Jump to content
mic_m3

Najfajniejsi bossowie

Recommended Posts

Ciężki wybór. Napewno Sam z Mafii. Był wierny Saleriemu ale to Tommy miał lepszy refleks ;p

Do takich najfajniejszych bossów zalicza się również śniący z Gothica ( inaczej sobie go wyobrażałem przez całą grę).

Jeśli można w tym temacie to najgorszym bossem jak dla mnie był ożywieniec z ost. misji Return to Castle Wolfenstein. Spodziewałem się bardziej wygórowanego przeciwnika po tak trzymającej za klejnoty grze.

Moim ulubionym bossem był Kane z Turoka. Również cięzko (i fajnie) walczyło mi się z T- Rexem, który też był w Turoku. Miło wspominam walki z bossami z Serious Sama.

Edited by cindra

najfajniejszym bossem był król Gonu w wiedźminie, co prawda pokonałem go za 1 razem, ale był niezły

najtrudnieszy był chyba ostatni boss prototype'a, o ile się nie mylę

a najgorszy boss, jakiego pamiętam?- Dimitri, chociaż nie był bossem, a jedynie ważną postacią, którą się zabijało

Najbardziej do gustu przypadł mi Vergil z DMC, za jego podejście do życia i charakter. Za ogólną "fajność" walki numerem 1 jest dla mnie Dahaka z Prince of Persja, przez całą grę wydawał się być niepokonany i było tak przez części pojedynku, ale na koniec sposób w jaki został ostatecznie pokonany był niesamowity.

Zdecydowanie Warcraft III - Battle for Mount Hyjal. Może niespecjalnie trudna, ale epickość aż przeciekała z ekranu, ahhh....

Co do reszty, kilka bossów z Rayman`a szczególnie przypadło mi do gustu, jednak nie pamiętam nazw, niestety...

No i oczywiście WoW - Onyxia, Sapphiron, Kel`Thuzad, Illidan, Kil`Jaeden - długo by wymieniać, a każdy z nich jak najbardziej zasłużenie wyniesiony na piedestał:)

Niezłe bossy są w "Tenchu 2" - Gra niestety na konsolę.

A z PC to, Gothic 1,2, Prototype, Wiedźmin

Edited by Koxiarz

D'Sparil z Heretica rządził :yes: Pamiętam jak się męczyłem żeby go utłuc, ale radość po zwycięstwie- bezcenna :smile: Jeszcze dość mocny był Tyfon z Titan Questa, ale może to dlatego że skopałem postać :blush:

Dobrze wspominam bossa z gry Prototyp, fajnie się z nim bawiło w kotka i myszkę naparzając go wszystkim co pod ręką ;]

W Lost Planet był też fajny boss nie pamiętam w której planszy ale trzeba było mu najpierw odnóża odciąć ;]

Na koniec klasik :P 3 barci z pod tytułu Diablo ;]

W Lost Planet był też fajny boss nie pamiętam w której planszy ale trzeba było mu najpierw odnóża odciąć ;]

Zapewne chodzi ci o tego, tak? Bardzo sie mi on podobał. Taki wielki, pająkowaty i wytrzymały potrwór. Z początku nie mogłem sobie z nim poradzić, bo nie mogłem szybko rozwalić mu tych nóg, lecz potem szło szybko. Jedna noga, druga noga, ŁUP!, czaszka, kończyny odrastają i znowu... I tak w kółko, aż padł. Jeden z ciekawszych bossów w całej grze.

Co do bossów, to w Crysisie Warhead bardzo mi sie podobała ta taka wielka maszyna na 4 kończynach. Jedna była w 2 połowie gry. W zabiciu jej pomagali mi kumple z drużyny. Była niezła jatka. Trzeba było walić z wszystkiego co najlepsze było pod ręką. Najbardziej upodobałem sobie na niego wyrzutnie granatów i rakiet. Nieźle w kość potrafiły dać jego 'mali kumple'. Wystarczyła zwykła szturmówka. Najgorsze co było, to ten jego promień zamrażający wszystko co sie napatoszyło po drodze.

2 z nich, ale jakaś nowa wersja tego poprzedniego była pod koniec. Gdyby nie tamta wyrzutnia plazmowa, to walka byłaby o wiele dłuższa i trudniejsza. Najlepszym sposobem była szybka ucieczka do hangaru, uważając na jego promień. W odpowiedniej chwili sie wychylać najlepiej i strzał prosto w pysk :happy: Crysis Warhead co do bossów był mniej więcej tak samo emocjonujący i przyzwoity co jedynka...

Mi się najbardziej podobał William z Montferrat w Assassynie. ale bardzo lubiłem zabijać Kuroliszka i Azara Javeda w Wiedźminie :D

Napewno Al Mualim z Assassin's Creed do tego Bliźniacy z PoP:TT i na koniec mój ulubiony Mefistofeles z NN jego pamietam najlepiej bo prawie zawsze przekupywał na swoją stronę Lady Aribeth ;p

Oczywiście nigdy nie zapomnę Vergila z DMC 3. Moment kiedy Dante rozpłatał go prawie na pół a "Lady", strzeliła

swojemu ojcu w głowę

był niesamowity.

Mi się najbardziej podobał William z Montferrat w Assassynie. ale bardzo lubiłem zabijać Kuroliszka i Azara Javeda w Wiedźminie :D

Mi też sie nawet podobał ten gościu. Jedno z najtrudniejszych zabójstw w grze według mnie. Trzeba było się nameczyć i być ostrożnym, by go zabić. A później świetna ucieczka z zamku... Gdy pierwszy raz przechodziłem gre nie mogłem sobie poradzić i potem chyba gdzieś za 5 razym dobrze mi sie udało.

Co do kuroliszka, to nie był on bossem w Wiedźminie. Kuroliszków w tej grze jest bardzo wiele.

Guest Altair1404

Ostatni boss w Kronikach Riddicka: Assault on Dark Athena -

mrs. Revas (wybaczcie prywatę, ale tak sobie ją nazwałem.

:D

. Nie żebym był zaskoczony postacią bossa, ale ta walka i ta "pożegnalna rozmowa... Jest w tym to coś.

Super bossem był ten taki wkoksany niemiec na końcu nowego Wolfensteina, który też używał mocy Woalu no i jeszcze Al Mualim z z Assasin's Creed był fajny :)

Dla mnie to wszyscy bossowie z God of War II trzymają najwyższy poziom. Walki są wymagające, satysfakcjonujące, a smaczku dodają efektowne finishery w formie Quick Time Events(wcisaknie klawiszy pokazanych na ekranie).

Boomer z Left 4 Dead xD

Jest piękny, kiedy nagle wyskakuje za rogu i rzyga na ciebie cieczą przyciągającą zombie, albo skacze na ciebie z dachu....niesamowity! Chwała Valve za to, że w trybie Versus pozwolili ci się w niego wcielić!

Przypomniałem sobie o jeszcze jednym bossie z bardzo ciekawej gry Mafia. Co prawda nierealne bo tzreba było trochę w niego kul wpakowac, a to tylko człowiek. Jednakowo bardzo mi się podobała walka z

Samem

Dla mnie fajni byli bossowie z DMC4. Cele zabójstw i ostatni boss w Assassins Creed. Może jeszcze dodam choć nie bossowie to każdy przeciwnik z Street Fighter IV. No i jeszcze wg mnie

największy skurczybyk i zdrajca Big Smoke

z GTA:SA

Używaj spoilerów - Pzkw

Generalnie najmilej wspominam bossów ze stareńkiego Duke Nukem 3D, a właściwie to w jaki sposób Duke się z nimi rozprawiał :diabelek: