Skocz do zawartości

Imprezy i koncerty


Cardinal

Polecane posty

>>>troszkę za drogo

ROTFL!!! A ile, kurde, miał kosztować koncert takiej obsadzie? Organizowałeś coś kiedykolwiek? Co za bzdury, ja p....

A tak "wogle", witam wszystkich (no, prawie wszystkich). Zapraszam na nadchodzącą wielkimi krokami minitrasę HORRORSCOPE i RESPAWN.

8 września gramy w Tychach, 9 w Łodzi, 10 w Bydgoszczy, 11 w Sępólnie Krajeńskim. Szczegóły - na stronie www.horrorscope.net. Tam też znajdziecie nasz najnowszy teledysk. www.respawnmusic.de - stamtąd dowiece się "czym się je" naszych berlińskich przyjaciół. Bilety: Tychy 5zł, reszta 10zł. THRASH 'TILL DEATH! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 737
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Right, ja się wybieram... A kto, prócz Wojsexa, idzie jeszcze na Metal Hammer Festival?

Hehe :) Ja! :D Nie to, zebym byla jakas wielka fanka Korna i pozostalych zespolow, ale w sumie to mialam ochote isc na koncert (tylko niech mnie teraz zaden prawdziwy fan nie potepia :P ). I tak sie rozpoczelo. Ktos z Was jeszcze tam bedzie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B aNiewiem gdzie to i za ile... jak tanio oi blisdko to możecie na mnie liczyć :)...

A na jeżowską to już jesteśmy zgadani :)...

Dziś w czeladzi o 15 jset Reggeneracja impreza organizowana prezz Konopianz :) będzie tez p Cała Góra barwinków :]...

A o 20 na Giszowcu w katowicach jest Dżem :) mam zamiar obskoczyć wszsytko :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z Was na Kornie ? Ponoć chłopaki przyłoili dosyć konkretnie... Mam nadzieje, że było choć trochę 'polskich akcentów'. Troszkę więcej, niż znamienne "See you next time guys", które sapnął Davies schodząc ze sceny po pierwszym secie w Polsce. Byłem delikatnie rozczarowany niezwykła gwiazdorką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale ja w sumie nie idę na sam Metal Hammer - za drogo. Co najwyżej będę koczował przed wejściem z Wojtusiem :) Ale to dobrze, większe szanse, że się spotkamy. Siedzisz czasem jeszcze na gadu? Może uda się zgadać :)

Poprostu niepytaj tylko pisz, wykaż troszke cywilnej odwagi i determinacji, jak nie teraz to przeczytam potem... wystarczy tylko napisać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<rotfls somewhere around>

Tak w ogóle to czemu cię pierniku nie było? Oczywiście udało się spotkać Nekkusia z ekipą, tylko ciebie brakowało do pełnego składu. :) Przegapiłeś m.in. gościa, dla którego przed paleniem trawę się kosi przed domem ;]

Ponoć chłopaki przyłoili dosyć konkretnie...
A tam, Mandaryna z radia lepsza była ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL TO BYŁO WCZORAJ !!!!!!!!!!!!!!!!! <zabija się głową o mór z betonu!!!)...

Bosz Jeez Lol @_0....

Ale i tak bym niemógł wpaść.. Obowiazki eltyckie obowiazują, bawiłęm się na zamku od 13 do 0 :) i dziś znowu tam Wracam :)...

Co do Vader omando w Mega.. miśki kochane niebedzie mnie.. jest potrójna 18... czyli takiej okazji by nawalić się jak sprośne prosie niebędzie dłuuugo....

Co do Chimezjazdu Cardi to musimy pogadać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLISH DAMNED TOUR III 2005

NECROSE (Portugalia) - grind core -

http://www.necrose.org

GOLDEN PYRE (Portugalia) - death metal -

http://www.goldenpyre.cjb.net

PERVERSE (Polska) - brutal death metal -

http://www.perverse.metal.pl

SHADOWS LAND (Polska) - technical black metal -

http://www.shadowsland.metal.pl /EMPIRE RECORDS/ HEADLINER

21.09.05 - Szczecin DK Słowianin (środa) support

22.09.05 - Wejherowo Fantomas (czwartek) TEHACE (brutal death metal)

23.09.05 - Olsztyn AnderGrant (pi±tek) LEICHENGOTT (black metal)

24.09.05 - Bydgoszcz Wiatraczek (sobota) support

25.09.05 - Ostrów Wlkp. Afera (niedziela) MOLOCH (black metal)

BILETY W CENIE : 10-15 PLN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Paczków Metal Fest ( Wojtex i Cardi znają mojego zioma z klasy "NSBM" ) ;)

19.11.2005 wstęp 5 zł, rozpoczęcie 17:00

boysbandy:

Thanathron - black metal

Landscape of Souls - ch** wie

Born Dead - to co wyżej

Vortumnus ( nie, to nie jest kapela VERtumnusa ;) ) - bodajże death m.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landscape of souls to akurat znam :) ziomki :)...

Jutro !! no wybacz mith dowiedziałem się teraz to raczej niewyrobie :(...

A miałeś dać znać wcześniej BUCU przebrzydły...

dzisiaj była impreza w Silesia Center z okazji otwarcia tegoż ów wielkiego SHITU :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landscape of souls to akurat znam :) ziomki :)...

Jutro !! no wybacz mith dowiedziałem się teraz to raczej niewyrobie :(...

A miałeś dać znać wcześniej BUCU przebrzydły...

Chciałem ci powiedzieć, ale nie miałem noclegu dla ciebie cholera... a na jeden wieczór nie opłacało by ci się przyjeżdżać :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landscape of souls to akurat znam :) ziomki :)...

Jutro !! no wybacz mith dowiedziałem się teraz to raczej niewyrobie :(...

A miałeś dać znać wcześniej BUCU przebrzydły...

Chciałem ci powiedzieć, ale nie miałem noclegu dla ciebie cholera... a na jeden wieczór nie opłacało by ci się przyjeżdżać :(
Spox :D jak by było cieplej to moge spać pod drzewem w spiwaku ale w śniegu gorzej :):D...

Hej wpadać za niedługo u nas BATALION DE AMOUR !!! Przebieramy się za gotów i robimy KRIEG na koncercie :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten Hunter odpada bo to jest niedziela tej, a ja mieszkając poza poznaniem nie mogę wrócić do domu tego samego dnia, bo autobusy na wioskę się o 4 rano zaczynają :/

Ale za to dla odreagowania idę 26.11.2005 do klubu Piwnica21 na Akurata :] Za 13 zeta w przedsprzedaży i 15 w dniu koncertu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...