Skocz do zawartości
Blaznik

Kabarety

Polecane posty

Bardzo lubiłem Kabaret Mumio, szkoda że już nie gra a jedynie występuje w reklamach Plusa (de facto genialnych)

Bardzo uśmiałem się na skeczu pt "Zatłoczony Autobus" ale tej dłuższej wersji zrobionej z połączonych sił kabaretu Łowcy. B, Grzegorza Halamy i właśnie Mumio, zwłaszcza że w tym skeczu utożsamiałem się z jednym z bohaterów (nie, nie napisze z którym :>)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś moim ulubionym kabaretem był Ani Mru Mru, lecz dzisiaj jest nim bezkonkurencyjnie Neo-Nówka, najbardziej podoba mi się skecz gdy Bóg rozmawiał z Lucyferem. Bardzo lubię również grupa MoCarta- za talent.

Edytowano przez EverybodyLies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądając 12 Mazurską noc kabaretową, bardzo się uśmiałem. Trzy godziny porządnej dawki śmiechu. Jednak kilka kabaretów trochę przynudziło, mieli nowe skecze, ale kilka dowcipów ze starych zapożyczyli, lecz ogólnie było OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był raj dla miłośników śmiechu 4 godziny kabaretów, na TVP2, tylko szkoda, że kabaret Moralnego Niepokoju miał tylko jeden skecz, ale za to jaki o jadłopodawcy. Cieszy również to, że kabaret Skeczów Męczących dodał coś nowego do starego skeczu o piosenkach na euro 2012, i ogólnie duża liczba nowych skeczy. I bardzo fajny prowadzący Koń Polski :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj niemały ból głowy związany z wyborem stacji na wieczór. Kabarety można było obejrzeć nie tylko na dwójce, ale i w Polsacie. Ten drugi program kusił jubileuszem krakowskiego Kabaretu pod Wyrwigroszem, działającego już 15 lat. Początkowo zdecydowałem się na ofertę komercyjnej stacji, ale przy mniej ciekawych lub dobrze znanych mi skeczach przełączałem się na TVP2. Dzięki temu miałem niewątpliwe szczęście trafić na wspomniany przez pikaza512 skecz o jadłopodawcy, który wczoraj IMO przebił wszystko :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Ani Mru Mru, Moralnego Niepokoju, Neo-Nówkę... i Limo ;)

Nie przepadam za Rakiem i Grupą MoCarta...

Dla mnie najlepszymi kabaretami są Neonówka (Adam poprostu wymiata, Krzynówek i Wójt)

Oraz Ani MruMru: "Legendę o smoku" znałem na pamięć, a i Hipermarket jest niezly.

Ogólnie Uwielbiam wszystkie kabarety i zawsze oglądam jesli tylko sa w TV.

U mnie podobnie :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja zachwyciłem się ostatnio Kabaretem Limo, chłopaki i piękna dama, mają naprawdę świetne pomysły, ich skecze miażdżą, w szczególności teksty Gizy. Ich parodie są świetne. Tu jedna z nich

. Warto przeglądnąć ich inne filmy, bo są naprawdę świetne, taki nowy nurt w kabaretach. Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze konam ze śmiechu słuchając Kabaretu Moralnego Niepokoju. Oni mają tyle skeczy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Moje ulubione to: "Krzyżówka"; "Ojciec i Mariusz"; "Historia Świata wg. KMN"; "Gwidon i Romek"; "Drzwi"; "Wizyta księdza"; "Lachony" i długo by jeszcze wymieniać ;)

Oprócz Górskiego i spółki, lubię jeszcze Para-nienormalnych, szczególnie ich skecz :starwars: jako ślązacy ;)

Natomiast najlepsze kabaretowe piosenki ma Kabaret Skeczów Męczących.

A, prawie bym zapomniał o J. Kryszaku i jego parodii polityków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dobry humor,smiac sie,dobry kabaret.Ale kabaret wcale nie oznacza glupiego zachowania na scenie.Zawsze rozsmieszy mnie kazdy monolog Piaseckiego,czasami Kryszaka,kiedys bawilo mnie OTTO,ale nic ciekawego ostatnio nie napisali,leca starymi kawalkami.Lubie czasem ogladac Wojcikow,kabaret RAK.Ktos napisal,ze lubi Halame,nie cierpie go.Przeciez on sie na scenie zachowuje jak kukla,sztucznie,to nie ma nic wspolnego z humorem,ale jesli on sie komus podoba,jego wybor.Moze i jest duzo kabaretow w Polsce,ale jakie maja idiotyczne nazwy.Sama nazwa wskazuje juz na poziom danego "kabaretu".To moje zdanie.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Sopocie były kabarety i jak to wyglądało, jak zawsze śmiesznie, Ani Mru Mru w roli prowadzących wypadł znakomicie, Łowcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Cezary Pazura, Piotry Bałtroczyk i Maciej Pol byli tam najśmieszniejsi, jedno tylko mnie trochę zdenerwowało, a mianowicie powtarzanie starych skeczów przez niektóre kabarety, jak Nowaki, Jurki i kilka innych, w Sopocie mogliby zaprezentować w końcu coś nowego.

Edytowano przez pikaz512
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarował strasznie Jerzy Kryszak. Dobrze pamiętałem, w jak idealny sposób parodiował Lecha Wałęsę, i ogólnie jego monologi trzymały poziom, ale w Sopocie mu strasznie nie wyszło. O wiele lepiej wyszło to Cezaremu Pazurze, ale przebił go Piotr Bałtroczyk kiedy zaczął nadawać na temat tego co w torebkach mają kobiety :tongue: Co prawda Pazura i Bałtroczyk mieli znacznie łatwiejszy, bo jednak temat rzeka (relacje damsko-męskie), a Kryszak chyba nie miał pomysłu na swój monolog i trzymał się tematyki przewodniej festiwalu czyli cyrku.

Z kabaretów rozbili mnie jak zwykle Łowcy.B oraz Paranienormalni. Szkoda tylko że Neo-Nówka w tym roku nic nowego nie pokazała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy kabareton był bardzo dobry. Pazura, Bałtroczyk i Łowcy.B sprawili że płakałem ze śmiechu. Po Kryszaku spodziewałem się czegoś lepszego a wyszło mu nie najlepiej. Teraz czekam na Opole może pojawi się tam KMN z nowymi skeczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...