Skocz do zawartości
Miszka202

Po właczeniu ps 4 pojawia się czarny ekran, ale dźwiek jest

Polecane posty

Witam, mam problem z playstation 4, otóż wczoraj zakupiłem tą jakże kozacką konsole, podąłczyłęm zaktualizowałem i zacząłem przygode z grą. Dzisiaj po właczeniu jej zauważyłem czarny ekran, nic się nie wyświetlało, zazwyczaj jak nic nie jest podłaczone albo nie czyta urzadzenia podpietego pod hdmi to wyskakuje na tv komunikat o braku sygnału, a tu jedynie czarny ekran widniał co dziwne dźwiek był, słyszałem jak podczas poruszaniem gałkami, przemieszczam się miedzy opcjami, ale nic nie widziałem. wyłaczyłęm i właczyłęm konsole, tv ale to nic nie dało, dopiero gdy dwa razy przepiąłem hdmi w drugie gniazdo, a następnej ponownie w to samo, wyświetliły się sumy, wiecie takie białe mrówki jak to było w starych tv gdy nie łapało sygnały z anteny, a po chwili pojawił mi sie obraz z konsoli, było super,  wyłaczyłem ja właczyłem znowu i tak później to samo, aż do teraz, ponownie ta sama sytuacja. Teraz obraz jest, ale nie wiem czy wina ustawień tv, czy konsoli może. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podpiąć inne urządzenie tym samym kablem do telewizora.

Jeśli nie będzie obrazu to wina gniazda w TV albo kabla. Sprawdź inne gniazdo w TV.
Jeśli będzie obraz (to bardziej prawdopodobne) to wina gniazda albo retimera w konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam mam podobny problem. Dźwiek jest ale obrazu nie ma. Zmieniałem kable nie pomaga. Konsola ma około 1.5 roku użytkowania i dość czesto z nią się przemieszczam (czesto wypinam kable z niej). Czytałe że mógł się uszkodzić port HDMI lub APU. Czy wymiana samemu portu to trudna sprawa? Właśnie jade do kumpla by podłaczyć ją pod monitor lub telewizor. Czy może to być wina softu konsoli bo jakimś update'cie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...