Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rebel

Gry dla dzieci

Polecane posty

Jeśli chodzi o te gry dla pięciolatka najlepsze ( moim zdaniem ) dla niego to :

Kurczak Morhunn - Ten z CDA najnowszego

Super Mario - Ta też.Chociaż chłopak będzie się uczył zręczności, nic nie trzeba czytać tylko chodzić i skakać. :cool:

Wormsy - Każda część ma PEGI +3 więc polecam ją.

Więcej nie pamiętam jak sobie przypomnę to napiszę w tym temacie POZDRAWIAM!

tak jak ktos wyzej - hirolsy 3 i mlody bedzie zadowolony. Mozesz tez kupic mu jakas scigalke pokroju NFS - sam pierwszy kontakt z ta seria mialem w wieku moze 6 lat.

Hirołsy :laugh: HaHaHaHa!

Pisze się Heroes

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij mu demówke Lego Star Wars,jak mu sie spodoba to dobrze,wtedy dasz mu (jezeli masz) pelniaka.

Moze byc tez Maluch Racer :D,także Worms World Party jest dobre co prawda jest opcja krwi,ale mały chyba nie

bedzie wiedział jak ją włączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w Kangurka Kao wyglądała u niego niestety tak: idzie, zbiera monety, pająkowaty przeciwnik, pająkowaty przeciwnik, pająkowaty przeciwnik (ciągle ten sam) - koniec gry :( Niestety kuzyn manualnie nie jest rozwinięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że gry "dla dzieci", świetnie mogą bawić też starszych. I to nawet lepiej, niż niejedna z gier "rated M for Mature". Tzn. Te starsze, bo dziś już bym raczej nie kupił jakiejś kiepskiej egranizacji, ale Kangurek Kao (wszystkie części), Croc: Legend of The Gobbos (kocham tę grę!), czy też Jazz: Jackrabbit, to świetne, trudne dość, co dziecko może zniechęcić, megagrywalne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze z braćmi pogrywam w gry z serii Lego... Zabawa jest przednia, zwłaszcza w co-opie przy jednym PC... Co tam jeszcze mają fajnego? Ano TMNT ( w które zresztą sam pogrywałem ), Spiderman : Friend or Foe i Auta. Teraz już w to nie gierczą, o nie :P Posmakować Crysisa i Wiedźmina się im chce ( ten starszy przeszedł obie gry... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z racji tego, że mam dopiero od nie dawna małe kuzynostwo. Chciałbym się spytać, jakie gry polecacie na laptopa ? Mój kuzyn uwielbia pociągi takie z twarzami, nie pamiętam już nazwy. :P I chciałby w jakąś taką grę pograć. I czy oprócz tej gry coś jeszcze polecacie ? :) Ogólnie, nie znam specyfiki laptopa więc tu problem może być. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - Rayman. Zdecydowanie Rayman. I to nie tylko dla kuzynostwa. ;) Przy "trójce" świetnie będziesz bawił się i ty, a dwójka jest genialną grą. :) Mniej humorzastą, ale genialną. ;) A obydwie części swoje lata mają, więc pójdą na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...