Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebel

Gry dla dzieci

Polecane posty

LEGO Star Wars (itd.) - najlepiej w co-opie, Rayman, Mini Ninjas. Największą frajdę sprawia zabawa w co-opie. Wtedy można dziecku pomóc, doradzać, a zabawa jest przednia :) Polecam, również dość starą grę Kapitan Pazur. Sam w nią grałem w wieku pięciu lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ostanio odwiedziła mnie młodszka kuzynka i moja ciotka mówi abym jej coś włączył, a ja nie wiem co, nagle mnie oświecił serwis Victory Games, pobrałem pierszą lepszą grę:P "UFO Catcher" i kuzynka była nieco zaskoczona :) mówiąc nie wiedziałam że masz maszynę do wyciągania zabawek, bo w tej grze zasady są proste, mechaniczną łapką musimy wyciągać pudełka z tytułowymi ufolcami :D, mamy na to 3 szanse, wszystko robimy spacją, za pierszym razem ustalamy pion a potem poziom łapki, a jak uda nam się złapać, otrzemujemy dodakową szansę, i mini gierkę jednoręki bantyta, co losuje jakiś bonus, myszką można obracać kamerą, co bardzo się przydaje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele świetnych gier dla dzieci, które starsi omijają, sugerując się bohaterem i oznaczeniem PEGI, często niesłusznie. LEGO Star Wars, seria Rayman, Kurczak Mały (tak, to egranizacja), Kung Fu Panda (tak, to też), czy konsolowe LocoRoco i seria Ratchet & Clank to wspaniałe, dopracowane gry, które mogłyby się spodobać wielu dojrzalszym graczom. Że o młodszym rodzeństwie nie wspomnę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...