Skocz do zawartości
Newczes

Monitor do RTX 1660 Super

Polecane posty

Witam,

niedawno złożyłem nowego peceta:

16GB RAM

Ryzen 3600

RTX 1660 Super

Monitor Dell’a 22” 1080p

Aktualnie gram w Cities: Skylines i Squad, obie gry śmigają ślicznie ale czasem w Squadzie dokuczają mi pixele. W grze często patrzymy bardzo daleko, przeciwnicy to wtedy małe kropki, które zlewają się z otoczeniem i mam wrażenie że przydałby się mi trochę lepszy monitor.

Pytanie do Was: Czy RTX 1660 Super pociągnie sensownie 1440p? Zakładając że najbardziej wymagające tytuły zostawię konsoli (zaraz w końcu nowa generacja)

Czy może rozsądniej będzie kupić większy monitor ale zostać przy 1080p.

Nie overclockowałem karty, może dam radę jeszcze troszkę z niej wycisnąć, w końcu to nvidia, jeżeli to da mi stabilne klatki w wysokiej rozdzielczości bez dużych poświęceń w jakości.

Pozdrawiam i z góry dziękuje!

 

Edytowano przez Newczes
Budżet wyssany z palca, usunąłem bo nie o budżet tu się rozchodzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Newczes napisał:

Czy RTX 1660 Super pociągnie sensownie 1440p? Zakładając że najbardziej wymagające tytuły zostawię konsoli (zaraz w końcu nowa generacja)

GTX 1660 Super. ;) Przy bardziej wymagających tytułach trzeba będzie mocno przyciąć detale - link. Jednak w wymienionych tytułach pewnie będzie w porządku, tj. o Cities: Skylines nie ma się co martwić, a w Squad chyba przyda się lekko obniżyć jakość grafiki.

Jeśli będziesz kiedyś zmieniał kartę graficzną, to można wziąć coś przyszłościowego - jakiś ekran 27" IPS WQHD 144 Hz, np. LG 27GL83A.

 

Gdybyś nie chciał za dużo wydawać, to możesz wziąć ekran 24-25" IPS FHD 144 Hz, np AOC 24G2U - ostatnio, gdy jest dostępny, można go dostać za ~ 1000 zł. Dość niedawno kosztował 800-850 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...