Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mic_m3

Najfajniejsi bossowie

Polecane posty

Najfajniejszy boss był w Wiedźminie, a mianowicie Królowa Kikimor i Bestia w z I pierwszego aktu. Oba było bardzo trudno pokonać za pierwszym razem. Trzeba się było sporo namęczyć albo liczyć na ewentualnego buga.

Przyznam, że bossowie z Wiedźmina byli dość fajni. ^^ Ale nie zgodzę się z tym, że trudno ich było pokonać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake 2 - No nie wiem czy ktoś grał w starą dwójkę(no ja też nie ale mój tata grał to ja patrzyłem ;p) to mi się podobał ostatni boss(tylko jego pamiętam xd) to był taki latający robot z dwoma BFG, a po rozwaleniu wyłaził z niego inny robot już nie latający i miał jedno BFG(no tylko tyle pamiętam xd)
On nie latał. Reszta się zgadza.

Jego pokonanie nie przysporzyło mi większych problemów, o wiele ciekawsze było zwiedzenie ukrytej komnaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsi bossowie ... chyba :

Dark Prince z PoP:TT - mimo iż nie odbywało się z nim jako takiej walki, to sama świadomość tego że nasz Prince walczy ze swoim alter ego jest świetna i zasługuje na ten tytuł.

Vergil i reszta z DMC 3 - fenomenalne postacie i równie dobra walki. Te momenty na długo się pamięta.

Smoki z Gothic II - te charaktery, ta pogarda dla ludzi i ta siła, składa się na idealnego bossa ;)

Alma z FEAR - nie wiem czy można ja nazwać bossem, ale jedna z lepszych tego typu postaci.

wiecej nie pamiętam, ale jak mi się coś przypomni to z pewnością jeszcze tu napisze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bossowie w Painkillerze potrafili wbić w ziemię : D

Giants: Citizen Kabuto: Kabuto - potężny stwór z ogromną paszczą wypełnioną ostrymi zębiskami. Więcej nie trzeba mówić ;P

Half-Life: finałowy boss. Jak go zobaczyłam - rotfl.

Tomb Raider Anniversary: T-Rex, nieźle się z nim walczyło. A poza tym uwielbiam dinozaury.

Sudeki: Zmechanizowany przyjaciel - Krenn - jak go można nie lubić? To taka miła, bezduszna i bezlitosna maszyna *.*

Sudeki: Syreno-podobna Nassaria - ciekawie wyglądała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smithy z Super Mario RPG na SNES. Gość miał 9000 HP, a moi zadawali na turę małe obrażenia (każdy po 100 - 150)... walka trwała godziny, ale pokonałem dziada!

Vladimir Lem z Max Payne 2 - całkiem fajna walka

Constantine z Thiefa - Absolutny klasyk ("Open to me!" Open my way!")

Sherincal z Icewind Dale II - za fajny wygląd i absolutnie świetny track towarzyszący walce z nią.

Sibrand i Al Mualim z Assassin's Creed - bardzo fajne walki

I-No z GGXX Reload - za WYGLĄD i za bycie fajną postacią do walki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z Królową Kikimor była o tyle fajna, że byłem mokry od potu i myślałem, że popuszczę. Myślę, że to był najtrudniejszy boss w Wiedźminie. Dodam też że ze Strzygą miałem kłopot, jak już wspominałem nie zabrałem miksturek i aż do świtu uciekałem jej w koło nagrobka. Pamiętne: `ufff`, gdy co jakiś czas nas leczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda walka z Dante, oraz archaniołami z DMC4, no i Sanctus

Jeszcze Tyfon z Titan Questa, pamiętam jak tego **** biłem pierwszy raz - postacią robioną wg własnego widzi-mi-się. Zajęło mi to wtedy jakieś 45 minut, dwa razy wracałem do wioski po potiony, z 10 razy padłem :P

Potem zacząłem od nowa grać, tym razem wiedząc jak dobrze rozdawać staty i szukając epickiego i legendarnego ekwipunku - wtedy Tyf zajął mi jakieś 5 minut :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy są dosyć nietypowe

"Ten na chmurce", czyli bóg z greckiej krainy z Kangurka Kao 1. Walka cholernie trudna, podchodziłem do niej ze dwadzieścia razy. W ogóle ta gra jest niesamowita, a wspomnienia jeszcze lepsze. Widziałem wersję na PS2 i GameBoy'a, więc seria musi być całkiem znana poza granicami naszego kraju.

Kabuto. Nie za samą walkę, ale za świetne intro do niej (te credistsy :) ). Ona sama polegała na schowaniu się w kąt, gdzie kabuto nie mógł nas uderzyć, tylko podskakiwał i ryczał.

I-No z GGXX Reload - za WYGLĄD i za bycie fajną postacią do walki:)
Dizzy bardziej zmysłowa, tzn. lepsza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege 1- Nie był to, może finalny boss, lecz walka z nim to była sztuka. Goblin odziany w wielki mechaniczny kostium. Raził kilkoma rodzajami broni. Dopasowywał się to sposobu walki gracza i sam przejmował inicjatywę. gra z 2003r. a kiedy przechodzę sobie singla jeszcze raz to za każdym razem jestem zaskakiwany. Jak na tamte czasy, świetne Al. Pełen szacunek dla projektantów.

Dungeon Siege 2- Również nie jest to boss finałowy a jedynie Złodziej, którego spotkać mamy szanse w każdej chwili lecz nie zawsze uda nam się go spostrzec. Jeżeli już go przyłapiemy to drugą parą kaloszy jest jego unicestwienie. Dlaczego ? drużyna musi być nastawiona ofensywnie w rozwoju. Jak szybko się pojawia łotrzyk tak szybko znika.

@Risin mam wrażenie, że ta ukryta komnata to w Quake1 po przejściu czterech poziomów się znajdowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka nowych typów:

1.Dark Savant z Wizardry 8 - boss opcjonalny, ale w sumie nie taki trudny do ubicia. Już na początku walki miałem 5/6 postaci (jeden wojak zdechł wcześniej i nie było czym go ożywić), ale walka była dość krótka a straty minimalne.

2.Hitler z Wolfensteina 3d - jak na tamte czasy to świetne wrażenia były...

3.Tym razem nie boss w sensie stworzenie tylko cały level. Final Cave z Cave Story. Jak się przejdzie wcześniejsze levele byle jak, jest dość łatwa. Jednak przy "lepszym" przejściu, jest bardziej przerąbana niż walka z końcowym bossem (a właściwie ich trójką). Dość powiedzieć, że przy wejściu poziom każdej broni spada do 1, więc polegać musimy głównie na ulepszonym plecaku odrzutowym. Przejście niektórych fragmentów wymaga małpiej zręczności, a najdrobniejsza pomyłka kończy się kolizją z miną. Oczywiście żadnych sejwów w jaskini nie ma.

Co do postaci z Guilty Gear, dla mnie Millia Rage zmiata wszystkie inne panienki z powierzchni Ziemi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...