Skocz do zawartości

Zagadki książkowe


M4TEK

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Koktajl Królewna Śnieżka był to wynalazek pewnego miejscowego weterynarza, który sczezł z przepicia jeszcze przed wojną, ale jego pomysł nadal straszył. Koktajl robiony był w jakiś mętny sposób, na bazie mleka i proszku do pieczenia. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków miał siedem procent, Królewna Śnieżka i dwunastu krasnoludków ? dwanaście, Królewna Śnieżka i czterdziestu rozbójników ? czterdzieści, a ostatni: Królewna Śnieżka i kompania gwałcicieli miał dziewięćdziesiąt sześć procent i nie zawierał już wcale mleka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż to za dziwne zaklęcia? Przywołanie śnietych ryb i atak motylków- zabójców??

-przecież wiesz że czary mi nie wychodzą od czasu gdy zapadłem na ten magiczny katar.

-Aaaaarghaaaaaa

nie są to cytaty żeby nie było tylko mniej więcej oddana częśc wątków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi o Grahama Mastertona, ale nazwy książki niestety nie pamiętam. Także macie mocną podpowiedź. A wiem, że o Mastertona chodzi, bo chciałem jakiś czas temu tę książkę sobie kupić, tylko nazwa mi z pamięci wyparowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie w tomie 6 mrocznej wieży Pieśn Susanah drzwi w jaskini mannich prowadzące do nowego jorku w roku 1999 miały "runę" (nie wiem jak to powiedziec) oznaczającą Nieodkryte

edit:

redron ale dopiero w 6 tomie ich użyli

edit 2:

redron jak mnie nazywasz??

może jeszcze chodzi o Sklepik z Marzeniami i rozdział CODA(Nieodkryte)

edit3:

down: black shadow kto powiedział o runie!?!?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...