Skocz do zawartości
Tesu

Ultrapanorama

Polecane posty

Witajcie,

Przymierzam sie do zakupu ultrapanoramy i chyba potrzebuje pomocy z wyborem konkretnego modelu. Chcialbym jakis fajny model, ktory bedzie dobrze sprawdzal sie przede wszystkim w grach. Obowiazkowo powinien wspierac G-Sync (nawet przez FreeSync). Innym waznym wymaganiem, z ktorego wolalbym nie rezygnowac, to zakrzywiony ekran. Fajnie jesli bylby tez sprzetowy crosshair. 

Poczatkowo myslalem o zakupie LG 34UC79G-B. Doszedlem jednak do wniosku, ze na jego 34 calach rozdzialka 2560x1080 bedzie raczej kiepsko wygladac. Majacy ta sama rozdzielczosc, ale mniejsza przekatna ekranu LG 29UM69G-B niestety nie ma zakrzywionego ekranu, wiec nie do konca mi podchodzi. Z kolei wyzszy model LG typu 34GK950F kosztuje juz troche powyzej kwoty, w jakiej bym sie chcial zmiescic (czyli 4 tysiace). 
Troche poszperalem w internetach i moja uwage zwrocily na siebie przede wszystkim nastepujace modele:

Acer Predator Z35P

MSI Optix MPG341CQR

MSI Optix MAG341CQ

Na ktory sie zdecydowac? Oczywiscie jestem otwarty na inne sugestie, na innych producentow, a sam monitor nie musi miec koniecznie 34 cali.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Nie orientuje sie w obecnej ofercie monitorow, ale polece Ci ta strone. Bardzo pomogla mi przy niedawnym wyborze mojego. Nie wiem o jak silnym zakrzywieniu mowisz, ale szczerze mowiac w ogole jej nie zauwazam - ani w necie, ani w grach. Mowie o promieniu krzywizny 1800 mm.

https://pcmonitors.info/reviews/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Na papierze wszystko wyglada dobrze =] Recek nie czytalem, ale pewnie Ty czytales. Nie wiem, jaka ma technologie typu FreeSync/GSync, ale doszukaj sie (raczej w recenzjach) jej zakresu i ustawiaj gry, by nie schodzic z fpsami ponizej dolnej granicy. Sam monitor o podobnych statach, ale bez HDRu (AOC Agon Black Editon) i jestem zachwycony. Imo ~35", 1440p w ultrapanoramie to z racji proporcji najfajniesza i najsensowniejsza wzgledem mocy obecnego sprzetu opcja na zmiane monitora, wiec raczej bedziesz zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...