Skocz do zawartości

Zagadki książkowe


M4TEK

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dobrze Shadow :) Chodziło o "S.T.A.L.K.E.R: Piknik na skraju drogi", a "kochana" odnosi się do uczuć, jakie mamy na pikniku - tzn. że jest nam tak radośnie, wesoło i miło, bo w końcu to piknik w "urokliwym miejscu" - choć ZONA to nie jest "urokliwe miejsce" :D Dziwny rebus, co nie? :D (Bo musiałem coś wymyślić, a przyszło mi na myśl takie coś...). Zadawaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś prostego.

Ale żeście się złoili ? patrzyłem na nich z obrzydzeniem.

Pierwszy pierdnął, Drugi beknął. Nie była to odpowiedź, jakiej się spodziewałem.

Major Domo: To faktycznie oni, ale prosiłbym też o podanie opowiadania. Od razu mówię, że cytat ten nie pochodzi z Młota na czarownice. ;]

Vania, ookamis: Cytat pochodzi z Łowców Dusz. Teraz proszę o konkretne opowiadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam książki pod ręką, więc strzelam - ponieważ ta sytuacja wydaje się pasować do powrotu Bliźniaków, wysłanych przez Mordimera w teren celem zdobycia informacji przy kielichu - obstawiałbym opowiadanie Wąż i gołębica bądź Siewcy grozy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk czy coś nowszego? Bo jakby patrzeć w starsze rzeczy tu szukałbym w Sienkiewiczu, jak nowsze to Sapkowski.

To mam II kandydatów [hmm, to zgodne z regulaminem? :D]

- Sienkiewicz, "Potop"

- Sapkowski [coś z "Trylogii Husyckiej"...] strzelę, że "Narrentorum"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...