Skocz do zawartości
JOK3R

Głośniki 2.0 za 250-300 zł

Polecane posty

Cześć,

Szukam głośników do PC w systemie 2.0 w cenie do max 300 zł.

Obecnie posiadam stareńkie Cambridge SoundWorks FPS1000 (Creative), które sprawdzają się wciąż całkiem dobrze (nie licząc trzeszczącego potencjometru i problemów z wtykami) jednak ponieważ są w systemie 4.1 tworzą niesamowitą plątaninę przewodów pod biurkiem, którą chciałbym zredukować - stąd poszukuję wyłącznie 2 głośników bez subwoofera.

Do czego będą wykorzystywane: głównie słuchanie muzyki (rock, blues, metal jeśli ma to znaczenie) i oglądanie filmów, okazjonalnie gry komputerowe. Dodatkowo ostatnio zacząłem nieco eksperymentować z programami do nagrywania audio więc kolejną funkcją będzie odsłuchiwanie nagranych partii gitarowych.

Na oku mam Edifier R1000T4, Microlab B77 oraz Creative T20 II.

Czy może również ktoś się wypowiedzieć, czy nowe głośniki w tym budżecie rzeczywiście pozwolą mi poczuć różnicę między moim obecnym zestawem?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

Wahałem się jeszcze nad zakupem monitorów audio - świetna opcja do produkcji muzyki, jednak samo jej słuchanie na dłuższa metę potrafi męczyć przez specyfikę brzmienia (a obecnie o wiele więcej słucham niż tworzę).

Ponadto, od czasu napisania posta nieco się pozmieniała moja sytuacja z budżetem na głośniki, w międzyczasie czytałem dużo recenzji, oglądałem porównania na YT, słuchałem na żywo w sklepach jeśli była możliwość.

Ostatecznie mój wybór padł na Edifier R1700BTs. Udało mi się je kupić za 650 zł. Jeśli ktoś się zastanawia nad ich zakupem, dorzucam swoją opinię o nich: świetna klarowność dźwięku, nawet przy małej głośności, możliwość podłączenia dwóch źródeł dźwięku oraz łączność bluetooth. Do tego regulacja tonów niskich i wysokich. Bas ma mocne uderzenie, ale nie jest mulący, średnie tony pięknie się wyróżniają, góra jest ładnie zaznaczona. Solidne wykonanie i możliwość podłączenia subwoofera. Ogółem świetne głośniki, warte swojej ceny.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...