Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmaD

Czy CDA straciło klimat?

Polecane posty

Gość Marco.sm

Czy jak coś się zmienia to znaczy , że traci klimat, nie. Dobrze, że CD-Action się zmienia, idzie przynajmiej z duchem czasu. Dzięki temu trafia do większej ilości odbiorców. Ja się cieszę z tych zmian ponieważ idą w dobrym kierunku. Oby tak dalej. BRAWO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd-action napewno niestraciło klimatu tylko go zmieniło(na lepsze oczywiście).Stało się bardziej haryzmatyczne i chamskie(o ile się niemyle to co do chamskości można jeszcze podyskutować).Przez co zmieniło klimat i teraz dociera do szerszej grupy czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd-action napewno niestraciło klimatu tylko go zmieniło(na lepsze oczywiście).Stało się bardziej haryzmatyczne i chamskie(o ile się niemyle to co do chamskości można jeszcze podyskutować).Przez co zmieniło klimat i teraz dociera do szerszej grupy czytelników.

Na początku CDA nie mogło być chamskie bo było małym niechcianym pisemkiem na rynku i jakby byli chamscy to by sie nie sprzedawali (albo na odwrót :twisted: ), a teraz jak mają taką liczbe sprzedaży, to mogą wszystko, ale teraz to czasy sie zmieniły bo wyszedł taki Virus_, też nowe pisemko, a od początku chamskie :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czterooka_Sowa

CDA nie jest chamskie!!!!

A wszystkim narzekającym na "brak klimatu" zacytuję słowa piosenki (pewnie nigdy jej nie słyszeliście, bo jest dość stara):

Tu nie zawinił nikt

Więc nie szukajmy win.

Nie wrócą dawne dni

I to co było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Komar2

Całe te gadanie o stracie klimatu nie ma sensu. Widomo że ci co czytają CDA pare lat znudzi im sie to i będą narzekać że w cda nie ma klimatu. Ja czytam od 2 lat i jakoś dla mnie to klmat tam jest :!: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred

Wg mnie CDA nie tylko nie straciło klimatu, ale go (hmm, jakby to napisać...) zyskało jeszcze więcej. Wszystkie poprzednie zmiany wychodziły im na dobre, a zatem czego chcieć więcej? No, ale zobaczymy, gdyż na nr 100. zapowiadana jest kolejna zmiana... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie! cały czas jest tak samo z klimatem, tylko szata graficzna się zmienia (i dobrez bo coraz ładniejsza im wychodzi a i tak zmienią na 100 nr). nie mam pojęcia skąd takie zarzuty się biorą. głupoty gadają!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD
Całe te gadanie o stracie klimatu nie ma sensu. Widomo że ci co czytają CDA pare lat znudzi im sie to i będą narzekać że w cda nie ma klimatu. Ja czytam od 2 lat i jakoś dla mnie to klmat tam jest :!: :)

Nie zgodzę się z Tobą. Sądzę, że już długo czytam CDA, bo od czerwca 1997 i nadal mi się nie znudziło. Zresztą CDA nie może się znudzić. To jest niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

Moim zdaniem to CDA nie straciło klimatu. Po prostu samo CDA z numeru na numer (no, może trochę przesadzam) się zmienia. Co za tym idzie niektórzy mogą czuć jakby CDA traciło swój jakiś tam dawny klimat, ale dla mnie CDA dalej ma swój niepowtarzalny klimat, który wyróżnia je spośród innych pism growych... gierkowych, gro... eee, no wiecie o co mi chodzi. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred
Moim zdaniem to CDA nie straciło klimatu. Po prostu samo CDA z numeru na numer (no, może trochę przesadzam) się zmienia. Co za tym idzie niektórzy mogą czuć jakby CDA traciło swój jakiś tam dawny klimat, ale dla mnie CDA dalej ma swój niepowtarzalny klimat, który wyróżnia je spośród innych pism growych... gierkowych, gro... eee, no wiecie o co mi chodzi. :wink:

Może i klimat CDA się zmienia - ale sam musisz przyznać, że są to zmiany wyłącznie [wg mnie] na lepsze :) [jedyną zauważalną zmianą jest poziom listów w AR, no ale czy to wina redakcji?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo
Moim zdaniem to CDA nie straciło klimatu. Po prostu samo CDA z numeru na numer (no, może trochę przesadzam) się zmienia. Co za tym idzie niektórzy mogą czuć jakby CDA traciło swój jakiś tam dawny klimat, ale dla mnie CDA dalej ma swój niepowtarzalny klimat, który wyróżnia je spośród innych pism growych... gierkowych, gro... eee, no wiecie o co mi chodzi. :wink:

Może i klimat CDA się zmienia - ale sam musisz przyznać, że są to zmiany wyłącznie [wg mnie] na lepsze :) [jedyną zauważalną zmianą jest poziom listów w AR, no ale czy to wina redakcji?]

Oczywiście, że są to zmiany na lepsze! Ani przez chwilę nie miałem na myśli jakiś zmian na złe! :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą CDA nie może się znudzić. To jest niemożliwe.

O tak, świete słowa.

CDA w rzadnym wypadku nie straciło klimatu. Co do listów w AR to albo zacęliśmy mądzrzej pisać (no dobra, to było głupie :) ) albo po prostu Smuggler ma już dość odpowiadania na te wszelkie kretyńskie listy i zwyczajnie je olewa, co by nie było następnych z tekstami typy CDA nas obraża. Wzywam niniejszym wszystkich, którzy mają ochotę popastwić się nico nad CDA albo Smuglerem, do czynienia swej powinności :!: A Smuglera oczywiście wzywam do zrównania ich z ziemią :twisted: Dziwne, jak to ludzie zawsze lubią, jak ktoś dokopie komuś innemu, nieważne za co, ważne, że dokopie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szach

To nie Cd- Action traci klimat [ jak twierdzą „niektórzy” ]tylko oni się zmieniają i przestaje im się podobać dany styl, albo nowi redaktorzy zjawiający się na miejsce ich ulubieńców. Oczywiście występuje to tylko u słabych osobników i mieści się w marginesie błędu statystycznego.

Według mnie Cd - Action było, jest i [ mam wielką nadzieję, że jak najdłużej ] będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Wszelka zmia klimatu jest spowodowana chęcia zmiany czasopisma na lepsze. Redaktorzy zmieniaja swój styl i czekaja na reakcję czytelników. Jeśli bedzie pasowac tak zostanie. Ale nigdy , żadnej osobie nie bedzie pasowć wszystko. Dlatego odczuwacie brak chęci do czytania. Baaa.. ja też nie miałem chęci do przeczytania jedego z numerów CDA. Ale przeczytałem i poczułem się dziwie ( To nie te same CDA - zakrzyknałem) Jednak już następny numer był już pełny klimatu. :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lkwasny

Uwazam, ze Cda nie traci klimatu lecz go zmienia. Nie oczekujcie od pisma, ze sie nigdy nie zmieni, gdyz to niemozliwe. Jesli sie nie rozwijasz to sie cofasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macal

Cd-Action to porządna gazeta!!!

zasługuje na uznanie (ode mnie ;) ) dzieki niej jestem na bierzaco(tak jak zwykle )...i zawsze tak mi sie wydaje maja świetny klimacik (nie powiem co go zmacnia :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roven

Wszytko się zmienia, CD-Action też. Jest teraz po prostu inne, chociaz klimat i urok pozostał ten sam. Według mnie jest okiej, i to bardziej okiej, od wszelkiej maści konkurencji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd-Action to porządna gazeta!!!

Na twoim miejscu, to bym się modlił, żeby Smuggler tutaj nie zajrzał :) Jest na tym punkcie dosyć wrażliwy.

Pozostaje jeszcze taki mankament, że jak pismo się nieco zmieni, to dla jednych jest to zmiana na lepsze, dla drugich na gorsze. CDA próbuje dostosować się do większośći, ale nie jest przecież w stanie zadowolić wszystkich :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szach

Ooo... człowieku, odważny jesteś. Żeby tak otwarcie nazywać Cd - Action gaz*** i to jeszcze tam gdzie cię jak już kolega Browar zauważył, Smuggler znajdzie. Lepiej już uciekaj, tylko daleko... :)

A moim zdaniem Cd - Action przez te wzystkile lata tylko zyskało więcej [ o ile to możliwe ] klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Cd - Action przez te wzystkile lata tylko zyskało więcej [ o ile to możliwe ] klimatu.

Też tak myślę, ale jak już pisałem to kwestja gustu, a CDA wszystkich nie zadowoli.

jak już kolega Browar zauważył

Hehe ten tekst zabrzmiał jak na komunistycznej uczelni wyższej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strider

Texty o tym ze CDA traci klimat to jak dla mnie brednie. CDA jest gaz....czasopismem ( :D ) które się cały czas zmienia czy się to komuś podoba czy nie a skoro same CDA się zmienia to i klimat sie zmienia a jak dla mnie zmiany w CDA są zawsze na lepsze. Tak trzymać :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde nie wiem co za ludzie takie bzdury pisza o stracie klimatu.

Co Waszym zdaniem to jest strata klimatu ? (mowie do tych lolków co caly czas to walkuja). W ogole nie rozumiem tego pojecia. Ja tam od 30 numerow (przez tyle CDA kupuje) zadnej "straty klimatu" nie stwierdzilem. Pisemko jest coraz lepsze i zycze mu zeby bylo jak najdluzej na rynku. A te krety niech przestana z ta strata klimatu bo mnie mdli i kiedys obrzygam CDA (czego pozniej bede zalowal) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vkar Jak kupujesza CDA od 30 numerów to nie masz co za bardzo bluzgać na tych ludzi, bo właś nie w czasie gdy zacząłeś kupować CDA to było już po jego upadku. Że jest coraz lepiej to rzeczywiście prawda, ale mimo super gierek, nie ma juz szans na wyrownanie poziomu pisma z tym co reprezentowało sobą przed 2000 rokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strider
Vkar Jak kupujesza CDA od 30 numerów to nie masz co za bardzo bluzgać na tych ludzi, bo właś nie w czasie gdy zacząłeś kupować CDA to było już po jego upadku. Że jest coraz lepiej to rzeczywiście prawda, ale mimo super gierek, nie ma juz szans na wyrownanie poziomu pisma z tym co reprezentowało sobą przed 2000 rokiem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Buahahahahaha bobre, dobre :D ten dramatyzm

to było już po jego upadku
nie ma juz szans na wyrownanie poziomu pisma z tym co reprezentowało sobą przed 2000 rokiem.

hehehe. ja kupuje CDA od 1999r. (zaraz sie okaże że parwdziwy klimat CDA miało przed 1999r. :D :D :D ) to chyba moge sobie pobluzgac na tych ludzi co :?: No dobra teraz powiem krótko: Zdefiniuj ten upadek, napisz mi dokładnie o co własciwie chodzi ci z tym upadkiem :?: napisz czemu uważasz ze CDA stracilo klimat. Wypowiedzi sie uzasadnia (to tak na przyszłość) więc czekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...