie!!) Rok temu piękniutki koncercik dał Vader a o Satyricon nie wspomnie!!! to jest muzyka a nie tam jakieś bzdety dla CIOT!!!

Polecam również fest u sąsiadów OBSCENE EXTREME!!! jeśli ktoś jest fanem głównie Grind-u ale nie tylko http://www.obsceneextreme.cz/en/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy wyrobią sie z biletami do "stówy"....Ale co tam, dla samego Nile i GF moge zapłacić 2x tyle :P

Kolejnym urodzinowym zespołem jest genialny grecki Septicflesh. Heh ten skład imho KOMPLETNIE niszczy taką Metalmanie :shock: Oby co roku organizowali taki VADERFEST :thumright: Co do ceny - raczej drożej niż 130 - 150zł nie będzie.

P.S Testament nie omija Polski, będą grać na Hunter Fest. :wink:

Fakt, ale gdy napisałem posta, to jeszcze tego nie ujawniono ;] W każdym razie, biorąc pod uwagę ile km mam do Szczytna, a ile do Ostravy, to raczej wątpię, bym się zjawił na HF... chyba, że dodadzą Carcass :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Szafa, mi się wydaje, że bilety będą gdzieś tak po 70-80 ;) Nie wydaje mi się, by dali ponad 100. Wątpię, by to było organizowany, co roku, bo co rok nie ma się 25 urodzin ;) Ale skład też mnie niszczy, aż żal, że to jest tak daleko ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dla wszystkich kolejną niespodziankę! SAMAEL potwierdzili swój udział na jubileuszowym koncercie VADER, który odbędzie się 30 sierpnia w warszawskim klubie Stodoła.

Uhh... chyba nigdy nie widziałem równie imponującego składu :shock:

Hehe, kolejny zespół który powinien grać PO Vaderze, a nie PRZED :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
Machine Head... Hmm nie znam ale po przesłuchaniu paru ich kawałków nie są źli więc się chyba nie wynudzę na tym stadionie w oczekiwaniu na danie główne - Metallicę! :)

Dla mnie kolejność występów tych zespołów - mimo całego wkładu metaliki w rozwój i popularyzację (yyy...?) hejwi i trasz metalu, blablabla... - powinna być odwrotna.

Bo sory, ale Dżejms to ni wuja śpiewać już nie umi, a Lars się poci i wogle. Ten kocert jest najgorszym z tych "wielkich gigów 208".I nawet ten fakt (maszin hed saportem mety) nie zmienia sprawy. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Był ktoś na koncercie Nightwisha? Podzielę się moimi wrażeniami^^

Początkowo stałem w 9,10 rzędzie, ale w trakcie koncertu magicznie przeniosłem się do 6 albo 7 i tego miejsca już nie oddałem, choć było ciężko. Dzięki temu na wszystkich miałem dobry widok, oprócz Emppu (ludzie zasłaniali go rękoma)Sad Zacznę od supportu: spodziewałem się czegoś gorszego, tymczasem PAIN nieźle rozgrzał publiczność. Nic rewelacyjnego, ale jako support - może być. Szkoda tylko, że gdy wchodzili na scenę, ktoś krzyknął ,,Wyp****laj''. Niby nie rozumieją po polsku, ale to i tak niezbyt miłe zachowanie:/

Czas na NW. O ile w trakcie supportu tłok wokół mnie był w miarę duży, to gdy pojawię się NW, tłok był po prostu OLBRZYMI. Kiedy wychodzili na scenę, wszyscy rzucili się do przodu. IMO był to świetny koncert - o dziwo nie przeszkadzało mi, że Aneta śpiewa DCoW czy Ever Dream, choć były to wykonania bez porównania gorsze od Tarji. Nie było niespodzianek związanych z setlistą, chociaż gdy Marco (Albo anette, nie pamiętam) przed ostatnią piosenką mówili: ,,We've got something special for you!'' przez głowę przemknęła mi myśl - ,,Boże... Zagrają Master Passion Greed, pierwszy raz i to w Polsce!''. Hehe, nie było na to szansy, ale miałem nadzieję... A to tylko WIHAA:( Świetnie zagrany, ale to nie MPG. Nie mogę też nie wspomnieć o wspaniałej oprawie - ogień, fajerwerki (ale takie małe), wstążki spadające z góry. Najbardziej spodobał mi się pianośnieg przy Nemo, oraz świetny klimat przy Islanderze - podczas tej piosenki cały czas patrzałem na kapitana Tuomasa:) Wyglądał, jakby był w innym świecie:) Krótko mówiąc, NW dał świetny koncer, który zapamiętam na bardzo długo.

Niestety, o ile NW był kapitalny, to już niektórzy fani pokazali, jak nie należy zachowywać sie na koncertach. Jedni krzyczą: ,,Ku**a mać, ile mamy stać''. Do 21.10, a do której. Spodziewali się, że NW wyjdzie na scenę wcześniej? Druga sprawa - obok mnie stał gostek postury niemalże Pudzianowskiego, w dodatku wyższy od Scorpiusa:D Jak zaczął się koncert, to gostek tak zaczął się rozpychać, że raz wszyscy przewracali się na lewo, raz na prawo. To tylko moje przypuszczenia, ale wydaje mi się, że to on był sprawcą tego, że potem wszyscy zaczęli sie popychać^^ Na szczęście udało mi się od niego uciec i przez resztę koncertu miałem go za plecami:) Ale był jeszcze głupszy facet - gdy wszyscy czekali na NW, on wyciągnął papierosa i zaczął sobie spokojnie palić. Gdy skończył, wyszedł sobie z sali. Idiotyzm.

To chyba wszytko co mam do przekazania. Jeszcze raz - koncert [beeep]isty!

A z ciekawostek: nie ma to jak spotkać na rynku w Krakowie żula który zbiera na bilet Nightwisha:D Albo Prawdziwego tru metala (pozdrawiam!), który prze szacunek rozumie najpierw napi****nie się, a potem wspólne picie piwa. Teraz to same kindery, co tylko power metalu słuchają, a zero w nich brutalności. Ach, kiedyś to były czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Był ktoś może na jakimś koncercie na warszawskiej Gwardii? Tak sobie myślę o Maidenach i zastanawiam się lie ludzi tam wlezie. Wikipedia prawi, że niby ok. 9 000... Może mi się wydaje, ale czy to nie z deczka za mało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...