Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

7 sierpnia 2004 w Szczytnie (sobota, plaża miejska) odbędzie się Hunter Fest Szczytno 2004. Swój udział potwierdzili: Kult, Hunter, Hey, Acid Drinkers, Zalef, Harlem, Hedfirst, Moskwa, Mech.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica to nie moi hirosi :]. Co do koncertow, to pora odswiezyc temat, poneiwaz szykuje sie troche fajnych koncercikow.

Cannibal Corpse -> 7.10 -> wrocek -> wz

-> 8.10 -> wawa -> proxima

support -> Spawn of Possession

Mortiis -> 19.10 -> katowice -> mega

support -> ???

SAMAEL 27-31.10 -> poznan(eskulap), bydgoszcz(kuznia), wawa (proxima), katowice (mega), wrocek (wz)

support -> Flowing Tears -_-

Grind tour de pologne -> 9-19.11 -> szczecin, bydgoszcz, poznan, wrocek, chorzow, rzeszow, radom, bialystok

sklad -> Fornication, Infatuation of Death, Scabies, Suppository

Poza tym kilka smiesznych koncertow w skladzie Therion, Tristania, Trail Of Tears i The Old Dead Tree i trasa Vadera Blitzkrieg z supportem ze strony Crionics, SETI i Lost Soul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Mech

Blergh, kojarzę tą nazwę. Czy to nie oni zrobili soundtrack (tj. utwory bitewne) do Painkillera? Wokalista nie ma przypadkiem głosu podobnego do Ozzy'ego?

prawde mowiac to ja ich nie slyszalem :D

Wybiera ktos sie na Some Kind Of Monstrer? Wiem ze Św. GnieF nie jest najbardziej udana plyta ale ciekaw jestem jak wyglada zycie naszych herosow.

NIE NIE NIE NIE nawet gdybyscie mi zaplacili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Corpse -> 7.10 -> wrocek -> wz

-> 8.10 -> wawa -> proxima

support -> Spawn of Possession

Wiesz może gdzie można zakupić bilety na ten koncert? Jestem ze Szczecina więc sam rozumiesz moją sytuację, hehe. Chodzi o koncert we Wrocławiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespoły: Therion; Tristania; Trail Of Tears; The Old Dead Tree

data: 20.10.2004 (środa)

godzina: 19:00

cena: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

miasto: Warszawa

miejsce: Proxima

adres: ul. Żwirki i Wigury 99a

telefon: (022)8223003

email: klub@klubproxima.com.pl

www: www.klubproxima.com.pl

dopisano: 29.06.2004

zmieniono: 29.08.2004

Czyli fajnie. :) Na ten właśnie koncert się wybieram, więc jeśli chcecie mnie uniknąć możecie pojechać na któryś z innych koncertów polskiej trasy Theriona. Pełna lista wraz z potrzebnymi danymi na http://www.rockmetal.pl/koncerty.html?tour=5093 . A jeśli ktoś jeszcze wybiera się do Warszawy proszę o kontakt - możnaby zorganizować jakieś małe spotkanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Kielcach koncert Vader'a :twisted: :twisted:

Ten genialny zespół zawita poraz pierwszy do Kielc, więc jest to tym większe wydarzenie. Już odliczam godziny.

Przed koncertem zapowiada się ostre picie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kontestator

moze news troche spóźniony ale jest :P

Behemoth podpisuje nową płyte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.10.2004 Krakуw, Metal Shop, ul. Dіuga 17 (Nergal & Inferno)

12.10.2004 Katowice, Sklep All, ul. Mickiewicza 14 (Nergal & Inferno)

13.10.2004 Wrocіaw, Media Markt, ul. Plac Dominikaсski 3 (Nergal & Inferno)

14.10.2004 Warszawa, Empik, ul. Nowy ¦wiat 15/17 (Nergal, Inferno, Orion, Krzysztof Azarewicz)

bracia przybywajcie!!!!!!!!!!

p.s. no sympathy for fools

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator Malborskiego Przeglądu Muzycznego postanowił umilić nam czas oczekiwania na następną edycję MPM i zorganizował serię koncertów w naszym Domu Kultury. Całość w zamiarze ma być taką zimową zakąską przed właściwym Przeglądem, która składać się będzie głównie z występów zespołów, które grały na Przeglądzie. Niektóre jednak z tych gigów zapowiadają się wyśmienicie. Mnie najbardziej napalił koncert, który ma się odbyć w styczniu - wystąpią Miecz Wikinga, Bad Taste i prawdopodobnie zarąbisty lokalny heavy-metalowy band Brokilon. Tyle heavy-metalu jednego dnia to istne marzenie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) - i do tego ponoć mój przyszywany braciszek :shock: +-->

(Bociek (:)) - i do tego ponoć mój przyszywany braciszek :shock: )
Hmm, Madball, taka imprezka... wypadałoby zobaczyć czy na żywo też jest czym się podniecać :) Tylko gdzie to jest i gdzie można bileciki nabyć i w jakiej cenie?

Herezje głosisz Mości Panie. Madball koncertowo jest wręcz harcoreowym granatem. Facet, na takich koncertach nie ma przypadkowych osób, tylko wydziarane kafary z łańcuchami :) Echhmmmm, jak ja to kocham !

Biletów najprawdopodobniej jeszcze nie ma, ale biorąc pod uwagę zeszłoroczną cenę (coś okolo 20 zyli) koncertu innego klasyka HC, czyli DRI, pozostaję optymistą i czuję, że na 100% wybiorę się....

A SOIA, Slapshot i resztę sobia odpuszczam - powód - ponad 6 dych za bilet. Wolę samego Madballa :)

To co Bociuś, pojawisz się w mojej mieścinie, coby troszkę się poobijać na tym cudnym koncerciku?? Poczujesz siłę hard core, meeeeeeen ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...