Skocz do zawartości
p4v

Fotel z podobnym siedzeniem jak SecretLabs Titan do 2 tys

Polecane posty

Czy na polskim rynku jest fotel, który nie ma listków po bokach siedzenia jak SecretLabs? Nie chcę żeby wbijały mi się w uda, które mi się rozlewają jak usiądę :P  Mam 180cm i 90kg i szukam szerszego fotela. Wykończenie materiałowe. 

Niestety SecretLabs nie jest dostępny, a najbliższy preorder doleciałby do mnie w czerwcu.

Myślałem nad https://www.morele.net/fotel-akracing-core-ex-wide-czarny-ak-ex-exwide-bk-5539404/ ale on ma właśnie siedzisko z listkami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p4v Polecilbym Ci jednak celowac w jakosciowe fotele biurowe/ergonomiczne, a nie gamingowe. Twoj budzet pozwala kupic absolutnie topowy fotel z pelna regulacja wszystkich elementow i ze swietnych materialow, wiec nie marnowalbym go na fikusne gamingowe konstrukcje. Zorientuj sie w ofercie lepszych marek fotelowych z nie-gamingowego segmentu i zauwaz, ze z jakiegos powodu ich produkty nie posiadaja tak dziwacznych ksztaltow i wyprofilowania jak gamingowe. Po prostu nikt nie robi takich foteli. Producenci foteli gamingowych wzniesli ergonomie na wyzszy, niedostepny innym poziom?

I pamietaj o najwazniejszym - w kwestii fotela miast sluchac rad i polecen modeli nalezy osobiscie posadzic dvpe :]

Edytowano przez SolInvictus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SolInvictus napisał:

I pamietaj o najwazniejszym - w kwestii fotela miast sluchac rad i polecen modeli nalezy osobiscie posadzic dvpe :]

Akurat mam małe wymagania co do komfortu, bardziej chodzi o zdrowie. Siedziałem cały czas na krześle salonowym i mojej pupci nie było źle, ale odkąd przeszedłem na pracę zdalną to już zdecydowanie za dużo siedzenia na krześle, bo praca + gaming po pracy :P Potrzebuję coś co nie będzie mi wchodzić w uda i zapewni dobre oparcie na kręgi lędźwiowe i szyję, żeby nie schylać się do biurka.

Ewentualnie chyba dobrym zamiennikiem będzie 
https://spcgear.com/products/eg950/ tylko że w pracy mam fotele z półki ~900zł z taką poduszką za siatką i ona lubi uciekać lub cały mechanizm się psuje i jest luzem wsadzona. Troszkę jestem nieprzekonany do tego rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p4v Jesli chodzi o zdrowie, bez namyslu skierowalbym swoja uwage w kazda inna strone niz fotele gamingowe. Troszke doswiadczenia z roznymi fotelami mam (w tym jednym gamingowym), ale nigdy nie byly to produkty z tak wysokiej polki jak twoj budzet. Aktualnie siedze na fotelu wszystkich Polakow - Ikea Markusie w opcji skorzanej. https://www.ikea.com/pl/pl/p/markus-krzeslo-biurowe-glose-czarny-robust-czarny-40103100/

Bardzo cenie sobie miekkie siedzisko i wysokie, siatkowane oparcie. Miekkie siedzisko, z ktorego nie zjezdza tylek i oparcie, ktore siega ponad glowe to podstawa. Co do siateczki, jest super (wygoda, wentylacja). Poduszka u mnie kompletnie sie nie rusza i jest schowana pod oparciem, co mi odpowiada. Brak mu jednak regulacji podlokietnikow, ale ich wysokosc i kat akurat szczesliwie mi przypasowala.

Nieszczegolnie odpowiadaja mi krzesla z oparciem wyprofilowanym dosc wypukle na wysokosci krzyza. Dla mnie to po prostu niewygodne w momencie calosciowego oparcia tulowia i glowy. Mialem wczesniej ,,fotel prezesa", ktory nie mial owego uwypuklenia i bardziej mi to odpowiadalo. Mysle, ze samo uwypuklenie czy poduszka sa nawet wartoscia dodatnia, ale sek tkwi w ich dopasowaniu do konkretnie twojego ciala.

Jesli nie chcesz chodzic po sklepach (przyjmujac, ze beda otwarte), zamowilbym tych krzesel pare i zostawil sobie najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...