Skocz do zawartości
Swatro

Jaki laptop gamingowy do 2500?

Polecane posty

Witam,

nie znam się na laptopach a szukam najlepszego w tym przedziale cenowym.

  • Cena. 2500 najlepiej, ale mógłbym dopłacić jakieś 300 zł...
  • Główne zastosowanie. Na pewno do gier :) Chciałbym mieć osobisty komputer, abym w przyszłości miał też więcej czasu aby np. stworzyć grę, lubię też rysować, montować i obrabiać muzykę więc do tego też będzie mi służył. Zawsze to lepiej mieć coś swojego niż dzielić z bratem :pp
  • Rozmiary. Ekran jak największy : D Ale przekładam wydajność nad wielkość.
  • Mobilność. Nie przejmuję się tym aspektem.
  • System operacyjny. Windows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swatro Nie ma opcji kupic jednak peceta? Gamingowe laptopy to produkt dosc luksusowy, wiec zawsze zaplacisz duzo wiecej niz za peceta z takim samym configiem. Zle laczy sie to z tym, ze sam pecet za 2800 PLN bedzie absolutnym sensownym minimum do najnowszych gier, a dochodzi jeszcze koszt peryferiow, jesli nie masz np. monitora, myszki, klawy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi też o mobilność. Lapka sobie przeniosę gdzie chce, a i do szkoły się przydać może, albo jak do kogoś przyjdę. Widziałem niezłe lapki za 2600 z np. Gtx 1050.

Komputer mam w domu bardzo dobry,  dziele go z bratem. Nie ma sensu kupować kolejnej skrzynki, tu przyda się laptop, gdy ktoś przyjdzie, czy to kolega czy dziewczyna :))

W większe tytuły pogram na komputerze, w to co się da to na lapku

Edytowano przez Swatro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi też o mobilność. Lapka sobie przeniosę gdzie chce, a i do szkoły się przydać może, albo jak do kogoś przyjdę. Widziałem niezłe lapki za 2600 z np. Gtx 1050.

Komputer mam w domu bardzo dobry,  dziele go z bratem. Nie ma sensu kupować kolejnej skrzynki, tu przyda się laptop, gdy ktoś przyjdzie, czy to kolega czy dziewczyna :))

Chodzi o to, żebym mógł w  pograć, porysować, po montować czasem i zajmuje się też fan dubbingiem więc, lepiej to robić u siebie w pokoju :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swatro Rozumiem. Nie znam sie na rynku laptopow, wiec modelu nie polece, ale podpowiem, ze dzisiejszym sensownym minimum do najnowszych gier, ktore mozna liczyc, ze starczy na pare lat jest 6-rdzeniowy i 12 watkowy procesor (od biedy 4/8, ale tu juz jest na absolutny styk) i karta rzedu 1650 Super, a najlepiej 1660S. Taki sprzecik pozwala pograc w rozdzielczosci FullHD na wysokich detalach i 60 fpsach w najnowsze gry. Na twoim miejscu powiekszylbym budzet lub poczekal, az cos takiego bedzie mozna wyrwac za podobne pieniadze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo IdeaPad L340 z kartą 1650 kosztuje 3k. Możesz też spróbować ogarnąć przed zakupem out of warranty voucher na Paviliona.

HP Pavilion Gaming 15 i5-9300H/8GB/256 GTX1650

HP Pavilion Gaming 17 i5-9300H/8GB/256 GTX1650

Modele z kartami 1660Ti są wydajniejsze, ale też droższe.

HP Pavilion Gaming R7-3750H/8GB/512 GTX1660Ti 144Hz

ASUS TUF Gaming FX505DU R7-3750H/8GB/512

ASUS TUF Gaming FX705DU R7-3750H/8GB/512 120Hz

Osobne dokupienie systemu wyjdzie taniej, co w przypadku ograniczonego budżetu ma znaczenie. 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...