Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enki

Napisz za nas Gamewalkera! - Battlefield: Heroes

Polecane posty

Z tego co widziałem (bo, przyznam się, nie grałem jeszcze i jakoś nie mam ochoty) gra celuje, tak jak Spore, w casuali ( co jest ostatnio normą). Ja jej podziękuje, mimo że ma swój klimat... Z sieciówek trafił do mnie tylko CoD 4 :D ... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając obecność bandy zboczuchów, którzy czekają tylko, by swym wyglądem gorszyć innych (uwierzcie, zobaczenie wrogiego snajpera tylko w skórzanym płaszczu i damskich pantalonach NIE jest przyjemne dla oczu) to gra jest świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się starzeje (18 lat, już jedną nogą w grobie, pozdrowienia dla redakcji^^), ale gry dla "niedzielniaków" (lansujmy to słowo razem ze Smugg'iem, bo polszczyzna prezentowana przez większość społeczeństwa, to... no właśnie, słów mi brak:<) sprawiają mi coraz większa radość;] BF:H jest właśnie taką grą, siadasz na godzinkę, strzelasz do wesołych ludzików, zapraszasz do gry kolegę, jego dziewczynę, matkę, ojca, dziadka, psa a poziom radochy jaką to sprawia ciągle utrzymuje się na tym samym, wysokim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste pozycja godna polecenia i niech nie zmyli was bajkowa grafika, Battlefield Heroes to przemyślana i złożona produkcja. Zasady, na których odbywa się rozgrywka, są proste i zwyczajnie sprawdzone. Mnogość umiejętności nabywanych wraz z poziomami cieszy oko i daje graczom duże pole do popisu (tu chciałbym zauważyć, że opanowanie skutecznej techniki walki nie jest proste, co rzuca cień na stwierdzenie: "propozycja dla niedzielnych graczy"). Co prawda oddano nam do dyspozycji jedynie 4 mapy, lecz wynagradza nam to ich różnorodność oraz mądre rozmieszczenie istotnych punktów i instalacji. Każda z 3 klas posiada inne atuty i wymaga odmiennego stylu gry, co zwiększa grono potencjalnych odbiorców. Jedynym mankamentem BFH jest ogromna przepaść między początkującymi postaciami, a graczami na wysokich poziomach. Problem ten jednak rozwiązuje selektywny dobór serwerów oraz ciągły napływ ludzi, który zapewnia komfortową rozgrywkę przez większość czasu gry. Chciałbym też pogratulować Panom z EA za pomysł internetowej dystrybucji. W dobie potężnych łącz jest to na prawdę wygodne rozwiązanie, poza tym pół-płatna struktura gry na prawdę się sprawdza. Trochę się rozpisałem, dlatego krótko podsumuję to tak:

Plusy (BFH) to:

+ sprawdzona mechanika

+ wyważone i zróżnicowane klasy, mapy i pojazdy

+ dużo humoru i sympatyczna grafika

+ rozsądne wymagania oraz dystrybucja

+ gra nic nie kosztuje

+ płatne dodatki są rozsądnie ograniczone

(czyli grywalnie, oryginalnie i za darmo)

Minusy:

- pokonanie gracza na wysokim poziomie jest prawie niemożliwe

- dystrybutor faworyzuje użytkowników Mozilli Firefox

- tylko 4 mapy

- czasem trudno połączyć się z serwerem

(czyli nic na co nie można byłoby przymknąć oko)

Nie lubię ocen punktowych dlatego pozwolę sobie zostawić ten wywód bez takowej. Do zobaczenia na serwerach. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w to od bety (hehehehe medale) i ujmę to tak: gra świetna, potrafi wciągnąć, a po kilku mikrotransakcjach człowiek rozumie czemu ludzie grają w płatne MMORPGi. Obserwowanie metamorfozy swego pupilka wciąąąga!

Jakby ktoś mnie szukał to zazwyczaj gram GuyFawkes666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapewnia długie godziny zabawy wysokiej jakości, w dodatku jest za darmo. Brakuje większej ilości map i bardziej rozbudowanych trybów rozgrywki, ale myślę, że EA jeszcze nad tym popracuje-wtedy grę będzie można polecić wszystkim, od "niedzielniakow" po hardkorowców. Ja wracam do gry *gwiżdże główny motyw BF:H* ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra która spodoba się zarówno niedzielniakom jak i całotygodniowym graczom.

Gra ta bardzo przypadła mi do gustu z powodu na humorystyczny charakter sprawiający że można się przy niej zrelaksować i odstresować, a sytuacje które w innych sieciowych FPSach denerwują tu potrafią nas rozbawić.

A możliwość zobaczenia swojego awatara biegającego w pirackim stroju z małpą na ramieniu - bezcenna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba chciała rozpowszechnić to słowo, ja mu pomogę: nie "casual" i "każual" tylko NIEDZIELNIAK!!

A jak szczena jest trójkątna to co wtedy?;(

Wtedy zostaje mu tylko The Sims 3. Niedzielniaki z kwadratową szczeną żądzą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...