Jump to content
Sign in to follow this  
enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Recommended Posts

Nie ma klimatu innych BF ale jest u mnie na 1 miejscu jak trzeba sie odstresować :P

Oprawa graficzna jest na miejscu drugorzędnym. Ważne, aby czuć było przyjemność z grania. BH jest naprawdę znakomitą grą i pamiętajmy, że za FREE :)

Ta gra jest do [beeep] chce mi sciagac patcha 4gb hahahaha

Edited by Janke

W tej grze najwyzszy levelu nie ma najlepszy gracz, tylko ten który najszybciej łączy sie z serwerem.

Kolejna swietna gra z serii BF ,ktora cieszy niemilosiernie ucieszy niedoswiadczonego malolata jak i starego wyjadacza : D

A mi się nie podoba i już. Choc ciesze sie ze technologia poszla tak daleko. Ja to bym chcial przegladarkowego rtsa :]

Tylko w tej grze zobaczysz wojskowego w stroju Michaela Jacksona strzelającego ze skrzydła samolotu:D

To aż dziwne, że znalazło się tylu, co opinię wystawiają, ale w grę nie grali. Wow!

I nawet odradzają...

(* to jest nie koment do ludu, tylko tekst, ktorym mam nadzieje dostanę się do GW.:))

Jedyny BF w który mogą zagrać "newbie" nie będąc zabijanych na każdym kroku i jedyny BF, gdzie średnio wyskillowani gracze starych BFów mogą się dowartościować pierwszym miejscem na serwerze ;)

mnichwr - fajnego masz kumpla.

A ty fajny podpis... :blink:

Jeśli chodzi o to czy wole bf:2 czy bf: heroes?

Wybieram 1942...

Świetna, odstresowująca strzelanka dla 5-latków i ich starszych hardkorowych graczy. I ten strój Jacksona... Polecam!

A mi się spodobało w tej grze to jak łatwo wpaść w puapkę siadając na skrzydło samolotu. Nie wiem czy to wermachtowscy szpiedzy czy co innego ale w 90% przypadkach gdy zadowolony swoją postacią (Royal) siadałem na skrzydło samolotu to gracz siedziący za sterami rozbijał specjalnie samolot o wodę zabijając przy tym mnie, siebie i innego kolesia z drugiego skrzydła. Dziwne, że mnie to nie wkurzało tylko śmieszyło! :D Ta gra ma TO coś. :)

Nareszcie!!!Długo na nia czekałem, ale sie doczekałem. Pierwszy luzny Batelfield. Szkoda tylko ża tak mało można wykreowac w swojej postaci.

Tylko w tej grze czarnoskóry nazista siedząc na skrzydle lecącego samolotu, zasadzi headshota amerykańskiemu blondynkowi w obcisłych ciuszkach.

Edited by Ektos

Zdecydowanie wolałbym zapłacić za grę niż dostać ją za darmo i musieć potem płacić za wszystko oprócz połączenia się z serwerem. Tylko, że wtedy BF:H nie byłby wart więcej niż 30zł... Kurde, kupowanie broni na 30 dni!? Nawet w prawdziwym świecie za pożyczanie nie trzeba płacić :-/

Łot de fak is ded!? Łot de fak is ded soldzer!?(Uupss...Za dużo filmów wojennych)

zaraz... to ja zazwyczaj jestem tym "klnącym, wyskillowanym piętnastolatkiem, który gra przez osiem godzin dziennie"

nie będe mógł nikogo wielokrotnie postrzelić w twarz? eee, nie opyla się...

Edited by plef

Tylko Amerykanie mogli wymyślić żeby z chuderlawego enginera zrobić terminatora z wyrzutnia rakiet i minigune'em.

Jedyna gra w której spotkasz czarnoskórych rasistów walczących w II wojnie światowej po stronie nacjonalistów.

Edited by madei49

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...