Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mic_m3

Najfajniejsi bossowie

Polecane posty

DMC 4 jak dla mnie miażdży odnośnie bossów. Angelo Credo, Zbawca, Angelo Agnus - na długo utkwią mi w pamięci.

Warto wspomnieć o Ninja Blade, gdzie bossowie byli naprawdę nieprzeciętni. Szczególnie utkwiły mi w pamięci walki ze: Skoleks, ojcem Kena, Hydrą Gromową.

Prince of Persia (wszystkie części) - to oczywiście: Bliźniaki, Aryman, Dahaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier, w które grałem to bedzie:

Z wiedzmina kosciej mi sie podobal,

Z DMC4 to ogolnie wszyscy i

Z Ninja Blade'a tez wszyscy, a szczegolnie ojciec Kena, ten jego kolega co z ojcem był (zapomnialem jak sie nazywa) i hydra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scarecrow z Batmana - wielki boss, z którym walka odbywała się w sposób oryginalny. Choć w przygodach Batmana z Azylu Arkham było wiele świetnych przeciwników - tego zapamiętam najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka najlepszych bossów

2. Gears of War - Genarał Raam - Fajny Boss, ale cholernie trudny do pokonania, ale tylko w singlu , w co-opie bardzo łatwy do załatwienia :tongue:

1. Grand Theft Auto San Andreas - Big Smoke ale trochę mi go szkoda

gdy w połowie gry dowiadujemy się że on i Ryder nas sprzedają to można cholery dostać choć pod koniec naprawdę mi szkoda tylko Big Smoke'a [Ryder nie przekonał mnie do siebie]

P.S

Najbardziej rozczarował mnie Korpser z Gears of War - najlepiej wyglądający boss w całej grze ale bardzo ale bardzo słaby [na Insane załatwiłem go bez kooperacji, a kto by tego nie dokonał] :tongue::tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry PC to mam 2 faworytów. Diablo (Diablo II) oraz lucyfer (Painkiller). Z tym pierwszym mam mnóstwo wspomnień, które do dziś powodują u mnie ciarki na plecach :) Jeśli o painkillera chodzi to "fajność" bossa objawia siew tym, że strasznie długo próbowałem go "rozgryźć".

Natomiast jeśli chodzi o gry konsolowe. Powiem jedno: Psycho Mantis. Ci co go znają.... wiedzą co mam na myśli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...