Jump to content
DeSon

Medal of honor AA, The Command Post - jak wyłączyć alarm

Recommended Posts

Postanowiłem po 20 niemal latach wrócić do klasyka. Gra się fajnie i wszystko było śpiewająco do misji The Command Post. Otóż włączenie alarmu powoduje niekończącą się falę wrogów a wyłączyć go nie potrafię. Tzn, wyłączam, owszem, ale po trzech sek znów się uruchamia i sytuacja jest patowa: wyłączam, zabijam 2- 3  nadbiegających wrogów, alarm się uruchamia i tak w kółko.

Może ktoś z Was wie jak sobie z tym poradzić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za link ale niewiele mi to wyjaśnia. Nadal nie wiem czemu jak tylko odchodzę na kilkanaście kroków od przełącznika alarm się uruchamia. I to mimo że wokół nikogo nie ma (żywego). O co chodzi?

Na filmie gdy bohater odchodzi od budki nic się nie dziej. U mnie jest tak że zabijam nadbiegajacych strażników, czekam dla pewności jeszcze chwile i gdy tylko odejdę włącza się alarm. Oszaleć idzie.

Ale przynajmniej wiem jak przejść. Jeszcze raz dzięki

 

 

Edited by DeSon

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DeSon Na twoim miejscu zaladowalbym wczesniejszy zapis/zrestartowal misje. Gralem w Medala czasach premiery, wiec nie pamietam, jakie sa mozliwosci. Dawne gry potrafily sie psuc i czesto pomagal np. restart misji. Nie wiem tez, czy grasz w klasyka, ale z jakiejs cyfrowki podpietej pod np. Steam czy klasyka-klasyka na plycie pochodzacej z jego czasow. Chodzi o to, czy masz aktualna wersje gry - z latkami. Medal jest z czasow ,,przedinternetowych", wiec wiesz - cos poszlo nie tak, to tak zostawalo. Chyba ze miales plyte typu CD-Action i akurat na niej patcha do gry albo dostep do internetu i takiego znalazles. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też grałęm w 2002 :) Pamietam że wtedy też się meczyłem na tej misji ale nie pomnę jak ją przeszedłem.  Tej starej płyty już dawno nie ma. Teraz Mam z GOG. Kombinuję z zapisami ale zawsze dochodzę do momentu gdy gra sprowadza się do obrony budki strażniczej :) Może zapominam o jakimś strażniku choć nie sądzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DeSon Masz oryginal, masz najnowsza wersje, wiec wszystkie warunki prawidlowego dzialania. Nie mam pojecia, o co moze chodzic, ale poszukalbym odpowiedzi w google. Masz filmiki na yt, masz solucje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po raczej dłuższej przerwie wróciłem do rozgrywki i wszystko działało ok. Nie mam pojęcia co powodowało wcześniejszy bug

Pozdrawiam i dzięki

 

Rozwiązane, do zamknięcia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...