Skocz do zawartości
DeSon

Medal of honor AA, The Command Post - jak wyłączyć alarm

Polecane posty

Postanowiłem po 20 niemal latach wrócić do klasyka. Gra się fajnie i wszystko było śpiewająco do misji The Command Post. Otóż włączenie alarmu powoduje niekończącą się falę wrogów a wyłączyć go nie potrafię. Tzn, wyłączam, owszem, ale po trzech sek znów się uruchamia i sytuacja jest patowa: wyłączam, zabijam 2- 3  nadbiegających wrogów, alarm się uruchamia i tak w kółko.

Może ktoś z Was wie jak sobie z tym poradzić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link ale niewiele mi to wyjaśnia. Nadal nie wiem czemu jak tylko odchodzę na kilkanaście kroków od przełącznika alarm się uruchamia. I to mimo że wokół nikogo nie ma (żywego). O co chodzi?

Na filmie gdy bohater odchodzi od budki nic się nie dziej. U mnie jest tak że zabijam nadbiegajacych strażników, czekam dla pewności jeszcze chwile i gdy tylko odejdę włącza się alarm. Oszaleć idzie.

Ale przynajmniej wiem jak przejść. Jeszcze raz dzięki

 

 

Edytowano przez DeSon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeSon Na twoim miejscu zaladowalbym wczesniejszy zapis/zrestartowal misje. Gralem w Medala czasach premiery, wiec nie pamietam, jakie sa mozliwosci. Dawne gry potrafily sie psuc i czesto pomagal np. restart misji. Nie wiem tez, czy grasz w klasyka, ale z jakiejs cyfrowki podpietej pod np. Steam czy klasyka-klasyka na plycie pochodzacej z jego czasow. Chodzi o to, czy masz aktualna wersje gry - z latkami. Medal jest z czasow ,,przedinternetowych", wiec wiesz - cos poszlo nie tak, to tak zostawalo. Chyba ze miales plyte typu CD-Action i akurat na niej patcha do gry albo dostep do internetu i takiego znalazles. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też grałęm w 2002 :) Pamietam że wtedy też się meczyłem na tej misji ale nie pomnę jak ją przeszedłem.  Tej starej płyty już dawno nie ma. Teraz Mam z GOG. Kombinuję z zapisami ale zawsze dochodzę do momentu gdy gra sprowadza się do obrony budki strażniczej :) Może zapominam o jakimś strażniku choć nie sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...