Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

[Wordpress blog] Błąd przy instalacji

Polecane posty

Chciałem zainstalować na moim serwerze (000webhost.com) Wordpressa - bloga.

Wpisałem poprawne dane o bazie danych (skopiowałem ze strony), ale napotkałem błędy, oto screen:

x.jpg

W czym tkwi problem? Plik install.php jest już w odp. folderze - niestety bez zmian. Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wujem Google znam się bardzo dobrze i często pytam go o radę.. ale cóż, chyba nie mam wyboru i tym razem muszę go spytać - jak wyjdzie, to napiszę, że temat nieaktualny.

/edit/

Wrzuciłem ponownie pliki na serwer i większość problemów zniknęła, ale pojawiło się:

Fatal error: Call to undefined function is_admin() in [część adresu usunięta przeze mnie]/wp-admin/includes/comment.php on line 159

Niestety Google milczy w tej sprawie, jak już coś znajdę, to niestety nie ma tam rozwiązania..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesadziłem - w każdym razie przejrzałem pierwsze 2 strony i niewiele się dowiedziałem. Być może rozwiązaniem problemu byłoby nadania praw [chmody to chyba było] 0644, ale nie wiem jak to zrobić w FileZilla (dawniej używałem Smart FTP).

/edit/

Jakoś doszedłem. Sprawdzę, czy zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. Nie ma sensu nadal w tym siedzieć, chciałem mieć blog na własnym serwie z możliwością dostosowania layoutu, ale widzę, że nie dam rady, a niestety Wordpress jest najlepszy. Mówi się trudno.

EDIT

Problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...