Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

No no no... Jak dla mnie koncert Metalliki był boski... heh... jak support był to wszyscy na swych miejscach siedzących sobie siedzieli lub leżeli tak jak JA :P :P :D ... Ale jak weszła Metallika... Wtedy to już wszyscy stali :D Dobre nagłośnienie, fajne efekty świetlne - zwłaszcza podobał mi się ten buchający ogień... Stałem calkiem z tyłu, ale wszystko dobrze widziałem... niesamowicie wyglądał las tych kilkunastu [ czy ilu ich tam było ] tysięcu rąk, którymi równocześnie klaskano... Albo te zapalniczki... To było coś..... Opłacało wydać się te 115 złoty...

Ale kiedy dzisiaj rano wstałem i uświadomiłem sobie, że to wszystko się skończyło, że już najprawdopodobniej ich nie zobacze i nie usłysze w taki sposób, to zrobiło mi się troszku smutno... :( ALe mam nadzieje, że koncert ten był nagrywany i zostanie wydany na DVD... pozostaną wspomnienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja.. i nie ma to jak polscy metale bawiacy sie przy wspanialytm Slipknocie. To trzeba zobaczyc. Ach, ach.. wspniala publicznosc, jakies tam mlynki smiszne, kolesi sie buntowali jak zaczalem ich odpychac i udawac do wyjscia z tego sektora pod scena, bo udalo mi sie tam byc jakos. W sumie to caly wystep Slipknota pokazywalem ich fak ju i wyzywalem.. mmm.. potem jeszce koles gitarzysta mi tez pokazal faka, a gdy ja mu pokazalem,z eby mi possal, to koles mi pokoj pokazal, hehe.. pozniej ten pseudo-perkman tez zobacyzl moj paluszek, to mi cos tam pokazal, taki gest bicia, ale gdy sciaglem kurtke i zaczlem sie dosuwac pod scene, to juz koles se pobiegl nie wiem czemu na druga czesc sceny.. hehe.. polscy metale.. teraz przynajmniej rozumiem, z czym walczylo Black Circle.. wielcy polscy metale, mmm.. przynajmniejteraz wiem, ze chaos/halas to nie to samo co metal albo grind. Vader niezle mlocil, ale za krtoko i bawilo sie moze z 25 osob, buch.. a Metallica calkiem niezle, ale Vader najlepszy. Slipknot.. buhehehehehehe..

Tak wogle zlapalem dwie kostki Mety :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tam metallica najbardziej podobała... Slipknot może dla mnie za ostry :lol: :lol: Eh... podobno będzie ten kocert do ściągnięcia ze strony Metalliki - ofc za drobną opłatą :D;) Fajnie się masz, że te kostki złapałeś... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wyklikałem pytanie, czy był ktoś na niedawnym koncercie Fantomasa w Wawie? Chciałem porównać wrażenia. Niestety odzew na posta był zerowy. Czyżby była to muza aż tak niszowa, że impreza przeszła forumowym fanom ciężkiego grania koło nosów???? :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader umilal mi szukanie wejscia :). Slipknot by taki sobie, ale Metallica.... majtersztyk. Zabraklo tylko The thing that should not be, ride the lightning i metal militia. Juz po Baterii balem sie, ze to koniec, a to dopiero okazal sie poczatek :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader umilal mi szukanie wejscia :). Slipknot by taki sobie, ale Metallica.... majtersztyk. Zabraklo tylko The thing that should not be, ride the lightning i metal militia. Juz po Baterii balem sie, ze to koniec, a to dopiero okazal sie poczatek :).

też sie nie mogłem w tych wejściach połapać... szkoda,że nie zagrali Devil's Dance, Die die die my darling... poza tym, jakoś dziwnie sie czuje po tym koncercie....

Koszulka Metalliki - 36 złoty

Bilet na koncert - 115 złoty

Niezapomnianie przeżycia - BEZCENNE

:roll: Ciekawe, kiedy znowu przyjadą... Za rok? Za dwa? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwę Wam dyskusję o koncercie Metalliki i zapowiem inny koncert (prawdopodobnie i tak nikt nie zwróci uwagi na tego posta ;)).

Otóż dnia 5.06.2004 w Gostyniu (gdzieś koło Leszna, sprawdźcie sobie na mapie) TSA zagra za DARMOCHĘ! Wiem, że to już za 3 dni, ale dowiedziałem się o tym wczoraj.

Dnia 12.06.2004 w Lesznie zagra TURBO i wiele innych zespołów. Jakby ktoś miał jakieś pytania to słać na maila do mnie. Spróbuje odpowiedzieć.

Natomiast jeśli chodzi o Metallicę, to chciałem kupić bilet, ale kumpel z którym miałem jechać, rozmyślił się i wkońcu nie pojechałem. Mogłem jechać sam, tak jak na Ironów w listopadzie, ale Chorzów to jednak trochę za daleko. We Wrocku to chociaż miałem gdzie nocować i trochę znam to miasto. Jednak teraz, gdy czytam Wasze posty, to żałuję, że nie pojechałem :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Masz na myśli Dni Metalu? Yeah, byłoby super!

No a jak ;) .

Swoją drogą... trzeba się jakoś umówić przed samym koncertem, bo w tym "tłumie" to się na pewno nie znajdziemy szczególnie, że ja np. nie znam Waszych facjat ;) (a Waszych nicków wykrzykiwać nie mam zamiaru).

Proponuje więc... hm... HMM :D . Zna ktoś Malbork na tyle dobrze, żeby ustalić jakieś konkretne miejsce? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Dni Metalu? Yeah, byłoby super!

No a jak ;) .

Swoją drogą... trzeba się jakoś umówić przed samym koncertem, bo w tym "tłumie" to się na pewno nie znajdziemy szczególnie, że ja np. nie znam Waszych facjat ;) (a Waszych nicków wykrzykiwać nie mam zamiaru).

Proponuje więc... hm... HMM :D . Zna ktoś Malbork na tyle dobrze, żeby ustalić jakieś konkretne miejsce? :D

No, ja tu mieszkam. :) Skontaktuj się ze mną na gg, to obgadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal sie przejc na dworzec glowny i plac na ktorych macie ogloszenia, bo mimo iz Kielce nie sa specjalnie metalowe, to jak bedzie ogloszenie o jakims koncercie to wlasnie w tych dwoch miesjach, co podalem, bo tak jest w wiekszosci polskich miast. Pozdro - eRyahXa0S/Darth Wojtex

Niestety Kielce to takie cudne miasto, że o koncercie Acidów dowiedziałem się ze strony, a o Dark Stars Festival z Metal Hammera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo 2 dostawa od 24.06 !!! ale warunkiem jest oczywiście wcześniejsza

rezerwacja i wpłata!

no no no... dzisiaj kumpel się mnie spytał, czy nie chce jechać na metallike do Pragi... niezły lol... tylko jest kilka problemów...

:arrow: ceny biletów - 140, 249, 259 zł.... ale w sumie to nic

:arrow: problem z dojazdem

:arrow: ach, ten nasz wiek.. :? :D w sumie mało prawdopodobne jest, że nas puszczą..... ale gdyby była pełnoletnia osoba godna zaufania, która by nas na miejsce dowiozła... :roll: :wink:

:arrow: koniec biletów.... czytaj to :P

Witaj!

Oto info:

Mamy w tej chwili ostatnie bilety na koncert Metallicy w Pradze

w cenie:

249pln- sektor pod sama sceną - ostatnie 4 sztuki - w cenie promocyjnej (zamiast 259!!)

140pln- sektor dalszy stojacy - w tej chwili wyprzedany

oraz ostatnie 2 bilety na koncert do Monachium!!!!!!

cena 296pln od biletu ale moze być promocyjnie w tej sytuacji :))

Ale jak potrzebujecie wiecej i na 100% i mozecie wpłacić za nie zaliczke

czyli 1/2 ceny to sprowadzimy je dla was i beda od 11.06 w Polsce!!

ehhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM wszystkich chetnych do wspolnej zabawy na koncert do Łochowa w Mazowieckim !! Piątek , 18 czerwca. Start ok. 18. Wystąpi kilka kapel (chyba) w tym Łochowski Outbreak ( www.outbreakx.prv.pl ). Wstęp to grosze. bilet kosztuje nia wiecej jak 10 zł.

ROCK/METAL/PUNK

jakies 4-6 godzin zabawy.

ZAPRASZAM !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to caly wystep Slipknota pokazywalem ich fak ju i wyzywalem.. mmm.. potem jeszce koles gitarzysta mi tez pokazal faka, a gdy ja mu pokazalem,z eby mi possal, to koles mi pokoj pokazal, hehe.. pozniej ten pseudo-perkman tez zobacyzl moj paluszek, to mi cos tam pokazal, taki gest bicia, ale gdy sciaglem kurtke i zaczlem sie dosuwac pod scene, to juz koles se pobiegl nie wiem czemu na druga czesc sceny.. hehe.. polscy metale.. teraz przynajmniej rozumiem, z czym walczylo Black Circle.. wielcy polscy metale, mmm.. przynajmniejteraz wiem, ze chaos/halas to nie to samo co metal albo grind. Vader niezle mlocil, ale za krtoko i bawilo sie moze z 25 osob, buch.. a Metallica calkiem niezle, ale Vader najlepszy. Slipknot.. buhehehehehehe..

Tak wogle zlapalem dwie kostki Mety :]

Nie no gratuluje ci czlowieku, masz sie czym pochwalic. To co napisales swiadczy ze zachowales sie jak nastoletni szczeniak, z poziomem inteligencji dresa, ktory jedzie przez miasto maluchem i obnosi sie swoim umc, umc... . Tez bylem na koncercie metaliki, ale ja skolei wole slipknota niz vadera, ktory mnie meczy i na codzien nigdy nie slucham. Ale jak wyszli na scene bawilem sie przy ich muzyce rownie dobrze jak przy pozostalych dwoch kapelach i nie pokazywalem " fak ju" ani zeby mi ktos "possal", bo wyszli na scenie, zagrali dobrze i profesjonalnie, rozgrzali publicznosc przed metalika, a takie bylo ich zadanie. Wiec troche dorosnij, bo opinie ze vader jest najlepszy a reszta to leeeee, nie sa zbyt konstruktywne. Gustibus non disputantum est.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no gratuluje ci czlowieku, masz sie czym pochwalic. To co napisales swiadczy ze zachowales sie jak nastoletni szczeniak, z poziomem inteligencji dresa, ktory jedzie przez miasto maluchem i obnosi sie swoim umc, umc...

Przeciez jestem dresem. W sobote w rampie mialem slicznego dresa przeciez :D

Tez bylem na koncercie metaliki, ale ja skolei wole slipknota niz vadera, ktory mnie meczy i na codzien nigdy nie slucham.

Wiesz, gdybym wolal hip-hop to pewnie tez bym wolal Slipknota, ale na codzien wole ciezsze brzmienia, jak black, death albo elektronike. I nie , zebym ubostwial Vadera. Po prostu oni przynajmniej graja metal.

Ale jak wyszli na scene bawilem sie przy ich muzyce rownie dobrze jak przy pozostalych dwoch kapelach i nie pokazywalem " fak ju" ani zeby mi ktos "possal", bo wyszli na scenie, zagrali dobrze i profesjonalnie, rozgrzali publicznosc przed metalika, a takie bylo ich zadanie.

Hehe.. a ja sie najlepiej bawilem przy Slipknocie, ogladajac wielkich polskich metali, bawiacych sie przy Slipknoecie, buehehe.

Wiec troche dorosnij, bo opinie ze vader jest najlepszy a reszta to leeeee, nie sa zbyt konstruktywne. Gustibus non disputantum est.

Nie mowie, ze jest najlepszy, tylko stwierdzam, ze na tym koncercie byli najlepszym zespolem.

A moze to baridzej pasuje do topicu metal ogolnie? :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gdybym wolal hip-hop to pewnie tez bym wolal Slipknota, ale na codzien wole ciezsze brzmienia, jak black, death albo elektronike. I nie , zebym ubostwial Vadera. Po prostu oni przynajmniej graja metal.

Ja rowniez wole ciezsze brzmienia i z panami z wada wymowy nie mam nic wspolnego. I nie to zebym ubostwial slipknota, a co oni graja nie jestem znawca zeby to klasyfikowac ale chyba im blizej do metalu niz do innych gatunkow muzyki.

Hehe.. a ja sie najlepiej bawilem przy Slipknocie, ogladajac wielkich polskich metali, bawiacych sie przy Slipknoecie, buehehe.

Nigdy nie identyfikowalem sie na tyle z muzyka, ze chyba nie lapie o czym mowisz. Nie mam dlugich wlosow, nie ubieram sie na czarno, po prostu lubie mocene "pierdolniecie" (cenzura?). :D , wiec chyba metalem nie jestem i nie mnie to oceniac, czy metalowi wypada bawic sie przy slipknocie.

Nie mowie, ze jest najlepszy, tylko stwierdzam, ze na tym koncercie byli najlepszym zespolem.

A z tym to bym sie spieral ale to nie bedzie mialo sensu :P

A moze to baridzej pasuje do topicu metal ogolnie? :-/

Ano pasuje bardziej do topicu metal ogolnie, przeniescie to jak chcecie, napisalem to tutaj bo tu byl twoj post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Panie.

Dzisiaj w klubie WZ we Wrocławiu wystąpi nie kto inny jak moja najukochańsza kapela czyli SOULFLY. Bolesny to dle mnie fakt, ponieważ będzie to pierwszy koncert tej formacji w Polsce w którym NIE będę uczesztniczył... Sad but true...

Wracając do tematu pozwolę przytoczyć tekst z oficjalnej strony tego właśnie koncertu:

:arrow: 15 Czerwca 2004 we Wroclawiu odbedzie sie jedyny w Polsce koncert Soulfly. Bedzie to juz 6 koncert grupy Maxa w naszym kraju. Impreza odbedze sie we wroclawskim klubie WZ, na Placu Wolnosci 2. Poczatek imprezy jest o godzinie 20:00. Jako support zagra zespol HEDFIRST. Bilety mozna nabyc w cenie 70 zl (80 zl - w dniu koncertu).

:arrow: ; Kolejna atrakcja jaka przygotowuja organizatorzy bedzie podpisywanie plyt w Wroclawskim Emipku (Empik Megastore, ul. Rynek 50). Spotkanie z zespolem rozpocznie sie o godzinie 15:45.

Zespol nie zyczy sobie, zeby podpisywac:

:arrow: ; zadnych ciuchow

:arrow: ; zadnych zdjec

:arrow: ; nie podpisuja sie na skorze

:arrow: ; zadnych rzeczy zwiazanych z Sepultura!

:arrow: ; Jeden fan podchodzi z jedna rzecza !

Informacje te otrzymalismy od firmy MetalMind, ktora apeluje o ich przestrzeganie. W przeciwnym wypadku spotkanie moze zakonczyc sie bardzo wczesnie.

Ciekawe linki:

:idea: ; www.soulfly.com - officjalna strona Soulfly

:idea: ; www.hedfirst.com/ - officjalna strona Hedfirst

:idea: ; www.soulfly.fan.pl - polska strona o Soulfly

:idea: ; www.roots.fan.pl - polska strona o Soulfly i Sepulturze

:idea: ; www.soulfly.prv.pl - polska strona o Soulfly

To by było na tyle. Przy okazji chciałem się zapytać czy któs się tam wybiera ?? Jeśli tak to życzę dobrej zabawy. A ja popłaczę w kąciku... Chlip, chlip... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUrde pojechalem na ten koncert SOULFLY'a, bylem we wtorek we wrocku juz od 14:28 ale na koncert juz niedotarłem :wink:8):wink: tak to jest jak sie kumpola spotyka raz na rok,a jak ktos widzal dwóch kolesi biegajacych w fontanie na starym rynku to znaczy zemnie widzales ja to ten nizszy bylem :lol: a ze na soulfly'ju bylem w warszawie rok temu i na metalmanii to w sumie nie zaluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... :roll: :cry: Jutro Metallica gra w Pradze... Po koncercie w Chorzowie, który swoją drogą był pierwszym koncertem na jakim uczestniczyłem ;):D, doszedłem do wniosku, że to trzeba powtórzyć... Już praktycznie bilety miałem załatwione - mail przygotowany z wszystkimi danymi, tylko wysłać... I skończyło się na marzeniach... Nie znalazłem z kumplem żadnego 'opiekuna'... No i problem z dojazdem... Nie wiem, jak to przetrwam... Teraz pozostaje mi tylko czekać na kolejny koncert Metallici w Polsce... Ale kto by wytrzymał te dwa lata :roll: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie ochłonąłem jeszcze po Dniach Metalu - imprezie, która odbywala się 2, 3 lipca w Malborku.

Miejcem koncertów była Osada Zamczysko - miejsce niezwykle klimatyczne ze względu na bliskość przyrody (oraz torów kolejowych, ale to swoją drogą -_-) i na to, że praktycznie wszystko jest tu wykonane z drewna. No, sprzęt jest oczywiście jak najbardziej zwyczajny, ale co tylko się dało zrobiono tutaj z drewna.

W przeciwieństwie do edycji ubiegłorocznej zespoły były bardziej zróżnicowane gatunkowo. Rok temu królował death i black, w tej zaś edycji było też kilka kapel heavy, a nawet dwie bardziej core'owe niż metalowe.

Dnia pierwszego najbardziej do gustu przypadły mi Miecz Wikinga i Sonheilon - prezentujące heavy metal na naprawdę wysokim poziomie. Był też gość z Bułgarii - heavy-metalowa grupa Atlantic, będąca dla Bułgarów tym czym w Polsce TSA. Niestety przed wyjściem zdążyłem usłyszeć tylko jeden ich kawałek. :(

Drugiego dnia zaczęło się od kapeli heavy (Hekatomba), która zainteresowała publiczność coverem Dumki na Dwa Serca, ale dalej było już tylko ciężej. Spodobał mi się Supreme Lord, który grał naprawdę ciężko, ale też w dobrym smaku. Po nim wystąpił Abused Majesty, który byłby fajny, gdyby nie to, że brzmiał jak podróbka Thy Disease (nieco zalatująca Dimmu Borgir). Byli jednak dość klimatyczni, co się chwali.

Przedostatnią grupą drugiego dnia i moim osobistym faworytem był Enter Chaos. Publiczność nie miała już w prawdzie siły na pogo, jednak słuchali z zainteresowaniem. Martex jak zwykle była wesoła i żywiołowa na scenie. Jej koledzy z zespołu byli w prawdzie nieco ponurzy, ale grali zarąbiście. :D Szkoda tylko, że zabrakło basisty - EC grało z wokalem, perkusją i dwoma gitarami.

To tyle mojej "relacji". Zainteresowanych zapraszam za rok! :D Pod tym adresem możecie zobaczyć zdjęcia z występu Enter Chaos: http://ec.themetal.net/showalbum.php?albumdir=malborkwybr . Fotki z ogółu imprezy powinny za jakiś czas pojawić się na www.mpm.malbork.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, miski, ktos sie chce wybrac na jedyny w polsce 3dniowy festial muzyczny do Chelmia w dniach 13-15.08. Przede wsyzstkim graja zespoly black, death i grind, wiec bedzie spoko impreza. Sklad jest taki:

- Corruption; Deflorace; Stos; Dead Infection; Sanatorium (Słowacja); Parricide; Toxic Bonkers; Third Degree; Draco Hypnalis; Vomigod; People Hate

Chełm, Amfiteatr "Kumowa Dolina", 13.08

- Bloodthirst; Abusiveness; Non Opus Dei; Besatt; Ravendusk; KSU; Bright Ophidia; Cerebral Turbulency; Rzeźnia; Gutter Sirens; Effect Murder; Climate; Requiem; Pizza Łomot; Nienasycenie; Internal; Knuckle Head

Chełm, Amfiteatr "Kumowa Dolina", 14.08

- Pungent Stench; Purgatory; Convent; Mental Demise; Abysal; Fleshgore; Deformed; Epitome; Pyorrhoea; Patologicum; Deivos; Stombamfirer Stedke; Isolated; Exit Wounds

Chełm, Amfiteatr "Kumowa Dolina", 15.08

Przynajmniej tak pisze na rockmetal.pl

Ktos chetne, zeby sie wdupic ze mna?;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jaka paranoja. W Malborku, na Zamku, miał odbyć się jakiś przegląd muzyki gotyckiej. I miało to być coś na większą skalę - wejściówka 50 zł, kapele z zagranicy itd. Niestety jednak, jakaś radna, or samfing, nie zezwoliła na imprezę, bo przestraszyła się, że przyjadą skini. :/ Tj. ci "z góry", uważają, że właśnie tacy ludzie słuchają takiej muzyki i przyjeżdżają na imprezy tego typu. :/ Debile i ignoranci - tak mogę określić ludków rządzących moim miastem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...